WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації системи опалення на базі парового котла в товаристві з обмеженою відповідальністю “Консерваторія” - Дипломна робота

Проект автоматизації системи опалення на базі парового котла в товаристві з обмеженою відповідальністю “Консерваторія” - Дипломна робота


Дипломна робота
Проект автоматизації системи опалення на базі парового котла
в товаристві з обмеженою відповідальністю "Консерваторія"
?
Зміст сторінки
1. Загальна частина. 5
1.1.Вступ. 5
1.2.Характеристика підприємства. 5
1.3.Характеристика аналіз існуючої схеми управління. 7
1.4.Обгрунтування теми проекту. 7
2. Розрахунково-технологічна частина. 9
2.1.Опис технологічного процесу. 9
2.2.Вибір і обгрунтування структурної схеми автоматизації. 12
2.3.Підбір стандартного обладнання. 14
2.4.Розрахунок автоматизуючих пристроїв. 24
2.4.1.Розрахунок регулятора тиску РДУК ін - 100/70 з діаметром сідла клапана 70 мм. 24
2.4.2.Розрахунок кількості повітря, яке необхідне для горіння. 24
2.4.3.Гідравлічний розрахунок газопроводу. 25
2.4.4.Розрахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферу від котельні. 26
2.5.Опис схеми керування, контролю або регулювання. 28
3. Конструктивна частина. 31
3.1.Виготовити макет давача, або індивідуальне завдання. 31
4. Енергетична частина. 34
4.1.Розрахунок витрат енергоносіїв на засоби автоматизації. 34
5. Охорона праці. 36
5.1.Аналіз виробничого травматизму. 36
5.2.Заходи по техніці безпеки. 37
5.3.Протипожежний захист. 38
6. Економічна частина. 40
6.1.Розрахунок витрат на проведення автоматизації виробництва. 40
6.1.1.Розрахунок вартості засобів автоматизації. 40
6.1.2.Розрахунок вартості монтажних матеріалів. 41
6.1.3.Розрахунок автоматизації і витрат на поточний ремонт. 41
6.1.4.Розрахунок вартості електроенергії. 42
6.1.5.Розрахунок заробітної плати. 42
6.1.6.Розрахунок відрахування на соціальне страхування. 42
6.1.7.Розрахунок загальновиробничих витрат. 43
6.1.8.Розрахунок суми витрат на автоматизацію. 43
6.2.Розрахунок економії від впровадження автоматизації. 44
6.3.Розрахунок економічної ефективності від впровадження автоматизації. 45
6.4.Висновок про економічну доцільність проекту автоматизації. 45
Висновок. 46
Використані джерела. 47
1.Загальна частина
1.1.Вступ
Ідея промислового використання водяного пару виникла в другій половині XVIII століття. Перший паровий котел промислового значення винайшов талановитий російський винахідник І.І. Ползунов в 1766 році і з того часу котлобудування безперервно розвивалося і вдосконалювалося.
На даному рівні розвитку потужність парових котлів зросла до 2500 т/год, тиск до 255 кгс/см2 , а температура перегрітої пари до 540-570 Со . безперервний розвиток і вдосконалення сучасних котельних установок, обладнаних складними агрегатами, оснащеними різного роду механізмами, підвищують вимоги до засобів автоматизації які дистанційно управляють котлом. Широке використання засобів автоматизації забезпечує підвищення продуктивності праці, досягнення стабільно високої якості продукції і збільшення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.
Виходячи із вище зазначеного можна зробити висновок, що поряд із важливими завданнями автоматизації не менш важливу роль відіграє питання автоматичного регулювання процесу горіння, оскільки автоматизація процесу горіння дозволяє економити до 10% палива.
Саме тому в даному дипломному проекті розглянутий проект автоматизації процесу горіння котла моделі ДКВР-10-13.
1.2.Характеристика підприємства
Товариство з обмеженою відповідальністю "Консерваторія" створене 04 червня 2002 р. на базі відкритого акціонерного товариства "Коломийський консервний завод".
На даний час Коломийський консервний завод, як підприємство оголошено банкрутом і ліквідовано, а майно передано у власність ТзОВ "Консерваторія".
Товариство з обмеженою відповідальністю "Консерваторія" займається переробкою, виготовленням та реалізацією продуктів харчової промисловості. Товариство виготовляє овочеві та фруктові консерви в скляній тарі, які реалізовуються частково на території України, а більшість експортується у Росію.
Підприємство виготовляє понад 50 видів різних консервів такі які відносяться до овочевої групи: помідори і огірки консервовані, різні види салатів на основі баклажанів, капусти, різні види овочевих асорті, ікра овочева та інші натуральні консерви: басоля натуральна, соки натуральні, гриби натуральні та інші; консерви солодкої групи: різні види компоту, джеми, варення, соки та інші.
Для виготовлення консервів використовується різна скло банка об'ємом від 0,2 л до 0,3 л, яка закуповується на Київському склотарному заводі, та Херсонському. Для виготовлення консервів використовується сировина яка закуповується у місцевого населення та фермерських господарствах, а також завозиться з інших областей України. Всі інші допоміжні матеріали теж закуповуються на території України.
Територія підприємства складається з таких приміщень:
- адміністративний корпус
- прохідна
- складські приміщення для зберігання скло тари, готової продукції і зберігання сировини
- холодильне приміщення
- котельня
- виробничий цех
- цех оформлення готової продукції
- насосна станція
В даний час будується цех дитячого харчування. Підприємству належить дві водяні свердловини і водонапірна вежа, які повністю забезпечують підприємство водою. В товаристві працює понад 150 робітників та 43 інженерно - технічних працівників. Готова продукція оформляється і упаковується по євро зразку в палетки, які в свою чергу завантажуються в вагони і відправляються замовнику.
1.3.Характеристика і аналіз існуючої схеми управління
Під час регулювання процесу горіння на котлі ДКВР-10-13 машиніст повинен регулювати тягу в паливній камері, а також подачу повітря і газу в паливну камеру котла.
Подачу газу в котел потрібно регулювати так, щоб кожен момент часу в ній згоряло стільки палива скільки його необхідно для покриття витрати пару при незмінному тиску пари в барабані котла. Подача газу в паливну камеру регулюється за допомогою крана, який знаходиться на газопроводі біля горілки. Машиніст дивиться на манометр, який показує тиск пари в барабані котла і, відповідно, збільшує або зменшує подачу газу в котел.
Подачу повітря в котел регулюють за допомогою повітряної заслонки, яка знаходиться біля вентилятора. Кількість повітря, яка необхідна для горіння, визначають візуально - по кольору і характеру полум'я: фіолетово-голубе - згоряння повне, солом'яно-червоне з довгим полум'ям - неповне.
Розрідження в паливній камері

 
 

Цікаве

Загрузка...