WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація модульної котельні - Курсова робота

Автоматизація модульної котельні - Курсова робота

(необхідність контролю, регулювання, керування, сигналізації і т.д.) дотримання техніки безпеки, культури виробництва і підвищення продуктивності праці.
Для реалізації запроектованих систем автоматизації прийняті серійно виготовлені як вітчизняною, так і зарубіжноюпромисловістю прилади і засоби автоматизації згідно з діючими номенклатурами на 2005р, вибрані з урахування умов середовища приміщень.
Для розміщення приладів контролю, регулювання, апаратів керування і сигналізації прийнято щит індивідуального виготовлення по ДСТУ 3613-90.
Для живлення засобів автоматизації використовується змінний струм напругою 220 В, частотою 50 Гц.
Для підключення до вимірювальних приладів і датчиків використовуються кабелі і проводи з мідними жилами, типу КВВГ, КВВГЄ, РПШЄ, а для підключення апаратів використовуються кабелі і проводи з алюмінієвими жилами типу АКВВГ і АПВ.
Кабелі, які прокладаються в підготовці підлоги захищаються стальними трубами.
СИСТЕМИ ЛОКАЛЬНОЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ
Проектом передбачено автоматизацію тепломеханічних установок та котлів ВК-22 в об'ємі комплекту автоматики КОТ БУС-01-1.
Схема керування передбачає:
- дистанційне керування кнопками з щита автоматизації мереженими насосами, насосами технологічної води, насосами ГВ підживлюючими насосами і насосами водопідготовка;
- автоматичне керування рецеркуляційними насосами в залежності від температури води на вході в котли, включаються при температурі води 600С і виключаються при температурі 620С (захист котла);
- автоматичний ввід резервуарного насоса при аварійній зупинці робочого (для всіх груп насосів);
- автоматичні відключення підживлюючого робочого насоса при нижньому аварійному рівні в баку запасу води.
Схемою регулювання передбачено:
- регулювання температури технологічної води за допомогою регулятора ECL"Comfort 200" фірми "Danfoss";
- регулювання температури води для системи опалення в залежності від зовнішньої температури, а також температура гарячого водопостачання за допомогою двоконтурного регулятора ECL"Comfort 300" фірми "Danfoss";
- регулювання тиску в системах гарячого водопостачання за допомогою регуляторів прямої дії після себе типу AFD/VFG2 фірми "Danfoss".
Проектом передбачено технологічний контроль місцевими приладами температури і тиску води: на трубопроводах до підігрівачів; на трубопроводах до споживачів; тиску - на всмоктуючих і напірних патрубках насосів.
Вимірювання теплової енергії води, яку виробляють котли передбачено лічильником теплової енергії типу СВТУ - 10.
Для контролю до вибухонебезпечних концнтрацій горючих газів і чадного газу прийнято два газоаналізатори типу "Шит-2-13" кожен з одним датчиком, які встановлені: один поряд з ГРУ, другий поряд з котлами.
На щит автоматизації, який встановлюється в приміщенні операторської винесено світловий і звуковий сигнали про:
- аварію з робочим насосом (для всіх груп насосів);
- аварію котлами;
- аварійні нижній і верхній рівень в баку запасу води;
- аварійне пониження та підвищення тиску в системі опалення;
- загазованість приміщення котельні.
Проектом передбачено автоматичне відключення газу на вході в котельню при загазованості приміщення вище допустимої норми.
3. КОНСТРУКТИВНА ЧАСТИНА
3.1. Автоматична система регулювання з регуляторами Р25
Налагодження автоматичної системи регулювання розглянемо на прикладі системи регулювання температури з регулятором Р25.2.2.
Автоматична система регулювання призначена для регулювання температури теплоносіїв на виході тепломережі, яка вимірюється терморезистором. При відхиленні температури від установленого значення 100оС регулятор діє на МЕО, підмішує до основного потоку більшу або меншу кількість пари високої температури. При відхиленні температури зовнішнього повітря від нульової температури теплоносія змінюється, зміни складають 0,5оС на кожен градус відхилення температури повітря.
При розгляді проектної документації встановлюють відповідність запроектованого регулятора завданням, передбачені проектом. В системі повинна бути передбачена можливість ручного керування; датчики, виконавчі механізми і механізми оперативного управління повинні бути сумісні. В проекті повинні бути вказані номінальні і максимально допустиме значення регулюючої температури, необхідна точність стабілізації її на заданому рівні. Для системи регулювання, що розглядається, номінальними установлені: температура теплоносія на виході мережі 100оС і температура зовнішнього повітря - 0оС. Максимально допустимі відхилення температури теплоносія ±20оС, а зовнішнього повітря - від 5 до 35оС. Точність стабілізації температури не нижче 3оС.
3.2. Передмонтажна перевірка
Для проведення передмонтажної перевірки регулятора складають схему (рис. 3.1). Вольтметр постійної напруги U1, підключений до затискача 8 регулятора 1, вибирають з межами вимірювання 0 - 30 або 0 - 50В. Вольтметр U2 багатограничний, цифровий з діапазонами вимірювання 0 - 1,5; 0 - 15В, магазин опорів МСР 63. Опори резисторів Р1 і Р2 115Ом потужністю не менше 10Вт.
Зовнішнім оглядом встановлюють відсутність пошкоджень і слідів корозії на корпусі регулятора і струмопровідних частинах, перевіряють комплектність документації: інструкції, паспорти, а потім подають живлення і прогрівають регулятор на протязі години. При підключенні живлення слідкують, щоб фазний провід був підключений до затискача 1.
Перевірку починають з випробування задатчика. Ручку 1 задатчика повертають в межах шкали, поки обидва світлових індикатори 6 не погаснуть. В цьому положенні регулятор стає збалансованим. Повертаючи ручку 13 на 0,5% по шкалі вправо. При цьому загорається індикатор (верхній світодіод). По вольтметру U1 перевіряють наявність напруги на вході 8 - 9, які повинні бути в межах 21 - 27В. При повороті ручки 13 вліво на 0,5% від положення балансу повинен загорітись світодіод "М" і з'явитись напруга 21 - 27В на виході 7 - 8. Після цього задатчик повертають в положення балансу і перевіряють вольтметром U1 напругу між затискачами 7 - 8 і 8 - 9, воно не повинне перевищувати 0,5В.
Рис.3.1. Структурна схема
Аналогічно перевіряють справність коректора, при переміщенні якого вправо і вліво від нульового значення баланс регулятора повинен порушитись.
Для перевірки дії резистора "Зона" ручку 5 повертають вправо до упора (5%) і повертають ручку 13 задатчика, відмічають момент загорання світодіодів. Резистор "Зона" вважається справним, якщо при максимальній зоні нечутливості баланс регулятора порушується при повороті ручки задатчика від положення рівноваги на 2,5%.
Для перевірки резистора з ручкою К2 (чутливість) на МС установлюють 75Ом, що відповідає температурі 100оС. Вольтметр U2 вмикають на межу вимірювання 15В. Ручку К2 повертають вправо до упора. Збільшують опір МС до 100Ом, при цьому напруга, виміряна вольтметром U2, збільшується до 10В. При

 
 

Цікаве

Загрузка...