WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка технологічного процесу обробки чорнових заготовок - Дипломна робота

Розробка технологічного процесу обробки чорнових заготовок - Дипломна робота

Ці верстати забезпечують у 10-12 разів більшу продуктивність порівняно з однопилковими з кареткою. Для торцювання кратних заготовок використовують однопилкові і багатопилкові торцювальні верстати, останні побудовані на принципі агрегатування. Торцюваннязаготовок забезпечується з відповідною точністю: відхилення по довжині 0,5.. .1 мм; відхилення кута між торцьовою і боковою гранями заготовки ±30...1°. Організація робочих місць при формуванні чистових заготовок наведена на рис.6.
Рис 6.
Рис. 6. Організація робочих місць біля верстатів: а - фугувального; б - рейсмусового; в - чотиристороннього; г - двостороннього торцювального; д - одностороннього торцювального з кареткою.
Виробник деревообробного і металообробного устаткування "Артель ЛТД" представляє свою нову розробку. На основі нового запатентованого способу одержання рельєфної поверхні (патент РФ №2181669) створено унікальний чотирибічний стругальний верстат із ЧПК "Узор", що дозволить виготовляти нові унікальні вироби. Ви зможете створювати усе, що вигадаєте, а також: візерункову вагонку, декоративні панелі, декоративну дошку для підлоги, паркет, візерунковий плінтус, декоративні прикраси для вікон, дверей, камінів, бачети, декоративні меблеві елементи.
Деревообробні чотирибічні стругальні верстати з ЧПК "Узор" призначені для чотирибічного стругання дощок, брусків, виконання фасонних профілів, а також одержання рельєфної поверхні, що дає можливість використання верстата в ремонтних майстернях, на меблевих фабриках і інших деревообробних підприємства.
Принцип роботи ножової головки "візерунок" як окремого вузла, вісім методів налаштування робочої програми і різноманітні варіації при заміні фігурних ножів надають необмежені можливості підбору індивідуального малюнка для одержання рельєфної поверхні, а завдяки стійці ЧПК можливе багаторазове абсолютно точне повторення малюнку. Стругання фасонних профілів дозволяє зібрати окремі фрагменти в загальний оригінальний малюнок, що сприяє створенню виробів нового типу.
Таким чином деревообробний чотирибічний стругальний верстат із ЧПК "Узор" дозволить Вам створювати ексклюзивні, абсолютно неповторні, унікальні вироби.
Деревообробний чотирибічний стругальний верстат "Узор"
Габаритні розміри верстата, мм
Довжина 3500
Ширина 1200
Висота 1425
Оброблювана поверхня, мм
Довжина заготовки від 1000
Ширина заготовки 100-150
Товщина заготовки 10-60
Ножові головки
Кількість, шт 5
Діаметр (по лезах ножів) мм 122.100
Число обертів об/хв 6000.7000
Швидкість подачі м/хв 0-4
Потужність приводу подачі, кВт 18
Номінальна напруга змінний струм, В 220/380
Частота Гц 50
Продуктивність верстата м/год 0-250
Система аспірації УПУ-1200
Маса кг 4000
Ціна $ 30000 $
2.1.5. Обробка чорнових заготовок по лініях.
Досконаліший процес формування брускових заготовок у розмір і виготовлення деталей можна виконувати на автоматичній лінії МОБ-2 з програмним керуванням, на комплекті обладнання для виготовлення деталей столярного стільця СТ400А, на автоматичній лінії по виготовленню штучного паркету GRIGIO фірми "ROJEK", на комплексі обладнання, призначеного для виготовлення віконних блоків ОК250С, для виготовлення віконних переплетень, вікон і дверей, клеїльна установка для склеювання брусків у виробництві вікон фірми HILDEBRANI та інші.
Автоматична лінія МОБ2 створена на базі основних агрегатних верстатів. З живильника чорнові підготовки подаються на завантажувальний конвеєр і на двосторонній фугувальний верстат з механічною подачею. На цьому верст таі створюється чистова база на пласті і окрайці заготовки. Далі заготовки подаються на чотиристоронній повздовжньо-фрезувальний верстат де оброблюються по товщині і ширині. Оброблені заготовки поперечним конвеєром подаються на торцювальний агрегат, на якому обробляються в розмір по довжині. На цьому агрегаті можна також формувати шипи провушини. Готові деталі складаються на роликовому конвеєрі. На лінії можна обробляти заготовки, мм (450-2000)х((30-100)х((17-60). Автоматичну лінію обслуговують два робітники. Лінію налагоджують з використанням еталона (деталі) аналогічно до чотиристороннього фрезерувального верстата.
Правильна організація виробництва при формуванні розмірів чистових заготовок суттєво впливає на виробничі показники. Залежно від умов виробництва і розмірів заготовок показники виробництва можуть змінюватися.
Продуктивність верстатів обчислюється за формулами:
для фугувальних верстатів у заголовках за годину
де U - швидкість подачі, м/хв;
Кк - коефіцієнт ковзання, Кк = 0,88-0,90 (для в-тів з механічною подачею);
Км - коефіцієнт використання машинного часу, для верстатів з ручною подачею Км = 0,7-0,8, для верстатів з механічною подачею Км = 0,8-0,9.
Кд - коефіцієнт використання робочого дня, Кд = 0,8-0,003;
п - кількість заготовок, які обробляються одночасно;
т - середня кількість проходів при фугуванні;
l - дожина заготовки, м.
Для рейсмусових верстатів
Кількість заготовок, які можна обробляти на рейсмусовому верстаті одночасно
,
де В - ширина стола верстата, мм
Р - процент заповнення ширини стола
В - ширина заготовки, мм;
Кк, Кд, Км беруть аналогічно фугувальним верстатом;
Рис. 7
На рис 7 представлена автоматична лінія обробки брускових деталей МОБ-2, які випускає вітчизняна промисловість. Лінія призначена для обробки брускових деталей меблів - стругання й формування рамкових шипів й провин. В ній установлені фуговально-стругальний агрегат спеціальної конструкції і двосторонній шипорізний станок облегшеного типу, виконаний на базі агрегатних силових головок.
Фуговально-стругальний агрегат являється якісно новим обладнанням. В ньому створені необхідні умови для отримання за один прохід строго прямолінійних деталей с високою точністю розмірів по діагоналі. Це досягається за рахунок принципіально нового конструктивного рішення агрегату, сутність якого заключається в слідую чому. Для забезпечення безперервного базування в процесі її обробки установлений подовжений стіл. Довжина цього столу більше довжини оброблюваних деталей. В результаті при обробці криволінійних деталей виключаються переміщення їх у вертикальному положенні. Така конструкція столу забезпечує стабільне переміщення деталі, що являється одним із основних умов виготовлення деталей з високою точністю обробки.
Цій цілі служить перша секція агрегату, в якій змонтовані три базоформуючі головки:
Нижня горизонтальна АГ2-2Ф - для обробки базових ленточек на нижній пласті заготовки;
Вертикально-фрезерна АГ2-2Ф - для фрезування кромки; друга горизонтальна АГ2-3Ф - для завершальної обробки нижньої пласті. Пройдячи цю секцію, деталь отримує базові сторони по пласті і кромці. В другій секції агрегату встановлені права і ліва вертикальні фрезерні

 
 

Цікаве

Загрузка...