WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Опоряджувальні матеріали - Реферат

Опоряджувальні матеріали - Реферат

вапняні, вапняно-цементні і гіпсові поверхні стін після попередньої підготовки і на підстави, оброблені чи фарбою синтетичною штукатуркою, якщо вони досить щільні і сухі.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підстава для Veneto повинне бути ідеально гладке. Поверхні, що не мають гладкої структури, варто піддати обробці. Нові дозрілі вапняні, вапняно-цементні штукатурки, бетонні і гіпсові підстави варто обробити шпателем і відшліфувати. Рівні і гладкі поверхні за допомогою чи кисті валика обробляються засобом Suprim 100 у чи інтер'єрі просоченням Isolfless на фасаді. Зі старих основ необхідно видалити усі відстаючі фрагменти, на місця, уражені цвіллю, рекомендується нанести противоплесневий склад.
НАНЕСЕННЯ НА ПОВЕРХНЮ
Матеріал готовий до використання. Перед застосуванням випливає весь вміст упакування ретельно перемішати. Veneto наноситься на підготовлену поверхню декількома шарами за допомогою нержавіючого шпателя з закругленими краями. Перший шар наносять суцільним шаром у строго заданому напрямку (краще по діагоналі) таким чином, щоб він був рівним, гладким, без подряпин і як можна тонше, негайно видаляючи надлишки матеріалу (тобто "на сдир"). В міру висихання першого шару, другий наносять так само , але злегка змінивши кут чи діагоналі створюючи за бажанням ті чи інші візерунки (наприклад, нанося матеріал дрібними проходками чи хрест-навхрест "рваним шаром". Нашарування мазків створює визначений малюнок. Третій шар являє собою шар, що вирівнює, що заповнює порожнечі, нерівності другого шару. Наноситься фрагментарно, у міру необхідності, також дуже тонко ("на сдир"). Малюнок, що з'явиться, повинний бутиоднорідним. Висохле покриття, отполировивается за допомогою нержавіючого шпателя, проведеного під тиском. Обробка завершується нанесенням шпателем воску Waxatine. Після повної просушки, через 12-24 години віск полірується м'якою тканиною. У випадку вапняних вицветов, що можуть проявитися на свіжому покритті через кілька днів при дощовій погоді, можуть бути усунуті шляхом пері полірування за допомогою нержавіючої гладилки. Температура при нанесенні не повинна опускатися нижче 70С. При нанесенні не можна допускати влучення на оброблювані поверхні прямого сонячного випромінювання. Використані пристосування промийте водою відразу після закінчення роботи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Питома маса 1800 кг/м3
Витрата 1 л/м2
РН 12
Температура нанесення 100С - 350С
Огнеупорность непальний
Термін збереження 12 місяців
Температура збереження 50С - 300С
УПАКУВАННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ
Veneto поставляється в поліетиленових мішках, поміщених у пластикові цебра по 25 л і по 6 л у кольоровому виконанні відповідно до зразків. Виріб варто зберігати в оригінальних упакуваннях при температурі 5 - 300С. Не допускати замерзання!
ПОПЕРЕДЖЕННЯ !
Veneto містить вапно. Не допускати влучення в очі! Використовувати захисні окуляри! При влученні в очі промивати водою протягом 15 хвилин! Якщо роздратування не припинитися, звернутися до лікаря.
MANTOVANO
Mantovano - штукатурний матеріал для внутрішньої і зовнішньої обробки з блискучою поверхнею й ефектом мармуру. Цей матеріал створений на основі сповісти, природних пігментів, меленого мармуру, акрилової смоли і добавок, що забезпечують гарну схвативаемость і зручність обробки. "Mantovano" - може бути використане для нанесення на вапняні, вапняно-цементні і гіпсові поверхні стін після попередньої підготовки і на підстави, оброблені чи фарбою синтетичною штукатуркою, якщо вони досить щільні і сухі.
Перед застосуванням випливає весь вміст упакування ретельно перемішати. "Mantovano" наноситься на підготовлену поверхню декількома шарами за допомогою нержавіючого шпателя з закругленими краями. Перший шар наносять суцільним шаром у строго заданому напрямку (краще по діагоналі) таким чином, щоб він був рівним, гладким, без подряпин і як можна тонше, негайно видаляючи надлишки матеріалу (тобто "на сдир"). В міру висихання першого шару, другий наносять так само , але злегка змінивши кут чи діагоналі створюючи за бажанням ті чи інші візерунки (наприклад, нанося матеріал дрібними проходками чи хрест-навхрест "рваним шаром". Нашарування мазків створює визначений малюнок. Третій шар являє собою шар, що вирівнює, що заповнює порожнечі, нерівності другого шару. Наноситься фрагментарно, у міру необхідності, також дуже тонко ("на сдир"). Малюнок, що з'явиться, повинний бути однорідним. Висохле покриття, отполировивается за допомогою нержавіючого шпателя, проведеного під тиском. Обробка завершується нанесенням шпателем воску Verniwax. Після повної просушки, через 12-24 години віск полірується м'якою тканиною. У випадку вапняних вицветов, що можуть проявитися на свіжому покритті через кілька днів при дощовій погоді, можуть бути усунуті шляхом пері полірування за допомогою нержавіючої гладилки. Температура при нанесенні не повинна опускатися нижче 70С. При нанесенні не можна допускати влучення на оброблювані поверхні прямого сонячного випромінювання. Використані пристосування промийте водою відразу після закінчення роботи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Питома маса 1800 кг/м3
Витрата 1 л/м2
РН 12
Температура нанесення 100С - 350С
Огнеупорность непальний
Термін збереження 12 місяців
Температура збереження 50С - 300С

 
 

Цікаве

Загрузка...