WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Детонометр: розробка конструкції - Дипломна робота

Детонометр: розробка конструкції - Дипломна робота

початок експлуатації і записати показання лічильника наробітку.
3.4.3. Вказівка заходів безпеки
ПО ВИМОГАМ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ПРИЛАД ЗАДОВОЛЬНЯЄ НОРМАМ
ОСТ 4.275. 003. - 77 КЛАСУ ЗАХИСТУ 1.
Перед вмиканням у мережу необхідно заземлити корпус приладу через затискач заземлення.
При роботі з відкритим приладом не допускається стикання зі струмопровідними елементами, тому що в приладі існує змінна напруга 220 В на вхідних затискачах трансформатора, роз'ємі і контактах вимикання мережі.
Заміна деталей і запобіжників повинна проводитися тільки при знеструмленому приладі.
3.4.4. Правила збереження
Прилад, що поступає на склад споживача, може зберігатися в упакованому вигляді протягом одного року з дня надходження.
3.4.4.1. Умови збереження приладу:
1) опалювальні сховища:
1.1) температура повітря від+1 0С до + 40 0С;
1.2) відносна вологість до 80% при температурі + 25 0С;
2) неопалюавні сховища:
2.1) температура повітря від - 50 0С до + 40 0С;
2.2) відносна вологість до 98% при температурі + 25 0С.
3.4.4.2. У помешканнях для збереження не повинно бути пилу, парів, кислот і лугів, що викликають корозію.
3.4.5. Транспортування
3.4.5.1. Тара, упаковка і маркірування упаковки
Для забезпечення повної цілості приладу при транспортуванні використовується укладальний ящик і транспортний (тарний) ящик.
Упаковка відбувається в робочих умовах.
Конструкція тарних ящиків по ГОСТ 2991 - 76 або ГОСТ
5959 - 71.
Упаковка приладу перед транспортуванням відбувається в наступній послідовності:
1) установлюють прилад в укладальний ящик між амортизаторами; установлюють ящик із робочим комплектом у бічний відсік укладального ящика;
2) експлуатаційну документацію, завернувши в обгортковий папір, поміщають у правий бічний відсік укладального ящика;
3) закривають, пломбують укладальний ящик і ставлять його на амортизаційні прокладки в транспортний ящик, що зсередини застелений водонепроникним папером;
4) заповнюють до ущільнення вільний простір між приладом і стінками транспортного ящика прокладками з гофрованого картону;
5) поміщають товаросупроводжувальну документацію на верхній шар прокладочного матеріалу під водонепроникну оббивку верхньої кришки транспортного ящика;
6) закріплюють цвяхами кришку ящика, обтягають сталевою стрічкою і пломбують, місця розташування пломб обводять червоною фарбою.
При транспортуванні морським транспортом для захисту від впливу навколишнього середовища прилад повинний поміщатися в поліетиленовий чохол із товщиною плівки 0,15 - 0,2 мм. Усередині чохла - сілікагель-влагопоглотинач із початковою вологістю не більш 2% із розрахунку 100 г сілікагелю на 1 м2 поверхні чохла. Маркірування тари по ГОСТ 14192 - 77.
3.4.5.2. Умови транспортування
Транспортування приладу в транспортному ящику відбувається усіма видами транспорту при температурі навколишнього повітря від мінус 50 до плюс 600 С та відносній вологості до 95% при температурі навколишнього середовища не більш плюс 300 0С.
При транспортуванні тара повинна бути передбачена від влучення в неї атмосферних осадів і пилу. Не допускається кантування приладу.
У процесі експлуатації прилад може транспортуватися з об'єкта на об'єкт в укладальному ящику автомобільним транспортом на відстань до 1000 км (швидкість по шосейних дорогах до 60 км/год., по грунтовим - 20 - 40 км/год.).
3.4.6. ВКАЗІВКИ ПО ЕКСПЛУОТАЦІЇ
Після розпаковки з укладального ящика, прилад необхідно оглянути на відсутність зовнішніх пошкоджень.
При прийманні приладу необхідно впевнитись в наявності повного комплекту згідно документації.
До початку роботи з приладом необхідно вивчити інструкцію по експлуотації, схему конструкції приладу, призначення органів керування та роз'ємів, що розташовані на передній та задній панелях приладу.
Робота приладу повинна проходити в умовах, що не виходять за межі робочих умов експлуотації.
До початку експлуотації приладу, а також періодично під час експлуотації прилад повинен задовольняти наступним умовам:
1) відсутність зовнішніх механічних пошкоджень;
2) наявність та міцність кріплення органів керування, правильного обертання органів настройки, наявність запобіжників;
3) при експлуотації вентиляційні отвори в корпусі приладу не повинні закриватися сторонніми предметами.
Для запобігання від нещасних випадків та передчасного виходу з ладу приладу не допускається:
1. вмикати прилад при знятій верхній кришці. В приладі, що працює від мережі змінного струму, є небезпечна для життя напруга 220В;
2. натягування та посмикування мережного шнура;
торкатися приладу мокрими руками.
2.4.7. Гарантії постачальника
Виробник гарантує відповідність детонометра ГОСТ та даним технічним умовам при виконанні користувачем правил експлуотації.
Гарантійний строк 12 місяців з дня продажу через роздрібну мережу.
Впродовж гарантійного строку експлуотації власник має право на безкоштовне технічне обслуговування детонометра, а в разі несправності виробу на безкоштовний ремонт при пред'явленні гарантійного талону. На час гарантійного ремонту ремонтне підприємство повинно безкоштовно представити й встановити власнику по його вимозі аппарат аналогічного функціонального призначення.
Обмін несправних детонометрів здійснюється у відповідності з діючими правилами обміну промислових товарів, що були куплені в роздрібній мережі дерхавної та кооперативної торговлі.
2.4.8. Правила приймання
Приймання детонометра повинна проводитися ВТК підприємства-виробника у відповідності з правилами, що викладені в дійсних ТУ.
Для перевірки виробу на відповідність вимогам дійсного ТУ на підприємстві-виробнику представником ВТК проводяться випробування приймально-сдавальні, періодичні випробування та типові випробування на надійність, що входять в склад періодичних випробувань.
Виріб повинен пред'являтися на випробування ВТК звісткою, яка складена по діючій на підприємстві формі.
Контрольно-вимірювальна та випробовувальна аппаратура повинна мати пломби підприємств постачальників або виробників або бюро вимірюваннь та перевірок (БВП), а також свідоцтва про перевірку з вказівкою строку наступної перевірки. Використання апаратури з закінченими термінами перевірки, з пошкодженими пломбами, без паспортів та свідоцтв не допускається. Вмикання та калібровка контрольно-вимирювальної апаратури повинні проводитися у відповідності з інструкціями. Результати кожного виду випробування вважаються дійсними, а прилад вважається витримавшим їх, якщо в процесі їх проведення параметри та характеристики відповідають вимогам діючого ТУ.
Випробування проводяться при температурі навколишнього середовища від 283К до 308К (від + 100С до + 350С), відносній вологості повітря до 80 % при температурі t = 298К (+ 250С), атмосферному

 
 

Цікаве

Загрузка...