WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо - Курсова робота

Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо - Курсова робота

стискання, які викликають місцеву пластичну деформацію в перерізі, з цим самим знижуються нерівноваженість внутрішніх напружень.
Налагодження рейсмусових верстаті, в тому числі модернізованих, що використовуються для калібрування заготовок з ДСП, проводиться аналогічно верстатам, призначеним для формування чистових заготовок. Верстати ДКШ 1 і лінії МКШ 1 попередньо налагоджують грубою підводкою інструментів на точність обробки в межах одного міліметра по лінійці і після пропуску контрольної заготовки проводять кінцеве підналагодження, користуючись індикатором або мікрометром.
5.Заходи з охорони праці
Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.
Знання основ охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії протипожежних заходів є одним з важливих факторів запобігання виробничих травм, професійних захворювання і ліквідації їх.
На підприємстві адміністрація забовязана створити такі умови праці, які б викликали можливість виникнення травм і професійних захворювань і сприяли підвищенню продуктивності праці. Незалежно від ступеня небезпеки виробництва на всіх підприємствах і організаціях проводять навчання з техніки безпеки прийнятих на роботу працівників, які мають професії або міняють її ,а також інструктажі при підвищенні кваліфікації робітників.
Загальне керівництво й організація з навчання на підприємстві покладаються на керівника підприємства, а в підрозділах (цехах) - начальників цехів. Контроль за своєчасними навчанням працюючих у підрозділах підприємства здійснює відділ (інженер) охорони праці, на якого покладено ці обов'язки наказом керівника підприємства.
Навчання в професійно-технічних навчальних закладах включає теоретичний курс, а також практичні знання в навчальних майстернях (цехах) під керівництвом майстра виробничого навчання або на робочих місцях базового підприємства під керівництвом висококваліфікованого робітника, бригадира або іншого спеціаліста, який має відповідну підготовку. При вивчені кожної теми потрібно керуватися вимогами ССБП (системі стандартів безпечної праці).
Проходження кожним учнем теми з охорони праці реєструється в журналі обліку навчальної роботи. Перевіряються знання підчас здачі кваліфікаційного екзамену.
Незалежно від професії і кваліфікації з усіма робітниками на підприємстві проводять інструктажі. За характером і часом проведення інструктажів є таких видів: вступний , первинний (на робочому місці ), повторний, позаплановий, поточний.
Вступний інструктаж проводить інженер з охорони праці або особа, яка виконує обов'язки, з усіма прийнятими на роботу працівниками незалежно від освіти, стажу роботи їх за даною професією, а також з учнями і студентами, які при були на виробниче навчання або практику.
Первинний інструктаж на робочому місці проводять з усіма прийнятими на підприємство, переведеними з одного підрозділу в інший, при командированим ,учнями і студентами, які прибули на виробниче навчання чи практику, з робітниками які виконують нову для них роботу, а також з будівельниками при виконанні будівельно-монтажних робіт на території діючого підприємства. Первинний інструктаж здійснюють за інструкцією з охорони праці з кожним робітником індивідуально.
Повторний інструктаж проводять з усіма працюючими незалежно від кваліфікації, освіти і стажу роботи не більше ніж через 6 місяців індивідуально або з групою робітників однієї професії на робочому місці з метою перевірки і підвищенням рівня знань правил та інструкції з охорони праці.
Позаплановий інструктаж проводять при зміні правил з охорони праці та технологічного процесу; заміни автоматизації обладнання, пристроїв та інструментів, вихідної сировини, матеріалів та інших факторів, які впливають на безпеку праці; порушення робітниками вимог безпеки праці, які можуть призвести або призвели до травми ,аварії, вибуху або пожежі ; перервах у роботі - для робіт ,які відповідають підвищеним вимогам безпеки праці, більше ніж на 30 календарних днів, а для решти робіт 60 днів.
Поточний інструктаж проводять безпосередньо перед виконанням робіт, на які оформляються наряд - на допуск де і фіксується його проведенням. Знання контролює працівник який проводив інструктаж. Якщо проінструктований робітник має незадовільні знання, його до роботи не допускають. Він забов'язаний пройти інструктаж заново.
Особа, яка проводила повторний чи позапланований інструктаж, робить запис в журналі регістрації (в особистій карточці інструктованого) з обов'язковим підписом інструктованого і інструктуючого. При реєстрації позапланового інструктажу вказують причину, яка спричинила його проведення.
Назва складальної одиниці : дверки
Позначається на кресленні : 09.00.00
Кість у виробі : 2
Розміри чистові : 784*380*17
Розміри заготовок : 818*409*0,6
№ Назва техноло-гічної
операції Марка
Обладнан-ня Кі-ть
деталей
у виробі Розміри після обробки мм.
Інструмент
Метод
контролю
Примітка
Д Ш т
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Розкроїти плиту ЦФ2 2
798 394 16 Кругла пила
з напайкам Лінійка Припуски на
Обробку
2 Калібрувати плиту МКШ1 509 380 16 Шліфшк.широка на Пол. Калібр - скоба Чергове шліф.180...50чист.
V 25…16
3 Сорт. та розм. шпону Робоч.
Місце 2 818 409 0,6 Олівець, лінійка Лінійка Припуск на обробку
4 Розкроїти шпон НТ18
НТ30 2 818 409 0,6 Ніж Лінійка
5 Склеїти на
ребро РС-9 2 816 402 0,6 Термопластична нитка Візуально
6 Проклеїти
тфці личківок ПТШ1 2 816 402 0,6 Термопластична нитка Візуально
7 Нанести клей на основу і сфор. пакет МФП1
АКОА1 816 402 0,6 Візуально Режим пресування беруть за таб.
8 Технологічн-а витримка Робоч.
Місце 816 402 0,6
9 Обробка в розмір по периметру МФК2 2 784 380 1,7 Кругла пила
ВК напайки Лінійка
9.2 Личкуємо повздовжні крайки Прикатувал-
ьні ролики
Візуально
9.3 Знімаємо звиси по товщині пом'якшуєм
ребра
Фрезерні головки Візуально
9.4 Відпиляти поперечні крайки Кругла пила
ВК напайки Лінійка
9.5 Личкуємо поперечні крайки Прикатувал-
ьні ролики
Візуально
9.6 Зняття звисів, пом'якшуєм
ребра Фрезерні головки Візуально
9.7 Шліфувати крайки Шліф шкур.
№10 Візуально
(еталон) Тільки для крайок шпону.
10 Висвердлити
отвори СВА2,
СВГП1 2 784 380 17 Свердла Візуально
Штанг.цирк.
11
Шліфування
пласті
ШЛК8
2ШЛН
2
784
380
17
Широкострічкова
шліф шкурка
Візуально
(еталон)
Тільки для лущеного або струганого шпону
12 Контроль якості продукції
Це контроль
кількості
якісних характер.
властив.
продукції
2
784
380
17 Об'єктом контролю є продукція, що виготовлена випускається або експлуатується в
переробленому вигляді При контролі перевіряють основні ознаки цієї продукції

 
 

Цікаве

Загрузка...