WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод” - Дипломна робота

Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод” - Дипломна робота


Дипломний проект
Тема:
Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ "Коломийський сирзавод"
З М І С Т
1. Загальна частина………………………………………………………..
1.1. Вступ………………………………………………………………….
1.2. Характеристика існуючого стану…..
1.3. Характеристика і аналіз існуючої схеми управління
1.4. Обґрунтування теми проекту…………………………………………
2. Розрахунково-технологічна частина…………………………………
2.1. Вибір і обґрунтування структурної схеми автоматизації ….
2.2. Розробка технологічної схеми
2.3. Підбір стандартного обладнання …………………………………
2.4. Підбір автоматизуючи пристроїв.
2.5. Опис схеми керування.
3. Енергетична частина…………………………………………………..
3.1. Розрахунок витрат енергоносіїв на засоби автоматизації
4. Охорона праці…………………………………………………………..
4.1. Вступ ………………………………………………………………..
4.2. Аналіз виробничого травматизму (за останні 3-5 років)…………
4.3. Заходи техніки безпеки…………………………………………….
4.4. Протипожежний захист…………………………………………….
5. Економічна частина…………………………………………………..
5.1. Розрахунок економічної ефективності автоматизації
технологічного процесу……………………………………………
6. Графічна частина
6.1. Структурна схема засобу чи системи автоматизації
6.2. Електрична схема засобу чи системи автоматизації
6.3. План розміщення технологічного обладнання в цеху.
1. Загальна частина
1.1. Вступ
Морозиво являє собою солодкий продукт, який одержується шляхом збивання і заморожування спеціально виготовлених сумішей. Воно поділяється на основні і любительські види. Кожен з цих видів включає в себе ряд різновидностей продукту, які відрізняються по своєму вмісту, органолептичними показниками, використаним сировинним компонентом.
До основних видів морозива відносяться: молочне, вершкове, пломбір, плодово-ягідне і ароматичне. Морозиво любительських видів виробляють на молочній, плодово-ягідній або овочевій основі; з плодів, ягід або овочів з добавленням молочної основи; з використанням курячих яєць; з використанням кондитерського жиру.
1.2. Характеристика існуючого стану
ВАТ "Коломийський сирзавод" - відкрите акціонерне товариство по переробці молока і молокопродукції, створене на базі державного підприємства на підставі рішення № 5 від 18.07.1994року Фонду комунального майна Коломийської міської Ради народних депутатів Івано-Франківської області. Державне підприємство "Коломийський сирзавод" було засноване 60 років назад і виробляло в основному сир твердий і масло. Із збільшенням чисельності міського населення м. Коломиї зріс попит на цільномолочну продукцію, в зв'язку з чим зросло виробництво цільномолочної продукції, зменшилось виробництво масла тваринного і припинилось виробництво сиру жирного твердого.
До складу ВАТ "Коломийський сирзавод" входить 5 цехів: маслоцех, казеїновий цех, цех по виробництву сиру, цех по виробництву морозива, цех по виготовленню вафельних стаканчиків для морозива. (Див.структурну схему ВАТ"Коломийський сирзавод").
Введено в експлуатацію діючий завод в жовтні 1969 року. Проектна документація була розроблена на 50 тон переробки молока в зміну. За рахунок проведених реконструкцій, впровадження нового більш потужного устаткування завод фактично в сезон масової переробки сировини перобляв до 200 т. молока в добу. В даний час в зв'язку зі зменшенням сировинної зони через реорганізаційні перетворення і реформи в спілках селян і в селах значно скоротилось поступлення молока на виробництво, особливо із Коломийського району. Найбільша кількість переробляємого молока в добу становить 55 т.
Більша частина поступаючого на виробництво молока - це молоко від населення, від спiлок селян надходить до 15 т молока. До сиро- винної зони підприємства залученi Косiвський район, Городенкiвський район, Надвiрнянський район, Снятинський район, а також деякi райони Чер- нiвецькоi областi. питання розширення сировинноi зони, відкриття і органiза- цiя нових молокоприймальних пунктiв в селах, обладнання iх холодильними агрегатами - є одним iз важливіших моментiв в забезпеченнi підприємства сировиною для збільшення обсягів виробництва.
Основними видами продукцii, яку виробляє пiдприємство є : масло тваринне / любительське, селянське, бутербродне, шоколадне, фасоване по 200 г в алюмінієву фольгу / , цiльномолочна продукція / молоко пастеризо- ване, розфасоване в полiстiролову плiвку, ємністю 1 л, кефiр, ряжанка, сме- тана, йогурт, розфасованi в полicтiроловi стаканчики, пахта пастеризована, сиркова маса, фасована в стаканчики з полiстеролу, з наповнювачем і без наповнювача /, морозиво молочне, вершкове, пломбір, з наповнювачем і без наповнювача, розфасоване у вафельнi стаканчики власного виробництва, мо- розиво-ескiмо в шоколаднiй глазурi. Виробництво морозива в шоколадній глазурі освоєно тільки в цьому році, планується впровадження нових видів морозива. придбано обладнання для фасування молока і молочних продуктів в упаковку фірми "Тетра-рекс", для введення в експлуатацію цього перспективного для підприємства обладнання планується провести в 2002 р. реконструкцію виробничих приміщень і технологічних схем виробництва. Планується технологічно обновити виробництво казеїну.
Підприємство співпрацює з Чеською фірмою "AW", якій поставляє сир не жирний, а від неї одержує таро-пакувальні матеріали. Вигідним і прибутковим для підприємства є виробництво казеїну, який закуповує підприємство ТЗоВ ВФК "Кварта", яка постачає казеїн за кордон. Казеїн, який виробляється на підприємстві, як і масло вершкове, відзначаються високою якістю. Продукція, вироблена Коломийським сирзаводом, користується високим попитом.
1.3 Характеристика і аналіз існуючої схеми управління.
До органів управління та контролю Товариства належить:
" Загальні збори акціонерів;
" Спостережна рада Товариства;
" Правління Товариства;
" Ревізійна комісія.
Загальні збори акціонерів є вищим органом товариства. Вони проводяться щорічно, не пізніше 3 місяців після закінчення фінансового року.
Спостережна рада здійснює контроль за діяльністю правління товариства. Спостережна рада обирається Загальними зборами акціонерів терміном на 5 років у кількості 3 чоловік із числа акціонерів товариства простою більшістю голосів присутніх на зборах. Членами спостережної ради стають перші три особи, що набрали більше 50% голосів.
Виконавчим органом товариства, який здійснює керівництво його поточною діяльністю, є правління. Воно обирається зборами акціонерів на 5 років в кількості 7 чоловік. До складі правління входять: голова правління - директор, заступник, та члени правління. Голова правління - директор обирається з членів правління, окремим голосуванням.
Перевірка господарсько-фінансової діяльності товариства, дочірніх підприємств, філій тапредставництв проводиться ревізійною комісією, яка обирається загальними зборами товариства.
1.4. Обгунтування теми проекту
Незважаючи на ріст і впровадження технічного прогресу на виробництві, підприємство відчуває дію конкуренції. Одним із значних конкурентів є

 
 

Цікаве

Загрузка...