WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Ремонт та обслуговування матричних друкуючих пристроїв - Курсова робота

Ремонт та обслуговування матричних друкуючих пристроїв - Курсова робота

заважає голкам відскакувати після удару. Це приводить до того, що голка чіпляється за стрічку і ламається. До такого ж результату приводить використання в картриджах барвної стрічки низької щільності (як марля). Купуючи стрічку, подивитеся крізь неї на світло: якщо Ви хоч щось бачите - не купуйте.
4. У будь-якій інструкції до принтера Epson Ви знайдете попередження типу: використовуйте тільки видаткові матеріали фірми Epson, або виробників, відзначених як Epson Approved. Що стосується лазерних чи струминних принтерів, там усі в порядку, у тім змісті, що користувачі або виконують це правило, або вже зневажили їм і зштовхнулися з наслідками. Але, здавалося б, що хитрого в конструкції матричного картриджа? Пластмасова коробка зі стрічкою, картриджі для принтерів Epson роблять сотні виробників в усьому світі, чому б не купити що-небудь подешевше і не Epson Approved?
У нашій фірмі теж не завжди є оригінальні матричні картриджі Epson, однак фахівці фірми дуже обережно підходять до вибору картриджів для продажу. Незважаючи на простоту конструкції виробу, від цього вибору багато в чому залежить доля вашого принтера: картриджі Fullmark і WorldWide Manufacturing, наприклад, вивели з ладу величезна кількість принтерів. Барвна стрічка в них частенько зажовується, унаслідок чого виходить з ладу вузол підмотування. Крім того, у картриджах цих виробників сама пластмасова касета має багато заусенцев, об які швидко перетирається струмопровідний шлейф друкуючої голівки.
Усі ці поради стосуються в основному матричних принтерів, однак користування струминними і лазерними принтерами також таїть у собі багато очевидних хитростей.
4.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИНТЕРІВ ОСНОВНИХ ВИРОБНИКІВ.
4.1.Принтери фірми panasonic
KX- P1150
9-голчастий принтер КХ-Р1150 фірми Panasonic - це дешевий матричний принтер, розроблений для друкованих праць будинку й у невеликих офісах, що вимагають високої якості друку. КХ-Р1150 має різні примочки начебто лежачого лотка для зручного завантаження папера, а також він має досить низький рівень шумів - тільки 55 дб.
Характеристики :
o Максимальна швидкість друку- 240 знаків у секунду.
o Лоток для папера спрощує друк великої кількості документів папера.
o Максимальна ширина папера - 11.7 дюймів.
o Дружній інтерфейс керуючих програм виводить екранні підказки для зміни різних параметрів принтера.
o Драйвера для Windows 3.1 дають повний доступ до принтера в цій популярній оболонці.
o Принтер погоджений зі стандартом Energy Star.
KX - P2023
Panasonic KX-P2023 - дешевий 24-голчастий принтер, розроблений для невеликих друкованих праць будинку й у невеликих офісах, де потрібно професійна якість друку. Panasonic KX-P2023 поставляється з лотком для папера, що спрощує завантаження папера. Цей принтер має досить низький рівень шуму - 46.3 дб.
Характеристики :
o Максимальна швидкість друку - 240 знаків у секунду.
o Лежачий лоток для папера спрощує завантаження безупинної стрічки папера.
o Максимальна ширина папера - 11.7 дюймів.
o Дружній інтерфейс сетапа виводить екранні підказки для зміни
різних параметрів принтера.
o Драйвера для Windows 3.1 дають повний доступ до принтера в цієї популярної оболонки.
o Принтер погоджений зі стандартом Energy Star.
4.2.Матричні принтери фірми Epson.
Коротка передісторія фірми Epson :
У 1964 році фірма Seiko Epson Corporation сконструювала перший у світі принтерний механізм, що постійно друкував час і демонстрував його на кварцових годинник. Починаючи з цього піонерського старту , за допомогою своєї передової технології ця фірма стала робити високонадійні матричні голчасті принтери EPSON, що сьогодні домінують на світовому ринку. На російському ринку фірма Епсон пропонує різноманітний спектр матричних принтерів : 9- і 24- голчасті ,із широкої (формат А3) і вузької (А4) кареткою, з маленьким і великим буфером,для друку в кілька копій, з використанням як звичайної, так і рулонного папера, а також надійний високошвидкісний принтер зі здвоєними 9-голчастими голівками і примусовим охолодженням для роботи в умовах безупинного друку.
Матричні принтери цієї фірми дуже легко підрозділяються на 9-и і 24-х пінові : якщо в назві моделі коштує є присутнім FX, то це 9-піновий принтер , а якщо LQ - те це 24-х голковий.
Найбільш зручний принтер для нестатків невеликих офісів. Якщо ви хочете друкувати пакувальні мітки, етикетки, різноманітні звіти, то Epson FX-800 - це те, що вам потрібно.
FX-800 - це черговий продукт фірми Epson ,у якому сполучається відома якість фірми Epson, а так само низька ціна. Це 9-голчастий принтер, з високою швидкістю друку( близько 410 знаків у секунду) і чудовою якістю. Принтер має високою "витривалість" - його друкуюча голівка витримує близько 200 млн.
DFX-5000+
Це професійний 9-голчастий принтер із для професіоналів, з надзвичайно високою продуктивністю, створена для великих офісів з великим завантаженням друкованими працями. Цей принтер поставляється з двома лотками для папера, що дозволяють завантажувати папір і попереду і позаду.
Характеристики :
o Високошвидкісний друк - до 560 cps
o Має перемикач parallel/serial інтерфейсу і можливий інтерфейсний слот.
o Сполучимо з EPSON ESC/P і IBM PPII .
DFX-8000
Цей принтер надзвичайно схожий на принтер, розглянутий вище, за винятком того, що швидкість друку в нього приблизно в два рази вище ( приблизно 1000 знаків у секунду).
Характеристики :
o Надзвичайно висока швидкість друку - до 1066 знаків у секунду.
o Автовідріз, пристрій протягання.
o Підтримує рівнобіжний і послідовний інтерфейси.
o Підтримує EPSON ESC/P & IBM PPII .
4.3.Матричні принтери фірми Oki
ML 320/321 Elite
ML 320/321 - широкоформатний 9-піновий високошвидкісний принтер призначений для друку документів і чорнового друку текстових даних, де потрібно висока швидкість, а не якість.
Надійність , простота у використанні і швидкість друку робить його ідеальним принтером для торгових крапок, магазинів і т.д.
Ідеально підходить для друку:
o Звітів з декількох частин
o Міток
o Списків
o Різних документів у торгових крапках
o Рахунків, таблиць, різних комп'ютерних роздруківок.
Microline 3320/1
ML 3320/3321 - широкоформатний 9-піновий високошвидкісний принтер призначений для друку документів і чорнового друку текстових даних, де потрібно висока швидкість, а не якість.
Надійність , простота у використанні , а так само примочки для друку штриха-коду робить його ідеальним принтером для торгових крапок, магазинів і т.д.
Основні місця застосування в цього принтера ті ж, що й у попереднього принтера.
ЛІТЕРАТУРА
1. В. Головков " Диагностирование, техническое обслуживание и ремонт матричных принтеров для IBM PC-XT/AT"
2. М.Н. Голопупенко "Матричные принтеры"
3. Сайты крупнейших производителей матричных принтеров.

 
 

Цікаве

Загрузка...