WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації модульної котельні - Курсова робота

Проект автоматизації модульної котельні - Курсова робота

пристроїв: виконавчих механізмів, двигунів, редукторів, підсилювачів, механічних і електричних контурів та ін. Всі ці пристрої являють собою ряд типових ланок - безінерційних, інерційних, інтегруючих, диференціюючих і коливальних, які мають визначені динамічні характеристики. Тому загальна характеристика автоматичних систем регулювання складається з характеристик основних елементів.
Існує п'ять основних законів регулювання: позиційний - Т, пропорційний - П, інтегральний - І, пропорційно-інтегральний - ПІ, пропорційно-інтегрально-диференційний - ПІД. Характеристики ПІ і ПІД - регуляторів найкраще відповідають основним вимогам регулювання: молому значенню початкового перерегулювання; малому значенню статистичної помилки регулювання.
Контроль рівня, також має велике значення для безаварійної роботи обладнання.
Автоматичний контроль має найбільш широке розповсюдження та являє собою систему функцій спостереження за ходом процесу без участі людини. Він здійснюється через сигналізацію, запис чи вказівку значень величини, яку контролюють.
Найпростішим різновидом автоматичного контролю є сигналізація, яка попереджує світловим або звуковим сигналом обслуговуючий персонал про відхилення параметра, який контролюють, від умов нормальної роботи.
Основним параметром який підлягає контролюванню, та регулюванню при фасуванні соняшникової олії в ПЕТ - пляшку - це контроль рівня олії в баці.
Для контролю олії в ємкості встановлено первинний перетворювач датчика-рівня РОС-101 сигнал з якого поступає на передаючий перетворювач датчика рівня. Далі електричний сигнал поступає на блок управління, магнітний пускач і виконавчий механізм, який в свою чергу буде відкривати чи закривати вентиль.
3. Конструктивна частина
3.1. Технічний опис
Призначення
Наповнюючий пристрій типу АРН - 2500 застосовується для наповнення пляшок ємкістю одна літра (пляшки з ПХВ і з поліетилену) негазованими рідинами, такими як вода, соки, рослинна олія.
Технічні параметри
- продуктивність на рослинній олії при температурі 18-240С - 2500 л/год;
- можливість наповнення пляшки з поліетилену, ПХВ ємністю від 0,75 до 1,5 л; точність наповнення +/- 8 г на пляшку один л;
- допустимі розміри пляшок: висота - 200 - 280 мм, діаметр 75 - 85 мм, внутрішній діаметр горловини пляшки - 19-28 мм;
- електроживлення: 220 В, 10 А;
- стиснуте повітря: 6 атм, 380 л/хв.;
- габаритні розміри: висота - 1750-1900 мм
ширина - 1450 мм
довжина - 3150 мм
вага - 800 кг
3.2. Монтаж пристроїв
1. Встановити наповнювач в відповідному місці і вирівняти.
2. Приєднання електроживлення з головним вимикачем і плавкими запобіжниками 16 А.
3. Підключити стиснуте повітря з запірним клапаном 1,5 дюймів на кінці.
4. Підключити вакуум з клапаном 32 дюйми на кінці.
5. Підключити трубопровід для рослинної олії, діаметр трубки 50 мм.
3.3. Конструкція приладу
- Несуча конструкція агрегату виконана з профільованої сталі, на якій закріплені елементи агрегату.
- Рама наповнювачів складається з вузла бокових проводок, пневмодвигуна і дванадцяти наповнювачів, прикріплених до балки. Рама наповнювачів призначена для вводу наповнювачів в горловини пляшок на строго визначену глибину. В нижньому положенні наповнювачі відкриваються, і олія наливається в пляшки до визначеного рівня. Після наповнення пляшок до визначеного рівня надлишків олії, відводяться вакуумним трубопроводом в вакуумний масло збірник. Після наповнення пляшок пневмодвигуна піднімає раму з наповнювачами і очікує наступного циклу наповнення.
- Проштовхуюючий пристрій - складається з проштовхуючої балки, пневмодвигуна і направляючих рейок.
Проштовхуюючий пристрій призначений для проштовхування партії з дванадцяти пляшок з подаючого конвеєра на наповнюючий стіл з одночасним зштовхуванням наповнених пляшок на відвідний конвеєр. Під час проштовхування обидва конвеєри зупинені.
- Насос для подачі олії - типу ГМ-2 призначений для подачі олії з резервуару наповнюю чого пристрою в колектор вузла наповнювачів.
В залежності від потреби насос працює з заданою продуктивністю, час для очікування циклу наповнення продуктивності установлюється так, щоб забезпечити наповнення колектора наповнювачів, а в час наповнення пляшок в першій фазі наповнення (3/4 ємкості пляшки) насос працює з підвищеною продуктивністю, після досягнення ? пляшки продуктивність зменшується, так щоб доливка до повного об'єму проходила спокійно. За циклом наповнення слідкує мікропрцесоний командо-контроллер. Вищевказаний метод наповнення доводить аерацію олії під час наповнення до мінімуму.
- Олієзбирач з вакуумною системою призначений для підтримання запасу олії на рівні 50-170 л. в наповнюючий системі. Рівень олії регулюється датчиком рівня (нижнього та верхнього), а також пневматичним клапаном, відключаючи подачу олії в олієзбирачі, коли рівень олії піднімається до верхнього датчика. На збирачі установлений олієвідділювач в якому масло, в якому олія відділяється з вакуума. Вакуумний пристрій відсмоктує повітря з пляшок під час наповнення, а в кінцевій фазі наповнення відсмоктує залишок олії, що подається в пляшку. Від сепарована олія відводиться в головний резервуар наповнюючого пристрою.
- Вузол пластинчатих конвеєрів складається з двох пластинчастих конвеєрів з'єднаних з одним привідним двигуном і відділений один від одного наповнюючим столом. Конвеєри призначені для подачі і відводу пляшок із зони проштовхування. За роботою конвеєрів слідкує командо-контроллер наповнюючого пристрою.
- Шафа управління - елемент агрегату, в якому установлений мікропроцесор та мікропроцесорний контролер слідкуючий за роботою вузла наповнюючого пристрою. Одночасно електросистема шафи захищає обслуговуючий персонал від враження електротоном.
- Пульт управління - на пульті управління знаходяться кнопки, якими оператор може керувати циклами роботи агрегату.
3.4. Обслуговуючі установки
- відкрити клапан стиснутого повітря, тиск на манометрі встановити на 6атм, долити олії в олійницю. Після включення стиснутого повітря елементи машини, що приводяться в рух пневмодвигунами, приймуть вихідне положення, тобто:
- рама з наповнювачами підіймається вверх;
- балка проштовхувача прийме положення, яке дозволить подавати пляшки в зону проштовхувача;
- запірний клапан подачі олії в резервуар наповнюючого пристрою закриється.
- (Відноситься до версії наповнюючогопристрою із зовнішньою вакуумною системою)
Наповнюючий пристрій зі встановленим власним вакуум-насосом автоматично включає насос в момент подачі електроживлення.
- Забрати всі пляшки із зони проштовхувача.
- Після виконання всіх вищеописаних дій ввімкнути в сіть за допомогою головного вимикача (загориться лампочка, що сигналізує включену напругу в електричних ланцюгах наповнюючого пристрою). При подачі напруги спрацює олієнасос, що подає масло в колектори наповнювачів. Почекати поки в шлангу повернення олії з'явиться олія.
- Поставити 12 порожніх пляшок на подаючий конвеєр в межах проштовхуючої балки.

 
 

Цікаве

Загрузка...