WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Побудова жіночої сукні невідрізної по лінії талії та окремими рукавами - Курсова робота

Побудова жіночої сукні невідрізної по лінії талії та окремими рукавами - Курсова робота

найрізноманітніші -щільні, легкі, з малюнками, гладкофарбовані з фактурною поверхнею. Модні бавовник, льон, шовк - бажано натуральний, але можливий різноманітний з домішками і поліестерами.
Для пошиття своєї моделі я застосувала синтетичну тканину.
Опис використаного матеріалу
Тканина - це одна з великих людських потреб. Як би не намагалася її потіснити швидко і просто виготовлені нові неткані матеріали, вона приречена на довге життя.
Тканина володіє властивостями, за які її завжди будуть цінити люди - вонапластична, прилягаюча до любої фігури, драпірується, здійснює відчуття цілісності силуету із багатим ритмічним життям, грою різних відтінків та кольорів.
Кожна епоха пропонує свої тканини, свої манери її використання в костюмі та сукні. Мовою пластики, самої драпіровки, складок одяг виражає дуже багато. В тому, як накинута на фігуру тканина читається образ часу, характер людей.
На початку носили одяг, складки якої розташовувалися вільно.
Потім навчилися ними керувати, підкоряти відповідній системі, створювати пластичний образ.
Тканина поступово видавала людям свої таємниці, властивості, її пластична сутність розкривалася поступово, і ставала предметом мистецтва.
Звернув увагу на сукню, можемо побачити її відношення об'ємів і ліній.
В пошитті виробів приймають участь різноманітні тканини так і ювелірні прикраси, шкіра, хутро, трикотаж, але тканина остається першоосновою.
Кожен із природних матеріалів володіє своїми властивостями, які характерні по своїй структурі. Вовна - м'якістю, шовк - блиском, шкіра - пластичністю.
В даній роботі описано сукню із синтетичного шовку. Ця тканина має блиск, на дотик тканина жорстка, в результаті чого виріб із них не зминається, добре зберігає надану форму.
Після прання інколи не вимагає прасування.
Ці тканини переважно із капронових ниток. Характеризується незначною масою і щільністю. Виробляється переважно креповим переплетенням. По фарбуванню така тканина гладко фарбована.
Тканина володіє зносостійкістю, не зсідається після замочування і прання, не псується від сирості і поту.
Виробляють тканини простими дрібно візерунчастими переплетеннями, двохшаровими.
Синтетичні тканини складні в швейній обробці. Вони стягуються у швах при прокладанні строчки і утворюють безпосадкового шва. При великій швидкості утворення строчки тканини можуть оплавлятися голкою. Це призводить до зменшення швидкості утворення строчки.
Голки рекомендують застосовувати хромірувані або застосовувати спеціальні пристосування для охолодження голки.
Обсипання тканини призводить до необхідності застосовувати шви із подвійним підшивом. Зрізи деталей після розкроювання обметують або обпалюють.
Ковзання тканин та великий опір різанню ускладнює процес розкроювання. Для шиття виробів рекомендують застосовувати такі голки № 85, 90, 100., бавовняні нитки № 50, 60, 80., капронові і шовкові нитки.
Особливої уваги ці тканини вимагають при волого - тепловій обробці.
Артикул тканини 62003.
Опис рекомендованих тканин
Натуральний шовк - це тонкі нитки, які виготовляють із коконів, закручених гусеницями шовкопряда - шовковими черв'яками. Найбільше поширені тутовий та дубовий шовкопряди.
Коконна нитка складається з двох шовковин. Довжина коконної нитки дуже велика - до 1000 метрів і більше. Товщина коконної нитки в середньому становить 20 - 30 мкм, тобто у півтора рази більша, ніж бавовняного волокна.
Коконна нитка міцна, але у мокрому стані шовк - сирець, який складається з кількох коконних ниток, втрачає 5 - 10 % своєї міцності.
Видовження шовку під час розриву становить майже 20%, а у вологому стані збільшується на 15 - 20 %.
Шовк характеризується доброю пружністю.
Тонка і гладенька шовкова нитка легко сковзає і осипається, що є негативною властивістю для виготовлення швейних виробів.
Шовк гігроскопічний. Нормальний вміст вологи у шовковій нитці 11 %. Шовк характеризується високою стійкістю до дії мікроорганізмів.
До дії сонячного світла шовкові волокна чутливі.
Штучні волокна - характерною особливістю будови віскозних волокон є його ребристість по довжині і різана форма в поперечному перерізі. Блиск волокон яскравий, скляний. Гігроскопічність штучних волокон - 11 %.
Креп - гладко фарбована, нерівної щільності тканина, комбінованого переплетення з мілким подвійним рубчиком, який іде різко вверх під кутом 75 - 78 0 або плавно під кутом 300. виготовляються крепи з закрученої вовняної або змішаної вовняної пряжі з відказаним волокном і лавсаном. Вовняні крепи відрізняються деякою пухкістю, ширина тканини 142 см, поверхнева щільність 285 - 34/2 /м2.
Ацетатні волокна - виготовляються із антіцелюлози. Вони мають злегка блискучу поверхню і зовні схожі на натуральний шовк. Такі тканини добре зберігають форму і майже не зминаються. Вони не гігроскопічні, швидко висихають. Ацетат погано виносить нагрів, плавиться при 2100С. Такі тканини не можна сушити в сушильних машинах, прасувати з виворотньої сторони слабо нагрітою праскою.
Опис зовнішнього вигляду моделі
Мода - явище довільно вадке, воно залежить від цілого ряду факторів життя людей і розповсюджується на багато областей діяльності людини. Під модою слід розуміти недовгий час деяких смаків в якій-небудь сфері життя і культури. Вона характеризує обов'язкову зміну стиля, пов'язане з системою регулювання загальної поведінки людей.
Система загальної поведінки відрізняється коротким строком своїх змін, і зв'язана з цілою серією другим серед яких можна назвати етикет, мораль, право і т. д.
Мода - дуже чутливий "інструмент" всіх соціальних перемін, і разом із тим, це явище психологічного клану. Мода не може бути віднесена до однієї категорії визначення (соціальної, економічної, психічної): щоб правильно оцінити явище моди і дати йому визначення потрібно роздивитися його на різних етапах і із всіх точок зору. Моду слідує розглядати на відмінно великому, відносно історичному відрізку часу, тоді її зміна здається регулярною; на протязі ж короткого часу зміна моди здається анархічною.
У відносно великих відрізках часу можна виділити два періоди: один чисто для нього характерна можлива пам'ять про моду.
Моду завжди зв'язували з костюмом, як найбільш яскравим її проявом, а причини, народжуючи її, - з соціальними явищами життя, класовістю.
Різні моди по-своєму по різному регулюють моду. В деяких

 
 

Цікаве

Загрузка...