WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація процесів піднімання вантажів. Автоматичне керування ліфтами (курсовий проект) - Реферат

Автоматизація процесів піднімання вантажів. Автоматичне керування ліфтами (курсовий проект) - Реферат

програмного забезпечення ЕРRОМ і внесення необхідних даних при програмуванні ЕЕРRОМ; апаратно - установкою необхідних для активації певного режиму перемикачів, ключів, пультів управління або датчиків.
Система управління на базі контролера забезпечує виконання різних режимів роботи ліфта.
У режимі навчання СУ визначає місцеположення кабіни в шахті. Під час повільного проходу по шахті перевіряється узгодженість основних точок розташування контактів шахти; їх точні координати записуються в постійний пристрій, що запам'ятовує.
У режимі нормальної роботи (NOR) при одиночній системі управління G1С здійснюється просте змішане управління (SАРВ) ліфтом з кабіни і з посадочних майданчиків, а при замовленні - з виконанням попутних викликів (збірна система
Арк.
Змн. Арк. № докум. Підпис Дата
при русі вниз - модуль DCL, при русі в обох напрямах - модуль FCL). Вільна кабіна з закритими дверима залишається в очікуванні виклику на тому майданчику, на якому вона була зупинена останнім пасажиром, але через заданий в програмі контролера час кабіна може послідувати на основний посадочний майданчик будівлі (модуль АRD). При роботі двох ліфтів в парі (групова система управління G2С - дуплекс) на виклик відповідає та кабіна, для якої розрахунковий час прибуття на виклик виявиться менше.
У режимі ревізії (ТС1) управління ліфтом проводиться тільки з поста ревізії на даху кабіни від кнопок "Вгору", "Вниз" і "Стоп". При цьому виключена дія: визивних кнопок з поверхів (НВМ) і кнопок наказу з кабіни; ключів переключателів управління на режими парковки (РКS), виклику на
спеціальний поверх (СТL1) і незалежного обслуговування (ISС1); управління з машинного приміщення (режим МRМ).
Рух кабіни в режимі ревізії проводиться тільки на малій швидкості, обмежується кінцевими вимикачами і можливо лише при повністю закритих дверях кабіни і шахти.
При роботі з машинного приміщення виключені всі виклики, накази і робота дверного оператора.
Режим аварійного переміщення кабіни (ЕRО) дозволяє за допомогою електродвигуна лебідки знімати кабіну з ловців або кінцевих вимикачів. Режим вводиться вимикачем DBS, розташованим на виносному блоці управління ЕRО, постійно підключеному до контроллера. Управління здійснюється кнопками "Вниз" і "Вгору" на блоці ЕRО. При цьому кабіна рухається на малій швидкості, при торканні кабіною траверси на верхньому кінцевому вимикачі вона може рухатися тільки вниз, при знаходженні кабіни на нижньому кінцевому виключателі вона може рухатися тільки вгору.
Режим тестових прогонів (ТЕSТ) використовується для обкатки ліфта, перевірки його роботи (правильного функціонування ліфта, реєстрації відмов і збоїв), локалізації дефектних місць, завдання програми роботи ліфта для контролера або зміни раніше закладеної програми.
Для активізації режимів використовується спеціальний блок обслуговування програмно-діагностичний прилад Service Tool 9693 В1. Блок обслуговування реєструє всі відмови (збої), які виникли з моменту подачі напруги на ліфт, указує на дисплеї час, що пройшов з моменту останньої відмови, число відмов.
Виконання режиму автоматичного повернення (АRD) може бути закладено в програму контролера як опція за замовленням споживача. Активація режиму забезпечується програмою тільки при включенні ліфта в режим нормальної роботи. В цьому випадку вільна кабіна через заданий в програмі час приходитиме на заданий програмою майданчик або у разі групового управління зупинятися там із закритими дверима в очікуванні виклику.
Перемикання ліфта в режим парковки (СРR) можливе тільки з режиму нормальної роботи і здійснюється ключом управління на одному з посадочних майданчиків (модуль РКS). При активації режиму кабіна, виконавши всі накази, приходить на посадочний майданчик, заданий програмою, і стоїть там з
Арк.
Змн. Арк. № докум. Підпис Дата
відкритими або закритими (модуль СРR) дверима в залежності від заданої програми.
Перемикання ліфта в режим незалежного обслуговування (ISС1) проводиться ключем управління в кабіні. У цьому режимі відбувається відключення будь-яких зовнішніх викликів кабіни, ліфт виконує тільки накази з кабіни і стоїть на посадочному майданчику з відкритими дверима в очікуванні інших наказів. У режим пожежної небезпеки (ЕFО) ліфт повинен
переходити автоматично під час вступу сигналу з системи пожежного захисту будівлі або від спеціального ключа на одній з посадочних майданчиків. Перехід в режим ЕFО здійснюється для всіх режимів роботи ліфта, окрім режимів ревізії і аварійного переміщення кабіни.
Якщо у момент включення режиму ЕРО кабіна рухалася вгору, то кабіна повинна дійти до зони точної зупинки найближчою посадочного майданчика і, не відкриваючи дверей, попрямувати вниз на основний посадочний майданчик (поверх з виходом на вулицю), не зупиняючись і не реагуючи на накази і виклики. На цьому посадочному майданчику кабіна повинна стояти з відкритими дверима.
При знаходженні кабіни на проміжному посадочному майданчику і при включенні режиму ЕFО вона повинна автоматично відправитися на основний посадочний майданчик аналогічно описанному вище.
На спеціально обладнаних ліфтах після спрацьовування режиму ЕFО від ключа в кабіні включається режим перевезення пожежних підрозділів (ЕFS). При цьому управління ведется від кнопок в кабіні. Помилкові команди знищуються разовим поворотом ключа на перемикачі пожежника обслуговування в положення ОFF (виключення).
Двері закриваються тривалим натисненням кнопки виклику. Після прибуття на поверх кабіна зупиняється із закритими дверима. Двері відкриваються після тривалого натиснення кнопки відкриття дверей. Двері вмить закриваються знов, якщо кнопка відпущена до того, як двері відкриються повністю. Відкрившись, двері залишаються відкритими.
Режим землетрусу (ЕQO) включається від спеціального ключа на одному з посадочних майданчиків або від сейсмодатчика, що має електричний зв'язок з контролером ліфта. При цьому кабіна повинна зупинитися на найближчому посадочному майданчику і стояти там з відкритими дверима.
Система управління передбачає відміну попутних викликів при русі кабіни вниз (вгору) за умови, що кабіна завантажена більш ніж на 80 % вантажопідйомності (модуль LNS C). Кабіна забезпечена вантажозважувальним пристроєм, що не допускає пуск ліфта у разі його перевантаження на 10% вищий номінальною (модуль OLD C). При завантаженні кабіни масою 100- 150 кг система управління відміняє накази з кабіни, якщо їх зробити більше N (встановлюється програмно, звичне N = 3) (модуль АNS).
Функції підсистем СУ. Підсистема операційного управлінняOCSS взаємодіє з підсистемою МСSS, а в випадку групового; управління - з іншими ОСSS групи через послідовний зв'язок.
Арк.
Змн. Арк. № докум. Підпис Дата
Ця підсистема Виконує наступні функції: отримання команд з кабіни або з поверху; видача команди на рух в підсистему МСSS; управління

 
 

Цікаве

Загрузка...