WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод” - Дипломна робота

Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод” - Дипломна робота

який призначений для попереднього заливання розсолу в бак і в магістраль. В процесі роботи рівень гарячого розсолу автоматично підтримується за допомогою переливної труби. На торці трубопровода встановлений давач нижнього рівня, який відключає електричний насос при відсутності необхідного (L=45 мм) рівня гарячого розсолу.
Дозатор Л5-ОЕК призначений для наповнення формочок визначеною порцією морозива.
Корпус дозатора монтується на станині і може з допомогою фіксатора встановлюватись в трьох положеннях. За допомогою пазів, які є на корпусі фіксатора, дозатор вивіряється відносно ряду формочок для морозива на каруселі.
Бункер дозатора має два не з'єднаних один з одним відділи.
Суміш морозива від фризера подається одночасно в два відділи бункера.
Гільзи, в яких рухаються поршні, з'єднуються пазами барабану з відділами бункера. За час руху поршнів вверх, відбувається засмоктування порції морозива. Після цього, відбувається повертання барабанів і гільзи з'єднуються пазами барабана з насадкою і трубками. За час руху поршнів вниз, відбувається видача порції морозива у формочки каруселі.
Повертання барабану здійснюється за допомогою гідроциліндра, а рух поршнів - іншим гідроциліндром, який змонтований рядом.
Об'єм суміші, яка подається, регулюється за допомогою ручки управління збільшенням або зменшенням ходу поршнів.
При виробництві двохшарового морозива, суміш подається від двох фризерів у різні відділи.
Палочкозабивач Л5-ОЕК призначений для забивання дерев'яних паличок в морозиво.
Місце встановлення паличкозабивача визначається експериментальним шляхом в залежності від ступені загартовування морозива таким чином, щоб не відбувалося вспливання паличок.
Паличкозабивач Л5-ОЕК кріпиться за допомогою кронштейнів до шин піддону.
Кронштейни болтами кріпляться до стійки, на якій встановлена колона. Колона за допомогою фіксатора може встановлюватись в трьох положеннях, що дає можливість відводити паличкозабивач з зони каруселі.
На колоні, за допомогою клемних з'єднань, закріплені два несучих вали, на яких змонтовані шість корпусів з направляючими для паличок. Палички, які знаходяться в направляючих, притискаються до корпусів вантажами.
Гідроциліндр, який закріплений на стійці, приводить в рух важіль через шток. При русі вверх, важіль підіймає штоки, які захоплюють палички. При русі вниз, важіль через пружини діє на штоки, які забивають палички у морозиво. Гідроциліндр має кран, який служить для відключення його від гідросистеми.
Головка для глазурування Л5-ОЕК призначена для виймання брикетів морозива із формочок, переміщення їх до ванни з глазуррю, занурення і виймання брикетів з глазурі, переміщення їх до транспортеру загортувального автомату і вкладання їх на транспортер.
Головка для глазурування Л5-ОЕК складається із корпусу, який закріплений на станині, в якому у втулках і на упорному підшипнику встановлений стакан. Внизу на стакані через фланець кріпиться роликова карусель. На стакані закріплені також зубчате колесо, яке входить в щеплення з роликами каруселі, і барабан - носій шістнадцяти штанг. Переривисте обертання барабану зі штангами, а також зубчатого колеса здійснюється від кулачка через ролики, роликову карусель, фланець і стакан.
На кожній штанзі закріплено по шість щіпців для захвату морозива за паличку і виймання його із формочки.
За час роботи почергово три штанги одночасно опускаються і піднімаються штоком з хрестовиною, шток через важіль приводиться в рух кулачком, який розміщений на валі ескімонгенератора.
Ванна для глазурування Л5-ОЕК призначена для наповнення її розплавленою глазуррю, підтримання в глазурі температури 35 градусів Цельсія, глазурування брикетів морозива.
Вузол складається з двохстінної вани, в якій утримується розплавлена глазурь; столика, який приставлений до ванни, для збирання капель глазурі; ківша, в якому відбувається глазурування морозива.
Піднімання і опускання ківша відбувається за допомогою гідроциліндра.
Ванна встановлюється за допомогою кронштейна на станині під головкою для глазурування.
Нагрівання глазурі у ванні відбувається за допомогою електронагрівача, який вмонтований у сорочку ванни, через воду, яка заливається в сорочку.
Температура води, а відповідно і глазурі, підтримується автоматично.
Миючий пристрій Л5-ОЕК призначений для промивання каруселі з формочками після роботи.
Він складається із стійки, яка кріпиться з допомогою кронштейнів на шинах розподілювача розсолу. На стійці встановлюється розпилювач, який складається із труби з отворами діаметром 3 мм. Один кінець труби закритий дном, а інший має штуцер для з'єднання з магістраллю миючого пристрою.
З метою запобігання розбризкування рідини на трубі кріпиться відбійник.
Після промивання розпилювач відводиться із зони каруселі.
Осушувач Л5-ОЕК призначений для видалення води, якою заповнені формочки після промивання.
Осушувач складається із стійки, яка кріпиться з допомогою кронштейнів на шинах розподілювача розсолу.
Гідроциліндр, який закріплений на стійці, приводить в рух колектор через шток. Гідроциліндр має кран для відключення його від гідросистеми.
Колектор підключається трубопроводом до вакуумнасосу і гнучкими трубами до сосків.
Під час руху вниз, вода через соски відсосується вакуумнасосом, після чого колектор піднімається, карусель робить повертання і колектор знову опускається вниз.
Після осушування всіх формочок, колектор відводиться з зони каруселі.
Трубопроводи Л5-ОЕК служать для подачі масла до гідроциліндрів і відводу його.
Трубопроводи приєднані до гідроциліндрів за допомогою штуцерів, ніпелів і накидних гайок. З'єднання трубопроводів - рукавів здійснюється за допомогою штуцерів, ніпелів і зажимних кілець.
Система трубопроводів має 5 регулювальних кранів для вмикання і вимикання виконавчих гідроциліндрів. Двакрани змонтовані безпосередньо на паличкозабивачі і осушувачі. Три крани для управління гідроциліндрами дозатора і бака для глазурі змонтовані на загальній плиті і закріплені на станині.
Електричний монтаж ескімогенератора повинен бути проведений у відповідності з існуючими правилами включення електросилових установок напругою до 1000В.
2.4 Підбір автоматизуючи пристроїв
Регулятор РР-0193 пропоную для заміни існуючого регулятора рівня типу Ш4541/1, оскільки з огляду на розвиток науки і техніки, даний регулятор застарілий, а отже не повністю відповідає сучасним умовам виробництва.
Межа основної допустимої похибки приладу становить 1,5% від нормуючого значення. За нормуюче значення приймається різниця між верхнім і нижнім значенням опору. Час встановлення показів не більше 7 секунд. Межа допустимої додаткової похибки регулюючого пристрою Ш4541/1, викликана зміною положення приладу від нормального на 5%, не перевищує 0,5 від межі допустимої основної похибки. Прилад обладнаний трьома резисторами з номінальним опором 15 Ом з допустимим відхиленням до +0,75 для підгонки опорів. живлення приладу здійснюється від мережі змінного струму напругою 220В з допустимим відхиленням від мінус 33В до плюс 22В, частотою 50Гц. Потужність, яка споживається приладом, не перевищує 10ВА. Маса приладу не перевищує 3 кг.

 
 

Цікаве

Загрузка...