WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Опоряджувальні матеріали - Реферат

Опоряджувальні матеріали - Реферат


Реферат на тему:
Опоряджувальні матеріали
Вапняно-гіпсові розчини призначені для оштукатурення дерев'яних поверхонь не вологих приміщеннях, а також кам'яних поверхонь. З цього розчину добре витягуються карнизи. Вапняно-гіпсові розчини швидко ржавіють, тому при роботі з ними не потребується великого фронту робіт. Раніше ці розчини широко використовувались для оштукатурення фасадів.
Вапняно-гіпсові розчини приготовлять невеликими порціями (не більше 5 л), щоб їх можна було використати за декілька хвилин.
Затужавілий розчин переміщувати не можна, так як при цьому він втрачає здатність тверднути і не зберігає міцність.
Для приготування порції розчину в розчинний ящик наливають воду, насипають туди тонким шаром гіспові в'яжусі в все швидко переміщують до гіпсового сжетаноподібного тіста. Потім туди добавляють вапняний розчин, і ще раз швидко переміщують і використовують тут же в діло.
Цементно-вапняний розчин (змішані) використовують два оштукатурення зовнішніх стін, вологих частин будинку, а також з підвищеною вологістю повітря в процесі експлуатації, цоколів і т.д. Ці розчини повільно тужавіють, наносять їх тонким шаром. Цементно вапняні розчини використовують в протязі 1 год., до початку тужавлення цементу. Ці розчини пластичніші цементних, ними удобніше працювати, вони легко розрівнюються тонким шаром і розслоюються менше цементних.
Склади цементно-вапняних розчинів (цемент, вапно тісто і пісок), об'ємні частини 1:1:6, 1:2:8; 1:2:9; 1:2:11; 1:3:12 і 1:3:15.
Марка розчину залежить від марки цементу.
При малих об'ємах робіт розчини приготовляють по різному. В одному випадку спочатку із цементу і піску роблять суху суміш, відміряють потрібну кількість вапняного тіста і води, все переміщують, получають вапняне молоко, яке проціджують через сито, і на цьому вапняному молоці розчиняють цементну суміш. В другому випадку приготовляють вапняний розчин з вапняного тісті і піску. В цей розчин добавляють цемент і все переміщують. Якщо потрібно, добавляють воду. Можна також цемент змішати з водою, получене цементне молоко добавити в вапняний розчин і все перемішати до повної однорідності.
Цементні розчини використовують в сирих місцях (більше 60%) і для штукатурення зовнішніх стін, піддаються систематичному зволоженню. Ними оштукатурюють нижні частини фундаментів, які знаходяться в вологому середовищі, цоколів, зовнішніх стін споруди. Ці розчини використовують для влаштування ізоляційного мару з добавкою водонепроникних добавок. Цементні розчини міцні, повільно тужавіють. Але виповнення робіт цементними розчинами необхідний великий фронт робіт. Розчини використовують в дію не пізніше чим через годину після приготування.
Склади розчинів від 1:1 до 16:, на одну об'ємну частину цементу беруть від 1 до 6 частин піску. Розчини в відношенні від 1:4 і більше достатньо тверді і наносити їх незручно. В штукатурних роботах частіше всього використовують склади розчинів до 1:3. Вони більш пластичні, добре наносяться і розрівнюються, но при цьому потребують більше цементу. Розчини приготовляються так. Відмірюють дозами цемент і пісок, переміщують їх і просіюють через сито. Приготовлену суху суміш розчиняють водою.
Зразок Опис Схема нанесення Товщина мм і витрата кг/кв.м Особливості
Veneto
Венеціанська штукатурка на вапняно-акриловій основі з ефектом полірованого мармуру.
тол: 0,8
рс: 0,8 Готова до застосування класична венеціанська штукатурка. Перед застосуванням ретельно перемішати.
Цвета Примери в интерьере
Цена Технология
Mantovano
Венеціанська штукатурка на акриловій основі з ефектом мармуру.
тол: 0,8
рс: 0,9 Готова до застосування класична венеціанська штукатурка. Перед застосуванням ретельно перемішати.
Цвета Примери в интерьере
Цена Технология
Stucco Brillante
Венеціанська штукатурка на акрилатной основі для дуже гладкої обробки з ефектом дзеркально полірованого мармуру.
тол: 0,8
рс: 0,4 Готова до застосування венеціанська штукатурка. Наноситься на поверхню, попередньо пофарбовану Marlite з урахуванням узгодження квітів.
Цвета Примери в интерьере
Цена Технология
Stucco Marino
Двухкомпонентная венеціанська штукатурка на вапняній основі з ефектом мармуру.
тол: 1,5
рс: База 2 Фініш 0,4 Готова до застосування венеціанська штукатурка. Може наноситися на будь-яку поверхню. При нанесенні на пофарбовані поверхні рекомендується використовувати закріпляюче просочення.
Цвета Примери в интерьере
Цена Технология
Stucco Antic
Однокомпонентна "дихаюча" венеціанська штукатурка на вапняній основі з напівматовим ефектом. Використовується для реставрації історичних об'єктів.
тол: 0,3
рс: 0,5-0,8 Готова до застосування венеціанська штукатурка. Прекрасно наноситься на вапняно-цементні штукатурки. Зручний для обробки стін з капілярною вологістю. Знищує цвіль і грибок.
Цвета Примери в интерьере
Цена Технология
VENETO
Veneto - штукатурний матеріал для внутрішньої і зовнішньої обробки з блискучою поверхнею й ефектом мармуру. Цей матеріал створений на основі сповісти, природних пігментів, меленого мармуру, акрилової смоли і добавок, що забезпечують гарну схвативаемость і зручність обробки. Veneto - може бути використане для нанесення на

 
 

Цікаве

Загрузка...