WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка технологічного процесу обробки чорнових заготовок - Дипломна робота

Розробка технологічного процесу обробки чорнових заготовок - Дипломна робота

головки, призначені для завершальної обробки крайок. На третій секції змонтована верхня горизонтальна головка АГ2-3Ф, обробляюча верхню поверхню деталі.
Важливою особливістю фугувально-стругального агрегату являється то, що тягове посилення подачі розсредоточено по всій довжині деталі. В результатівеличина деформації деталей знижується, що забезпечує прямолінійність обробки, усувається торцевий тиск деталей і запобігається продольний згин.
Механізм подачі 1. (рис. 7) з розсередженим тяговим зусиллям являє собою авто подавач 14-ма роликами. Рух роликів проводиться від гідроприводу. Фугувально-стругальний агрегат 2 може бути використаний в лінії і без неї. Двохсторонній шипорізний верстат 3 має штанговий механізм подачі, який періодично подає деталі, набрані в конвеєр, спочатку на торцювальні пили, а потім на фрезерні головки. Формування шина виконується набором фрезерних головок, насаджуваних на вертикальний шпиндель електродвигуна.
Завершально оброблені заготовки подаються на роликовий конвеєр підйомної платформи укладника 4.
Після прийому ковра деталей платформа опускається на крок рівний товщині оброблених деталей.
При подачі з шипорізного агрегату слідую чого ковра деталей цикл укладки повторюється.
Над платформою укладника розміщені два магазини, з яких зіштовхують прокладки для зв'язки пакета. Набір пакета продовжується до тих пір, поки підйомна платформа не опускається в крайнє нижнє положення. В цьому випадку пакет автоматично перештовхується на приймаючий роликовий конвеєр. 5. 4 платформа підіймається вверх для формування слідую чого пакета. З роликового конвеєра пакети знімаються вилочним електропогружчиком і доставляються на склад.
Автоматичні лінії МОБ-1 і МОБ-2 по основним технологічним параметрам призначені для обробки деталей всіх видів меблів.
2.1.6. Обробка чорнових заготовок на верстатах зарубіжного виробництва.
Для обробки чорнових заготовок застосовують д/о верстати багатьох зарубіжних фірм, зокрема: СФ-4, СФ-6, KFS40 фірми "ROJEK", AC510 фірми "BAUERLE", AHW фірми "НOFMANN" та інші з ручною подачею; СФА-4 і СФА-4-1 з механічною подачею; С2Ф3-2, С2ФЗ-3, С2Ф4, С2Ф4-1 двосторонні з механічною подачею. Використовуються також малогабаритні комбіновані фугувально-рейсмусові верстати MSР310-А, MSP310, MSP410, MSP315 фірми "ROJEK", фугувально-рейсмусовий АД фірми "HOFMANN" та інші.
Німецька компанія MARTIN зосередила свої сили на розробці і виробництві саме класичних верстатів для деревообробки і досягла досконалості в цій царині. Багато світових провідних виробників продукції з деревини зупинили свій вибір саме на верстатах фірми MARTIN.
Конструктори компанії MARTIN підійшли до проблеми налаштування фугувального верстат комплексно. Застосування сталево-бетонної станини забезпечили добру жорсткість конструкції верстата і багаторічну стабільність робочих площин подавального і приймального столів. Класичний ножовий вал був модернізований і замінений більш прогресивною системою TERSA. Задній стіл налаштовується відносно ножового вала і дозволяє швидко адаптувати верстат на обробку твердих або м'яких порід деревини. Налаштування переднього стола на товщину шару, що знімається, - електричне, можливе також як додаткове оснащення, автоматизоване налаштування за допомогою регулятора варіаторного типу - дуже зручного пристрою, що дозволяє мінімізувати кількість технологічних прийомів на верстаті. Наприклад, потрапляє сильно крива дошка - установлюємо на 8 мм (максисус) і робимо чорнове стругання. Потім на на 1 мм - відразу начисто. Переналаштування столу здійснюється за 1-2 секунди, а продуктивність збільшується в кілька разів, стійкість ножів - у десятки разів, стомлюваність оператора зводиться до мінімуму. На окрему увагу заслуговує мостовий захист SUVAMTIC від ножового вала (власник патенту і виробник швейцарська фірма SUVA). Мостовий захист замінив всі існуючі до нині килимові або під пружинні пристрої. Його перевага відчувається відразу після початку експлуатації - реальне відчуття безпеки виникає навіть у столярів-початківців. Фахівці вищого рангу оцінять регульований нахил подавального столу вперед-назад для одержання викинутої або увігнутої деталі при обробці.
Кілька слів про непряму лінійку. Вона має нормально заблокований затиск. Для налаштування по ширині обробки досить відпустити важіль і супорт легко переміщується від легкого натиску руки. Блокування відбувається автоматично після відпускання важеля. Друге налаштування - кут нахилу для зняття фаски. Налаштування можна виконати правою рукою, використовуючи універсальну рукоятку для розблокування і нахилу лінійки. Надзвичайно ефективний пристрій для швидкого і точного налаштування! Багато фахівців, побачивши цей верстат у роботі сказали, що навіть уявити собі такого не могли!
Незмінним супутником фугувального верстата є верстат, що обробляє деталі в розмір - рейсмус ний верстат. Ці верстати вітчизняними верстатобудівниками модернізуються дуже повільно, тож мають усі шанси потрапити в музей відразу після виготовлення. Річ у тому, що в світовій практиці одно-або двопарні схеми піднімання столу вже не застосовуються років тридцять! Будь-який столяр знає, що стіл на вітчизняному рейсмусі потрібно спочатку підняти, потім затиснути, і тільки після пробної обробки вийматимете дійсний розмір оброблювальної деталі! Це вже абсурд для будь-якого столяра в Європі. Чотириопорна схема столу з поздовжньою стабілізацією, яка прийшла на зміну, дала безліч переваг. Серед них досить точний непрямий метод вимірювання висоти обробки. Секційний подавальний і гладкий приймальний сталеві вальці замінені на більш ефективні прогумовані.
Компанія MARTIN не зупиняється на досягнутому і на виставці в Ганновері в 2003 році представила свою нову розробку - рейсмус з поздовжнім фрезеруванням. Цей унікальний верстат не має аналогів у світі! Глибина обробки досягає 25 мм і можлива обробка деталей шириною до 630 мм!
Ідея профілювання погонажні вироби на стадії рейсмусування не нова. Багато хто пробули установити на рейсмусовому верстаті шпиндель і закріпити класичні фрези або ножові головки, і досягли бажаного результату. Однак у традиційному компонуванні рейсмусового верстата немає необхідних пристроїв для нормальної роботи "профілера". Компанія MARTIN маючи великий досвід у розробці верстатів і оснащенні до них, з німецькою педантичністю дол. Розробки нової концепції і реалізації її на своєму виробництві. Результат перевершив усі очікування: верстат затребували не тільки в деревообробці, але й чудово адаптується для обробки пластмас і алюмінієвих профілів!
Рейсмусовий верстат Т45 також має сталево-бетонну станину. Її жорсткість у два рази більша від будь-якого аналога з чавуну. Вібрація від обертових механізмів ефективно гаситься, що поліпшує плавність обробки і зменшує рівень шуму практично в два рази! Робочий стіл переміщається на 4-х гвинтах і дозволяє

 
 

Цікаве

Загрузка...