WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень (дипл - Реферат

Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень (дипл - Реферат

плотності струмка від концентрації срібла в розчині.
При обробці чорно-білих фотоматеріалів на будову зображення витрачається до 30% срібла, решта переходить у фіксуючий розчин і промивну воду.
Останнім часом велику увагу приділяють безвідходній технології, економії природних ресурсів і зниженню витрат на різні види робіт. Особливо гостро постало питання відносно збору відходів на підприємствах і регенарації срібла з цих відходів.
При використанні фотоматеріалів, які утримують срібло, обов?язково треба збирати відпрацьовані фіксуючі розчини, першу промивну воду, браковані фотовідбитки, використані і браковані негативи на фотоплівці і фотопластинках. Крім того, слід збирати фільтровані матеріали, які використовують при фотороботах і переробці сріблоутримуючих відходів, а також неекспоновані фотоматеріали, зіпсовані через порушення правил зберігання, що минув.
Організацією збирання і переробкою сріблоутримуючих відходів займаються централізовані пункти. Вони здійснюють осаджування срібла із сріблоутримуючих розчинів і сушать його. Сріблоутримуючу золу вони одержують після спалювання чорно-білих фотоматеріалів у спеціальних установках.
1.5.1. Розрахунок загальної кількості срібла, що підлягає поверненню в Державний фонд
Знаючи кількість срібла, що наноситься на 1000 од. кінофотоматеріалів заводами-виготовлювачами, і норму повернення його в Державний фонд, у процентах визначають кількість срібла, яке підлягає поверненню в Державний фонд із загального обсягу оброблених фотоматеріалів.
При розрахунках користуємося даними із табл.1 і 2, а також нормами нанесення і процента повернення срібла в Державний фонд.
Дані приводимо в таблицi 7.
Таблиця 7. Розрахунок загальної кількості срібла, що підлягає поверненню в Державний фонд
Назва фотоматеріалу Одиниця виміру, м2 Кількість фотомате-ріалу Норми нанесення срібла на 1000 од., г % повернення в Державний фонд Кількість срібла, яке підлягає повер
Ненню
Ч/б фото плівка ФН-64 1000 1334 184 55 0,135
Фотопапір "Універсал-1" 1000 2142 1200 55 1,414
Всього 1,55
1.6. Розрахунок та специфікація технологічногобладнання
На підприємстві по виготовленню фотоовалів по замовленню від населення є лабораторії для обробки негативного і позитивного фотозображення, переносу зображення на овали, обжигу і сушки , кожна з яких відповідно обладнана.
Таблиця 7. Основне технологічне обладнання
Обладнання Технічна характеристика Кількість
А В 1
Фотоапарат "Київ"-19 Формат кадру 24х36 затвор шторний механічний, витримки від 1/2 до 1/500 3
Змінні об'ективи
Фокусна відстань 200 мм
Фокусна відстань 80 мм
1
2
Освітлювальні прибори АПФ-1 Світильники великого діаметру
Світильники середнього діаметру
Світильники, які роблять направлений світовий потік(прожектори)
2
3
3
Фотоштатив Застосовується для стабільного положення камери
2
Фотозбільшувач "Білорусь - 912" Для друку проекційним способом
2
АПСО - 7 Аппарат для сушки відбитків різного розміру
1
Віси ВАТК Застосовуються для взвішування хімікатів
2
Ємкості для фоторозчинів
- складання
- зберігання
- зберигання сріблозберигаючих відходів
Ємкості для храніння фоторозчинів повинні бути із темного скла
3
6
2
А В 1
Мішалки вініпластикові Використовуються для кожного розчину окремо
5
Термометр спиртовий Пристрій для вимірювання температури розчинів
2
Бачок для проявки плівки Для проявки плівки
6
Сигнальний будильник Для вимірбвання часу з подачею звукового сигналу
2
Зажими для фотопластинок Пластмасові чи металічни защіпки
2
Ліхтарік фотолабораторний Для вироблення неактинічного освітлення
Плотнисть №113 і №116
1
Фотолабораторні пінцети Пластмасові чи металічні защіпки для перемішання розчину 3
Реле часу "Сура-2" Для точного визначення витримки при фотодруці
2
Кадруюча рамка Вирівнює і притиская фотопапір до екрану і дає точне формування розміру(формату) відбитка
2
Різак фотографічний Для перемішення відбитків в кюветах
6
Шкаф сушильний тип СШ-2,88 Для сушіння листов фотопластинок і скляних фотоплатсинок 1
1.7. Розрахунок та опис технологічних приміщень.
В фотокомплексі по зйомці художнього портрету розрахунок виробничих приміщень проводиться на підставі розрахунку численості працюючих і аналізу відмінностей технологічних процесів.
Розраховуються площі у відповідності із ?СН П11-8075, відповідно з яким на одне робоче місце фотолабораторних робіт відводиться 10м2, на ретушора - 5м2, площі складських приміщень визначаються із розрахунку на одного виробничого працівника - 2м2
Ширина коридорів повинна бути не менша 1,5м. Площа інших примішень, які не регламентуються нормами, розраховуються із урахуванням габаритів використовуємого обладнання по формулі:
де S - визначаєма площа, м2
f - площа, яку займає обладнання, м2
k - коефіцієнт для визначення виробничої площі.
Данний фотокомплекс має такі приміщення:
1. Прийомна
2. Фотопавільйон
3. Лабораторія обробки негативних матеріалів
4. Лабораторія проекційного друку
5. Кімната відпочинку
6. Склад хімікатів
7. Склад матеріалів
8. Оформительска
9. Складальна розчинів (8м2)
10. Кімната ретушора (5м2)
11. Санвузол (6м2)
Виробничі приміщення розташовані за послідовністю технологічних процесів.
При мінімальній кількості коридорів виробничі приміщення - непрохідні. Наявність запасного виходу дає можливість підтримувати правила по ТБ. Допоміжні приміщення розташовані так, що це дає можливість економити час на виробництво продукції.
Створені сприятливі умови по освітленню, температурно-вологому режиму. Для забезпечення раціональних умов праці розташування обладнання виконано з урахуванням послідовності технологічних операцій. Централізована лабораторія повинна складатись із приміщення для складання розчинів, лабораторій для обробки негативів, лабораторії для друку, приміщення для оформлення готових фотографій.
Приміщення для складання розчинів повинно мати припливно-витяжну вентиляцію. Стіни і стелю офарбовують масляною фарбою. Підлогу покривають метлакською плиткою. Робоче місце обладнують столом для складання розчинів, вагами для звішування хімікатів.
Лабораторія для обробки негативного матеріалу повинна мати припливно-витяжну вентиляцію, вхід у лабораторію повинен мати світло непроникний тамбур. Стіни офарбовані сірою масляною фарбою, біля проявочного стола підлогу покривають метлахською плиткою. Робоче місце обладнується проявочним столом. До нього підводять водопровід для подачі води на промивку. Лабораторія по друку проекційним способом обладнується друкарським столом на якому розташовується фотозбільшувач, вкімнаті повинен

 
 

Цікаве

Загрузка...