WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень (дипл - Реферат

Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень (дипл - Реферат

розрушитель тіосульфата натрію, температура якого 200С, а потім їх промивають 10хв. Після промивки відбитки сушать чи глянцують наелектроглянцевателі АПСО.
2.3. Забезпечення якості продукції та культури обслуговування
Одниєю з важливих задач фотопідприємства являється покращення якості послуг і збільшення рівня культури обслуговування.
Для забезпечення високої якості послуг необхідно щоб хід технічного процесу точно соответствовал потребам портретування. К регламентуючим якістю побутових послуг відносяться Державні стандарти (ГОСТ).
Велике значення для забезпечення високої якості послуг має система технічного контролю. Контроль за ходом технологічного процесу буває: операційним, межопераційним і кінцевим.
В залежності від об'єму контрольованих робіт контроль може бути спільний або виборочний.
Спільний контроль предполагає перевірку всіх негативів, відбитків і т.п. При виборочному дивляться лише деяку якість негативів і відбитків та результати перевірки розповсюджуються на весь об'єм продукції.
На фотопідприємствах проводиться спільний контроль самими робітниками (взаємоконтроль), а виброчний не рідше одного разу в місяць спеціальними комісіями.
Контроль якості послуг организують і втілюють на фотопідприємстві бригадири і завідуючі.
Комплексна система управління якістю включає в себе такі види робіт: планування якості послуг обслуговування населення, аналіз досягнутого рівня якості фоторобіт і розробка міроприємств по дальнейшому повищенню.
Забезпечення якістю фоторобіт і планування рівня обслуговування населення досягається дією на всі фактори, від яких залежить якість.
Якість виконуємих робіт, повна чіткість строків виконання замовлень, задоволення індивідуальних запитів замовників з кожним роком предає все більше значення.
2.4. Техника безпеки і протипожежні заходи.
При зйомці художнього процесу необхідно виконувати всі правила протипожежної охорони. Необхідно зробити умови, які предумовляють професійні захворювання, забезпечують нешкідливість, безпеку праці, виключають можливий вспалах технологічного і електрообладнання, опалення, вентиляції.
Правила охорони праці, техніки безпеки і протипожежної охорони обов'язкові для кожного робітника. Над виходами із темних приміщень необхідно встановлювати сигнальні ліхтарі. Двері запасного виходу повинні з внутрішньої сторони закриватися легковідчиняємим засовом. Прохід до запасного виходу повинен бути завжди вільним.
Електрообладнання повинно бути герметично і недосяжно для доторкання до струмоведучим частинам. В фотолабораторіях необхідно мати стік для води, холодну і гарячу воду, витяжну вентиляцію. Для захисту рук використовують водовідторгаючий крем і гумові руковички. В робочих приміщеннях забороняється приймати їжу. Палити в приміщеннях строго забороняється.
Виробничі приміщення повинні мати пожежну сигналізацію, пожежні крани, вогнегасники, ящики з піском.
При роботі з хімікатами і розчинами кожний робітник повинен бути ознайомлений з ступінню їх шкідливості. Кожна хімічна речовина і розчин необхідно зберігати в окремому посуді. Завішувати хімікати дозволяється тількі в витяжній шафі, обов'язково користуватись респіратором. Забороняється розпізнавати хімікати на запах і вкус.
Розтановку обладнання слідує проводити так, щоб залишались проходи вільними. Не дозволяється працювати на невиправленному обладнанні.
При використанні правил техніки безпеки і протипожежної охорони дозволяють повністю виключити ризик професійних захворювань і травматизма в фотокомплексі.
3. ГРАФІЧНА ЧАСТИНА.
Запроектований фотокомплекс в місті Києві на 1 поверсі будинку побуту. Будівля двоповерхова, в плані прямокутної форми, з неповним каркасом, сітка колон 6?6 м, розмір колон 0,3 м?0,3 м. Зовнішні стіни 500 мм, внутрішні 300 мм. Стрічковий фундамент закладений під стіни будівлі, стовпчатий під колони каркасу. Перегородки: шлакоблочні - 200 мм. Перекриття збірні, железобетоні панелі.
Підлога повинна бути теплою, гладкою, не слизькою, легко опрацьовуватись і добре опиратись стиранню при ходінні по ній. Підлога в побутових приміщеннях покривається лінолеумом.
Стіни в кімнатах побутових приміщеннях пофарбовані масляною фарбою, в туалетних кімнатах, керамічною плиткою.
Розміри віконних пройомів 1500, 1000, 2000 мм.
Двері двупільні 1400 мм
Двері для міжкімнатних сполучень, однопільні 850 мм
Склад приміщень та іх площа, м2 :
" приймальна 30,0
" знімальний зал 30,0
" кімната відпочинку 20,0
" склад матеріалів 6,0
" склад хімікатів 6,0
" лабораторія негативів 9,0
" лабораотрія позитивів 10,5
" зал компьютерної обробки 30,0
Снітарно-технічне обладнання:
Опалення, центральна система водяного опалення - двотрубка з верхнім розгалуженням, під'єднуеться до міською системи опалення.
У всіх приміщеннях вентиляція припливновитяжна. Кратність повітряного обміну коливається від 3об/год. до 6 об/год.
Каналізація підєднуеться до міськой каналізаційной мережі.
Водопостачання водопровідне, підєднане до місьцевого водяного каналу.
4. ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА
4.1. План виробництва та реалізації послуг
План виробництва та реалізації послуг - це ведучий розділ в економічній частині дипломного проекту. Він є основою для проведення розрахунків по всім іншим розділам проекту.
План виробництва та реалізації послуг розробляється в натуральних та вартісних одиницях виміру. Натуральні вимірювачі визначають кількість одиниць, які повинні бути оброблені в плановий період, і надають можливість розрахунку необхідної кількості обладнання трудових і матеріальних ресурсів. Також дозволяють точно встановити затрати на виробництво одиниці послуг. Натуральні показники - це кількість замовлень, відбитків. Крім натуральних вимірювачів використовують вартісні показники. Вартісні показники - це обсяг виробництва та реалізації послуг в натуральних одиницях виміру.Це дозволяє будь-які послуги і продукцію оцінювати в грошовому вимірі.
План виробництва та реалізації послуг в натуральних одиницях виміру, розрахований в першій частині дипломного проекту (таблиця 1), складає:
1. Кількість замовлень 40 000
2. Кількість відбитків 100 000
План виробництва та реалізації послуг у вартісній формі розраховуємо в таблиці 9
Таблиця 9. Розрахунок планового обсягу реалізації послуг
Види фото-робіт
Формат, см Річний обсяг реалізації Кількість відбитків в заказі, шт. Всього відбитків шт. Ціна замов-лення, грн Обсяг реалізації послуг, грн
В % Замов-лень, шт Всього Без ПДВ
Виготов-лення відбитків(портрет) 9х12
13х18
18х24 50
25
25 20 000
10 000
10 000 3
2
2 60 000
20 000
20 000 1,50
2,00
2,50 90 000
40 000
50 000
Всього 100 40 000 100 000 180 000 150 000
4.2. План по праці і заробітній платі
В цьому

 
 

Цікаве

Загрузка...