WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

ваги. Для виповнення точної ваги необхідно в пустий ківш помістити калібровану вагу. Це може бути гиря або другий предмет з відомою вагою. Значення каліброваної ваги повинно максимально приблизитись до дозуючого. Крім того, вимірювальне значення повинно бути більше 50 г, так як при меншому значенні входу в режим калібровки точної ваги блокується. Така калібровка виключає випадковий вхід в режим калібровки без каліброваної ваги. Якщо показання дисплея і значення калібрувальноїної ваги співпадають, то в виконанні калібровки точної ваги нема необхідності, в іншому випадку калібровка обов'язкова. Для входу в режим калібрування точної ваги необхідно натиснути клавішу " ПАМ'ЯТЬ/ КАЛІБР" і, утримувати її в натисненому стані, натиснути клавішу "?/ВАГА". Вхід в режим індукується світодіодом " КАЛІБР. ВАГА". При цьому виміряне значення ваги фіксується на дисплеї. Точність представлення ваги при установці датчика на 5кг - 0,1г, при установці датчика на 10кг - 1г. Клавішами "?/ВАГА", аналогічно, як і при програмуванні параметрів, на корегуючий коефіцієнт, вимірювання. на протязі 5сек не відбувається натискання любої клавіші, то відбувається автоматичний вихід з режиму калібровки точної ваги в режим очікування без зміни коефіцієнту, що позволяє зберегти значення корегуючого коефіцієнту при випадковому вході в режим калібровки точної ваги.
В моментвизначення корегуючого коефіцієнту необхідно виключити любі механічні дії на конструктивні елементи машини. Чим точніше вказується калібровочна вага, тим точніше в результаті виміри.
Слід мати на увазі, що встановити на дисплеї можна значення, яке повинне виключити вихід корегуючого коефіцієнту за оговорений діапазон. Крім того, після кожної калібровки проводиться автоматична перевірка значення коефіцієнта, якщо воно виходить за діапазон від 0,3000 до 3,000, то зберігається попереднє значення. Для індикації виходу коефіцієнта за діапазон на час 5сек включається світодіод "ПЕРЕВАГА".
В ЕДП передбачена також установка початкового корегуючого коефіцієнту рівного 1,0000. Для цього необхідно при вимкненні ЕДП одночасно натиснути клавіші "?/ПУСК" і "?/СТОП" і вимкнути ЕДП. На дисплеї повинно появитися повідомлення 1,0000. Після цього необхідно відпустити клавіші і на протязі 5сек натиснути клавішу "ПАМ'ЯТЬ/КАЛІБР". Після чого на 1сек ввімкнеться світодіод "КАЛІБР. ВАГА", записується значення коефіцієнта, що дорівнює 1,0000 і дальше виконання програми іде як після звичайного ввімкнення живлення.
3.3.6. Індикація лічильника загальної ваги і лічильника загальної кількості упаковок
В ЕДП реалізовані лічильник загальної ваги і лічильник загального числа упаковок. Вхід в режим відбувається однократним натисканням клавіші "?/ВАГА". При цьому в старшому розряді дисплея появляється символ "в.", на індикаторі одиниць вимірювання вмикається світодіод "КГ" і вимикається світодіод "ОЧІКУВАННЯ". Значення ваги індукується п'ятьма молодшими розрядами дисплея, максимальне значення лічильника 50000кг. Якщо на протязі двох секунд повторно натискати клавішу "?/ВАГА", то на дисплеї з'явиться значення лічильника упаковок, індикація кількості упаковок супроводжується символом "у." в старшому розряді дисплея, і вимикається світодіод "КГ". Максимальне значення лічильника упаковок також 50000. Послідовне натискання "?/ВАГА" призводить до послідовного виводу на дисплей значення загальної ваги або загального сила упаковок. Якщо в лічильнику перевищить 50000, то він обнуляється і починається новий цикл відліку. Кожен зокрема лічильник можна примусово обнулити. Для цього після натискання клавіші "?/ВАГА" її необхідно утримувати в натиснутому стані і натиснути клавішу "?/СТОП". Обнуляється лічильник, що індукується. Якщо на протязі 2сек клавіша "?/ВАГА" не натискається, то ЕДП автоматично повертається в режим очікування.
Вміст лічильників загальної ваги і загального сила упаковок при вимкненні живлення переписується в енергонезалежну пам'ять, тобто при відсутності живлення значення цих лічильників зберігається.
3.3.7. Установка лічильників блокування і поточного значення упаковок
При використанні ЕДП в складі автоматичних машин інколи зручно попередньо задати необхідне число упаковок, при досягненні якого дозування автоматично припиняється. З цією ціллю на ЕДП передбачено 2 лічильника - лічильник блокування дозування, і лічильник поточного значення упаковок. В лічильник блокування дозування заноситься потрібне число упаковок, а в лічильник поточної кількості упаковок - число упаковок, з якого починається дозування і яке в процесі дозування з кожної нової дози збільшується на одиницю. При співпаданні значень в обох лічильниках відбувається блокування дозування і перехід ЕДП в режим очікування.
Для входу в режим установки лічильників необхідно натиснути клавішу "?/ВАГА" і, утримуючи її в натисненому стані натиснути клавішу "РЕЖИМ". На дисплеї в старших двох розрядах повинні з'явитися символи " о. у" (лічильник поточного значення упаковок), а в чотирьох молодших розрядах відповідне значення. Після чого дві клавіші необхідно відпустити. Вибір потрібного лічильника відбувається клавішами "?/ПУСК" і "?/СТОП". Значення лічильника блокування дозування супроводжується символами " с.б." в старших розрядах дисплею. Для зміни числа в потрібному лічильнику необхідно натисканням клавіші "?/ВАГА" ввійти в режим установки лічильників. Установка значень лічильників відбувається аналогічно програмування значень параметрів. Значення в лічильнику можна установити від 0 до 9999. Запам'ятовування значень лічильника відбувається натисканням клавіші " ПАМ'ЯТЬ/КАЛІБР ". після чого натисканням клавіші "?/ПУСК" або "?/СТОП" можна вибрати наступний лічильник. Якщо на протязі 5 сек ні одна з вищевказаних клавіш не натискається, то відбувається автоматичний вихід з режиму установки лічильників і режим очікування запам'ятовування встановлених значень.
В процесі дозування відбувається постійне збільшення значення в лічильник поточного значення упаковок. Це значення можна продивитись якщо зайти в режим очікування, а потім в режим установки лічильників. При вимкненні живлення місткість лічильників переписується в енергонезалежну пам'ять, тобто при відсутності живлення значення цих лічильників зберігається.
3.3.8.Дозування
Особливість режиму дозування - це циклічна робота на протязі одного циклу, коли набирається потрібна вага ( доза) і відбувається її розвантаження.
Режим дозування вмикається натисканням клавіші "?/ПУСК". При цьому вимикається світодіод " ОЧІКУВАННЯ" і вмикається світодіод "ДОЗУВАННЯ". Вібратор вмикається на потужність грубого дозування. При досягненні ваги продукту в ковші значенню, що відповідає вазі грубого дозування, ЕДП перемикає вібратор на потужність точного дозування. Точне дозування закінчується при досягненні ваги

 
 

Цікаве

Загрузка...