WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація лінії виробництва морозива - Курсова робота

Автоматизація лінії виробництва морозива - Курсова робота

гарячого розсолу Е1-Е6 можна включити тільки в тому випадку, якщо рівень розсолу в баці гарячого розсолу вище рівня розміщення давача рівня S1. При цьому ланцюг котушки, реле К2 замкнутий і контакт К2, що замикається готує ланцюг включення насосу гарячого розсолу і нагрівачів гарячого розсолу.
Якщо рівень розсолу знизиться нижче рівня SL, то насос автоматично відключиться.
Розміщення і монтаж ескімогенератора проводиться у відповідності з рисунком, з врахуванням умов нормальної експлуатації і його обслуговування.
Ескімогенератор встановлюється на шести опорах і вивіряється строго по рівню, що досягається регулюванням опор по висоті.
Ескімогенератор з'єднується карданним валом із загортальним автоматом, після чого карданний вал закривається кожухом. На станині під головкою для глазурування закріпляється транспортер загортального автомата.
При монтажі ескімогенератора перед встановленням трубопроводів холодного розсолу необхідно звернути увагу на встановлення розподілювача розсолу відносно головки для глазурування. Вісь виїмки морозива щипцями головки для глазурування повинна проходити по шостому ряду отворів перфорованої кришки ванни гарячого розсолу. Якщо ця умова не виконана, то необхідно послабити кріплення піддону до станини і розвернути його, згідно умов, які, наведені вище.
Вакуум-насос встановлюється на своїй плиті, рядом з осушувачем.
Після встановлення ескімогенератора монтуються всі необхідні трубопроводи: дляподачі і зливання холодного розсолу, для підведення суміші морозива в дозатор від фризера, для підведення розчину до миючого пристрою для з'єднання вакуум-насоса з осушувачем.
Після закінчення монтажу проводяться гідравлічні випробування трубопроводів. Знайдені несправності виправляються і проводиться повторна перевірка до повного усунення дефектів.
Трубопроводи для підведення і зливання холодного розсолу повинні бути покриті теплоізоляцією.
Електричний монтаж ескімогенератора повинен бути проведений у відповідності з існуючими правилами включення електросилових установок напругою до 1000В.
Монтаж терморегулятора РТ-0193 проводиться на місці монтажу старого регулятора Ш454І/1.
Термоперетворювач регулятора, РТ-0193 необхідно умонтувати безпосередньо на об'єкті, тобто на барабані ескімогенератора.
Дві інші частини термоперетворювача, блок регулювання і блок живлення, монтуються на щиті управління.
Підключення напруги живлення до терморегулятора РТ-0193 проводиться згідно норм і правил підключення;, які наведені в інструкції по експлуатації і ремонту даного пристрою.
Місце вибране для монтажу повинно бути таким, щоб забезпечувалась хороша видимість передньої панелі приладу, всіх його кнопок управління, які розміщені на ній, зручність спостереження за показами приладу, вільний доступ до приладу із задньої сторони щита.
В місці встановлення щита, не повинно бути шкідливих домішок, які можуть викликати пошкодження корпусу приладу.
На даному об'єкті автоматизації, ескімогенератор Л5-ОЕК, встановлено чотири електричних двигуна, кожен з яких відповідає за окрему функцію.
Продуктивність даного ескімогенератора становить 500 кг/год., як було зазначено вище, номінальна потужність електродвигунів вказано в технічній характеристиці ескімогенератора.
2.2. Вимоги до монтажу засобів автоматизації
Монтажу передує складання плану проведення робіт, який складають на монтаж систем автоматики на нових і реконструйованих підприємствах. План проведення робіт складають на основі проектної документації і зв'язують із термінами виконання будівельних чи ремонтних робіт, доставкою і монтажем технологічного обладнання, а також з прогнозованими термінами здачі об'єкта в експлуатацію.
План проведення робіт складають в наступній послідовності:
- визначають заготівельні роботи, що виконуються не на території будівельного майданчика, після чого монтажні роботи, що виконуються безпосередньо на об'єкті, що автоматизується;
- визначають об'єм робіт в фізичному і грошовому виразі і фонд заробітної плати;
- визначають терміни виконання кожного виду робіт, потребу в робочій силі, професійний склад і кваліфікацію робітників;
- складають графік виконання робіт із вказанням переміщення монтажних бригад;
- визначають витрату матеріалів та інструменту на весь об'єм робіт;
- визначають потребу в механізмах, верстатах та в іншому устаткуванні.
Після заповнення відомості об'ємів робіт і складання графіків початку і закінчення монтажних робіт з урахуванням терміну здачі в експлуатацію об'єкта складають календарний план виконання окремих видів монтажних робіт. Основою цього являється графік виконання монтажних робіт.
Прокладання захисних трубних проводок.
Трубні проводки прокладають вздовж стін і перекриттів, по колонах та інших елементах будівель, а також по естакадах і металоконструкціях.
Місця прокладання труб не повинні відчувати вібрації, механічні впливи, а також повинні бути доступні для огляду.
Перед безпосереднім монтажем трубних проводок потрібно встановити кріпильні деталі, пробити борозди і отвори. Кріпильні деталі на будівельних конструкціях кріплять цвяхоподібними дюбелями, які забивають в кладку монтажним пістолетом. Дюбель забивається за рахунок енергії порохового заряду. До роботи з цим інструментом допускаються особи, що пройшли спеціальну професійну підготовку.
Для закріплення пластмасових кріпильних деталей, а також у випадках коли застосування пістолета заборонено, використовують розпірні дюбелі. В кладці висвердлюють кругле гніздо, в яке вставляють розпірний дюбель. В нього вкручують шуруп, що утримує кріпильну деталь. Отвори обробляють за допомогою дрелей з електричним чи пневматичним приводом.
В сухих приміщеннях кріпильні елементи проводок можуть бути приклеєні до бетонних і металічних поверхонь за допомогою клею на базі синтетичних смол.
Борозди пробивають пневматичним ударним інструментом чи застосовують електрифіковані бороздо-фрезерні засоби.
Обробка металоконструкції
Для встановлення щитів, пультів, апаратів та інших засобів перед їх монтажем потрібно встановити металоконструкції на які власне проводиться монтаж. Обробка металоконструкцій полягає в створенні каркасу відповідної форми, обробці різьбових отворів для кріплення апаратів, обробці наскрізних фасонних вікон і отворів для монтажу апаратури двохстороннього обслуговування.
Панелі і стінки каркасу, які потребують додаткової обробки повинні бути знімними, оскільки операції виконуються на ковально-пресовому та метал оріжучому обладнанні. Ручний електрифікований інструмент застосовують при модернізації чи при обробці важкодоступних місць.
Додаткова

 
 

Цікаве

Загрузка...