WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Ремонт та обслуговування матричних друкуючих пристроїв - Курсова робота

Ремонт та обслуговування матричних друкуючих пристроїв - Курсова робота


Курсова робота
на тему:
Ремонт та обслуговування матричних друкуючих пристроїв
ЗМІСТ
ВСТУП.................................................................................................................
1. КЛАСИФІКАЦІЯ ПРИНТЕРІВ.....................................................................
1.1.Матричний (голчатий) принтер..........................................................
1.2.Струминний принтер...........................................................................
1.3.Лазерний принтер.................................................................................
2.ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ ПРО МАТРИЧНІ ПРИНТЕРИ.............................
3.ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ ПРИНТЕРА............................................
4.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИНТЕРІВ ОСНОВНИХ ВИРОБНИКІВ.....................................................................................................
4.1.Принтери фірми panasonic..................................................................
4.2.Матричні принтери фірми Epson.......................................................
4.3.Матричні принтери фірми Oki...........................................................
ЛІТЕРАТУРА.....................................................................................................
ВСТУП
Російський ринок принтерів відрізняється від ринку комп'ютерів. Тут немає конкуренції між російськими збирачами і закордонними виробниками brand-name. Незважаючи на удаване розмаїтість, левина частка всіх експлуатованих принтерів приходиться на продукцію всього двох компаній: Hewlett-Packard і Seiko Epson. Почавши поставляти принтери в СРСР у той час, коли інші виготовлювачі лише придивлялися до нашого ринку, вони захопили його і без видимих зусиль утримують, хоча їхнього виробу в середньому трохи дорожче, ніж у конкурентів.
Усі споживачі умовно розділені на три групи:
1) багаті (переважно комерційні, працюючі в області торгівлі і фінансів),
2) бідні організації (в основному державні - зі сфери культури й охорони здоров'я),
3) домашні користувачі.
Розходження між першими двома по загальному попиті і його структурі незначні, якщо не вважати того, що істотно менше багатих організацій планує покупку матричних принтерів. Крім цього, державні організації старше і тому частіше схильні до давно зарекомендувала себе техніці Epson (струминні і лазерні принтери Epson вибирають державні організації), а більш молоді (як за часом створення, так і середньому віку персоналу) комерційні фірми віддають перевагу техніці HP, широке поширення якої почалося пізніше.
Корпоративні покупці, на частку яких приходиться близько 80% продажів, купують техніку вкрай нерівномірно. Так, на початку осені 1995 року попит з боку організацій істотно знизився через банківську кризу. Подолання кризи дозволило сподіватися на ріст числа продажів, однак бюджетні проблеми початку року виключили з числа покупців численні державні структури, фінансування яких істотно скорочено.
1. КЛАСИФІКАЦІЯ ПРИНТЕРІВ
Пропонується класифікувати принтери по п'ятьох основних позиціях: принципу роботи друкуючого механізму, максимальному формату листа папера, використанню кольорового друку, чи наявності відсутності апаратної підтримки мови PostScript, а також по місячному навантаженню, що рекомендується, що, як правило, корелює зі швидкістю друку.
За принципом друку розрізняються матричні, струминні і лазерні (сторінкові) принтери. Існує ряд інших технологій друку, наприклад сублимаційний, друк за рахунок термопереноса, що застосовуються набагато рідше. Лазерна і світлодіодна технології (в останньому випадку замість лазера і лазерний промінь, що відхиляє, дзеркала використовується лінійка світлодіодів) у багатьох випадках з погляду кінцевого користувача нерозрізнені. Параметр, що визначає якість друку лазерних принтерів - дозвіл.
Найбільш поширені моделі формату А3 і Legal (тобто розраховані на лист папера ледве більший, ніж А4). Моделі, що працюють з папером формату А3, коштують трохи дорожче. Співвідношення числа продажів у "вузьких" і "широких" принтерів поступово змінюється убік перших. Велика частина моделей принтерів формату А3 використовує матричний чи струминний принцип друку.
По гамі відтворених квітів принтери поділяються на чорно-білі, чорно-білі з опцією кольорового друку (такі моделі є серед матричних і струминних) і кольорові. Для кольорових принтерів у рамках одного типу (струминних) якість друку дуже істотно міняється від моделі до моделі. У результаті і позиціонуються вони на ринку по-різному. Принтери з опцією кольорового друку, як правило, погано відтворюють сторінки, на яких кольорова графіка сусідить з чорним тлом. Останній виходить шляхом змішання чорнила декількох основних квітів. У підсумку чорний колір виявляється недостатньо насиченим, а вартість друку такої сторінки - дуже високої.
Для якісного відтворення ілюстрацій, що зберігаються у векторних форматах, важлива наявність убудованого інтерпретатора мови PostScript. Формально моделі, що підтримують мову PostScript, приблизно на 25% дорожче аналогічних, що не включають цю опцію. Однак, щоб на практиці скористатися перевагами мови PostScript, приходиться здобувати додаткову пам'ять і різниця в ціні може виявитися дуже істотною.
По швидкості друку можна виділити чотири групи: матричні принтери без автоподачі; принтери, що забезпечують швидкість друку до 4 стор./хв. і призначені для індивідуального застосування; принтери зі швидкістю друку до 12 стор./хв., що обслуговують робочі групи; могутні мережні принтери з продуктивністю більш 12 стор./хв. Продуктивність принтера - істотний фактор для організацій, де одним принтером користаються відразу кілька людей, і практично що не впливає на споживчі переваги показник, якщо мова заходить про індивідуальну експлуатацію друкуючого пристрою.
Швидкість при кольоровій печаті, як правило, значно нижче, ніж при друку одним чорним кольором.
1.1. Матричний (голчатий) принтер
Голчастий принтер (Dot-Matrix-Printer) довгий час був стандартним пристроєм виводу для РС. У той час, коли струминні принтери працювали ще незадовільно, а ціна лазерних була досить висока, голчасті принтери повсюдно використовувалися з комп'ютерами. Вони ще часто застосовуються і сьогодні. Достоїнства цих принтерів визначаються, у першу чергу, швидкістю друку і їхньою універсальністю, що полягає в здатності працювати з будь-яким папером, а також низькою вартістю друку.
Існують 4 види матричного принтера: 9- , 18- і 24-голчасті принтери і рядковий принтер.
При виборі принтера завжди необхідно виходити з задач, що будуть перед ним поставлені. Якщо необхідний принтер, що повинний цілий день без перерви друкувати різні формуляри, чи швидкість друку важливіше, ніж якість, то альтернативи голчастому принтеру в даний момент немає.
Узагалі голчастий принтер є істотно більш універсальним принтером прироботі з папером, чим лазерний чи струминний, для яких, як правило, відсутня можливість

 
 

Цікаве

Загрузка...