WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Кузов легкового автомобіля (пошукова робота) - Реферат

Кузов легкового автомобіля (пошукова робота) - Реферат

Робоча в'язкість емалі 22-24 з по віскозиметрі ВЗ-4. Як розчинник застосовувати Р-197, чи ксилол толуол.
Витримати пофарбовану поверхню на повітрі 5-7 хв і нанести другий шар емалі. Висушити фарбу при температурі 90° С в плин 30 хв. Дефекти фарбування можна видалити шліфувальною шкуркою № 600 і полірувальними пастами ВАЗ-1 і ВАЗ-2.
Перефарба кузова нітроемалями. На підготовлену поверхню пульверизатором нанести перший шаремалі. Робоча в'язкість 18-23 з по ВЗ-4. Застосовувати розчинник № 647. Перед нанесенням емаль необхідно отфильтровать через сито № 025К с кількістю отворів 694 на квадратний сантиметр. Через 10 хв витримки на повітрі при 20° С, нанести другий шар емалі, потім через 10 хв витримки на повітрі третій і ще через 10 хв - четвертий. Сушити покриття при температурі 60° С в плин 15-20 хв чи при 18-20° С в плин 8-12 ч.
Зробити мокре шліфування покриття водостійкою шліфувальною шкуркою № 320-360, промити водою і протерти насухо. Витримати в природних умовах 20-30 хв і нанести на всю шліфовану поверхню нитрорастворитель № 648 і витримати покриття в природних умовах 8-12 ч. Пополірувати покриття за допомогою дриля пастами ВАЗ-1 і ВАЗ-2 і полірувальною водою № 1.
Примітка. При підготовці поверхні кузова до чи підфарбування перефарбі як ґрунти можна використовувати епоксидную ґрунтовку ЕФ-038 і цинкохроматний ґрунт ГФ-073. Робоча в'язкість 20-24 з по віскозиметрі ВЗ-4 при 18-20° С. Тиск розпилювання ґрунту 0,8-1,5 атм. Штучне сушіння ґрунтів робити рефлектором протягом 15-20 хв. Відстань від рефлектора до пофарбованої поверхні повинне бути 200-300 мм.
Ремонт покриття днища кузова. Днище кузова на заводі фосфатируется, ґрунтується і покривається бітумною мастикою БПМ-1. Мастика застосовується для зменшення шуму, що виникає при вібрації кузова, і для захисту днища від корозії. У процесі експлуатації автомобіля тривалий вплив гравію, піску і сольового розчину приводить до стирання мастики і ґрунту.
При ремонті покриття днища необхідно відмити ушкоджені ділянки від бруду, а також зняти мастику з тих місць, де вона відшарувалася від ґрунту. Якщо покриття ушкоджене до металу, оголені місця необхідно зачистити. Очищені від мастики і зачищені ділянки протерти бензином "галоша". Потім покрити зачищені місця за допомогою чи пульверизатора кистю ґрунтом ФЛ-ОЗК, чи ГФ-020, чи № 138, чи свинцевим суриком на натуральній оліфі.
Рис. 6. Передні двері:
а - з оббивкою; б - без оббивки;
1 - поворотне скло; 2 - ручка засувки; 5 -кнопка блокування замка; 4 - замокло; 5 - облицювання ручки приводу замка; 6 - ручка приводу стеклоподъемника; 7 - кнопка блокування замка двері; 8 - тяга блокування замка двері; 9 - гвинти кріплення замка; 10 - тяга внутрішнього приводу замка; 11 - гвинти кріплення ручки замка; 12 - вісь ролика
Чи ґрунт сурик варто просушити протягом 24 ч. На висохлі заґрунтовані місця наносять кистю, чи шпателем вручну (рукавичкою) шар мастики БПМ-1 товщиною 2-3 мм. Допускається застосування інших бітумних мастик, наприклад БПМ-2, № 213, 580 чи 579. Якщо мастика загустіла, її розбавляють чи сольвентом ксилолом. Нанесений шар мастики просушується при 100° С в плин 30 хв чи при нормальній температурі протягом 24 ч. Зразкова витрата мастики-1-1,5 кг на 1 м2 поверхні.
Розбирання передніх дверей (мал.6.) здійснюються в наступній послідовності.
Зняти підлокітник і, віджавши пристосуванням А.78034 (мал.7.) розетку ручки і вийнявши пружинну скобу, зняти ручку стеклоподъемника. Зняти облицювання .внутрішньої ручки приводу замка, піддягаючи облицювання викруткою, і оббивку двері, переборюючи зусилля пружинних пістонів. При верхнім положенні опускного скла відвернути гвинти кріплення і зняти передній і задній желобки опускного скла. Опустити скло вниз.
Рис. 7. Пристосування А.78034 для зняття ручки стеклоподъемника
Рис. 8. Стеклоподъемник:
а - розташування в задній частині дверей; б - розташування в передній частині дверей;
1 - обойма опускного скла; 2 - буфер; 3 - гвинти кріплення пластини для затиснення троса; 4 - трос; 5 - ролик
Рис. 9. Зняття поворотного скла
Послабити гайку натяжного ролика (мал. 9, б) і вивернути гвинти 3 (мал. 8, а) кріплення затискної пластини троса стеклоподъемника. Потім зняти трос з роликів і механізм стеклоподъемника, вивернувши три гвинти.
Опустити скло вниз і, відхиляючи до себе нижній край, вийняти його з дверей через нижній проріз. Зняти ущільнювач опускного скла. Вивернути гвинти кріплення рамки поворотного скла (мал. 9, а) і зняти його (мал. 9, б).
Відвернути кнопку 3 (див. мал. 6) включення замка і два гвинти 11 кріплення кронштейна внутрішньої ручки приводу замка. Відвернути гвинти 9 і зняти замок разом з механізмом приводу. Відвернути двох гайок кріплення і зняти зовнішню ручку дверей.
Зборка передніх дверей здійснюються в послідовності, Кратному розбиранні; при цьому необхідно:
навити трос на барабан стеклоподъемника, стежачи за тим, щоб витки не накладалися;
після установки опускного скла на місце .закріпити механізм стеклоподъемника, відрегулювати натяг троса переміщенням ролика 5 (див. мал. 8, б) і затягти гайку;
обертати вісь ручки стеклоподъемника до положення, що відповідає нижньому положенню опускного скла;
опустити скло до упора в гумовий буфер і закріпити трос на обоймі скла за допомогою пластини. При цьому забезпечується точне переміщення скла від нижнього положення до верхнього. Перевірити плавність переміщення скла.
Розбирання і зборка задніх дверей. Операції по розбиранню і зборці задніх дверей аналогічні операціям по розбиранню і зборці передніх дверей, за винятком наступних.
Для зняття нерухомого скла необхідно спочатку звільнити від троса опускне скло й опустити його вниз. Опускне скло можна вийняти нагору після зняття нерухомого. Зборка здійснюється в послідовності, зворотному розбиранні.
Підлокітники кріпляться трьома гвинтами. У підлокітниках установлені попільниці, що виймаються при натисненні на їхнє денце знизу, через отвір у підлокітнику.
Заміна капота. При заміні капота вивернути гвинти, що кріплять петлі до кузова, і отсоединить упор капота.
При установці капот повинний розташовуватися в прорізі з однаковими зазорами і повинний легко і без зусилля закриватися і відкриватися. Для регулювання положення капота щодо прорізу передбачені збільшені розміри отворів у петлях.
При великому зусиллі запирання і відмикання капота відрегулювати положення замка щодо фіксатора.
Заміна кришки багажника. Кришка багажника навешена на кузов на двох передніх петлях і защіпається замком. У відкритому положенні кришка утримується торсионами. При заміні кришки багажника (мал. 10) відвернути гайки, що кріплять петлі до кришки.
При

 
 

Цікаве

Загрузка...