WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація лінії виробництва морозива - Курсова робота

Автоматизація лінії виробництва морозива - Курсова робота

вказане друге значення температури. Місця встановлення щитових конструкцій повинні відповідати вимогам експлуатації які монтуються на щитах пристроїв (стійкість до вібрації, вплив навколишнього середовища).
До початку робіт по монтажу щитів, необхідно перевірити будівельну і технологічну готовність проектної відмітки. До цього часу повинні бути виконані підготовчі роботи, змонтовані металоконструкції щитів. До таких металоконструкцій відносять перфоровані, наприклад Z-подібні.
Установчі металоконструкції закріплюють чи на підготовлених закладних елементах, або з допомогою пластмасових дюбелів чи зваркою.
Електричні і трубні проводки повинні бути прокладені і підведені до місця встановлення щитових конструкцій. Кінці електричних і пневматичних кабелів прокладають так, щоб була виключена можливість їх механічного пошкодження. Також це стосується металічних труб, прокладених до місця встановлених щитів.
Щити повинні бути розміщенні на площі встановлення так, щоб була виключена можливість додаткових такелажних робіт при їх монтажі.
Конкретні місця розміщення щитових конструкцій обумовлюють їх встановлення на різних будівельних основах. Особливості основ, а також конструкцій опорних частин щитів визначає метод їх закріплення.
Існують два основних методи закріплення: розбірні і нерозбірні. Для плоских штативів і допоміжних панелей застосовують комбінований метод. Рама виробу приварюється до закладних елементів, а корпус виробу фіксується різьбовим з'єднанням.
При монтажі щитів повинні бути встановлені у вертикальне положення перед закріпленням їх необхідно вирівняти по рівню.
Овальність отворів дозволяє не виймаючи бородка, встановити в цей же отвір гвинт, після чого наживити гайку. Для щитів ЩПК, ЩП і штативів С - цю роботу рекомендується починати з отворів на задніх стойках і верхній рамі каркаса. На другому етапі всі гвинти рівномірно затягуються.
Встановлення декоративних панелей ПнД - ЩПК і ПнТД - ЩПК слідвиконати після закінчення монтажу щитів.
Роботу рекомендується виконувати використовуючи площадку ПМ-800.
У зв'язку з вимогами ДСТУ щити повинні мати заземлюючий стиск по ДСТУ, дозволяючий приєднання нульового захисного чи заземлюючого провідника з кольорового металу.
Заземляючий стиск розміщений на спеціальній пластині в опорній рамі щита. Заземляючий зажим повинен бути помічений знаком що не стирається.
Занулення і заземлення у щитових конструкціях повинно бути виконано у відповідності з вимогами ДСТУ 12.2.007.7-85 ССБТ.
Металічні елементи щитових конструкцій повинні мати надійне електричне з'єднання з заземляючим затиском. Значення опору між заземляючим затиском і елементами щита, включаючи деталі для монтажу апаратів і проводок, не повинно перевищувати 0,1 Ом.
У шкафних і панельних з каркасом щитах електричне з'єднання між металічними частинами каркаса повинно бути забезпечене через закріпляючі болти, за рахунок комплектного тиску у місцях стику.
Електричне з'єднання шафних щитів, пультів і панелей ПнВД з їх каркасами забезпечують через металічні петлі.
Занулення (заземлення) корпусів пристроїв, які мають спеціальні виводи "земля" виконують гнучким нульовим захисним провідником. Нульовий провідник від виводу "земля" приєднують до заземлюючого затиску, який організований на стійці каркаса щита. На нульовому провіднику який з'єднується з заземляючим затиском повинен бути відповідний кабельний наконечник.
Металічні корпуса пристроїв, які підлягають зануленню, але не мають спеціальних виводів "земля", повинні мати електричне з'єднання з металічними деталями, на яких вони встановлені.
Занулення (заземлення) щитових конструкцій у цілому повинно здійснюватись шляхом приєднання щитів до близько розташованих заземлюючих провідників сітки занулення.
3. РОЗРАХУНКОВА ЧАСТИНА
3.1. Розрахунок параметрів графіку
Для монтажу засобів автоматизації потрібно виконати такі операції:
- монтаж регулятора температури;
- монтаж ескімогенератора;
- прокладання електричних і трубних проводок;
- монтаж щита управління;
- пусконалагоджувальні роботи та випробування системи.
Після цього потрібно провести розрахунки по кожній операції за такими критеріями:
- одиниці вимірювання та кількість;
- ціни по кошторису - в тис. грн.;
- продуктивність праці-в люд/дн.;
- кількість робітників-в чол.;
- середня тривалість робіт - в днях.
Монтаж регулятора температури
Вартість регулятора температури складає 0,72 тис. грн. за одиницю (з урахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складають 15% від вартості обладнання). Монтажна бригада складається з двох робітників.
Бригаді потрібно затратити два дні на монтаж вищезгаданого засобу автоматизації.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 4 люд/дн.
Монтаж: ескімогенератора
Ціна ескімогенератора по кошторису складає 14,88 тис. грн. за одиницю (з урахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що
складають 15% від вартості обладнання). На монтаж даного засобу автоматизації бригаді з чотирьох чоловік потрібно затратити п'ять днів.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 20 люд/дн.
Монтаж: щита управління
Монтаж щита управління виконують три дні двоє робітників. Ціна по кошторису - 0,216 тис. грн. (з урахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складають 15% від вартості обладнання).
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 6 люд/дн.
Прокладання трубних та електричних проводок
Для монтажу проводок, виходячи з фізичних розмірів ліній та розміщення на ній засобів автоматизації, потрібно 130 погонних метрів.
Вартість по кошторису складає 1,84 тис. грн. Монтажна бригада складається з двох робітників, яким потрібно три дні для виконання монтажу.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 6 люд/дн.
Пусконалагоджувальні роботи і випробування системи
Вартість пусконалагоджувальних робіт і випробування складає 0,7 тис. грн. за один комплект. Об'єм цих робіт виконують троє робітників за два дні.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 6 люд/дн.
Після розрахунку всіх критеріїв проводимо підсумковий розрахунок за пунктами:
- всього монтажних робіт;
- всього заготівельних робіт;
- всього робіт.
Всього монтажних робіт
Загальна вартість монтажних робіт по кошторису складає 17,65 тис. грн.
Трудомісткість на весь об'єм робіт - 36 люд/дн.
Монтажна

 
 

Цікаве

Загрузка...