WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка проекту автоматизації автоклавної дільниці на ВАТ „Консерваторія” на базі автоматичних пристроїв - Курсова робота

Розробка проекту автоматизації автоклавної дільниці на ВАТ „Консерваторія” на базі автоматичних пристроїв - Курсова робота

10-15хв, потім промити розчином питної соди (І ч.л. на склянку води).
При попаданні лугу - змити його сильним струменем води протягом 10-15хв. Обробити місця опіку розчином лимонної, оцтової кислоти ( 3'-б% за об'ємом) або борної кислоти (1 ч.л. на склянку води). Повідомити безпосередньо керівника про те, що сталося,
При появі ознак отруєння від підвищених концентрацій кислоти або лугу в повітрі робочої зони вийти на свіже повітря, випити молока і сповістити безпосередньо керівника.
При нещасних випадках з травмуванням людини повідомити безпосе-редньо керівника, викликати медпрацівника або "Швидку допомогу.
5.3. Протипожежний захист
Відповідальність за експлуатацію і утримання засобів гасіння несе керівник підприємства.
За справністю та експлуатацією стаціонарних спеціальних засобів гасіння пожежі (водопровід, вуглекислота і порошкові установки і т.п.) повинен бути встановлений систематичний нагляд і контроль . Наказом керівника об'єкту повинна бути перекладена персональна відповідальність на працівника , який здійснює нагляд за засобами гасіння пожежі.
Весь протипожежний інвентар , устаткування і обладнання повинні утримуватись в справному стані , знаходитись на видних місцях і до них повинна бути забезпечений вільний доступ.
Внутрішні пожежні крани повинні розміщуватись в ящиках , дверцята яких необхідно опломбувати. Пожежні стволи і рукави в ящиках повинні бути з'єднані між собою.
17ДП.5.090503.838.ПЗ Арк.
Вим. Арк. № докум. Підпис Дата
В обов'язковому порядку пожежний рукав повинен бути під'єднаний до внутрішнього пожежного крану . В напівгайках кранів , рукавах повинні бути гумові прокладки. Не можна завалювати підходи до кранів , доступ до них повинен бути завжди вільний.
Пожежні водойми і гідранти на зимовий період повинні бути пристосовані для використання їх в цілях гасіння пожеж .
Колодязі з гідрантами повинні утримуватись в чистоті. Люки колодязів повинні бути закриті.
На місцях , в яких були зняті вогнегасники , необхідно вивішувати таблички , де вказано найближче місце , де вони знаходяться.
17ДП.5.090503.838.ПЗ Арк.
Вим. Арк. № докум. Підпис Дата
3. Конструктивна частина
3.1. Виготовлення макету пневмосистемм підготовки повітря з пневматичним перетворювачем температури.
3.1.1. Структурна схема макету.
Для живлення макету застосовуємо установку очистки і осушування повітря. В якості такої установки вибираємо пересувну компресорну установку з блоком осушування і очистки повітря з наступними параметрами:
1) продуктивність установки Q = 0,5 м 7хв. ;
2) робочий тиск на вході установки Р = 0,6 МПа (6 кгс/см2).
Структурну схему макету відображено на рис. 1.
Рис. 1. Структурні схема макету пневмосистемм підготовки
повітря з пневматичним перетворювачем температури.
17ДП.5.090503.838.ПЗ Арк.
Вим. Арк. № докум. Підпис Дата
3.1.2. Аналіз і обґрунтування вибору фільтра точної очистки.
Фільтр точної очистки в макеті застосуємо для кінцевої" очистки повітря для живлення приладів і засобів автоматизації, яке поступає із пересувної компресорної установки. Фільтр повинен працювати при температурі оточуючого середовища від мінус 50і до плюс 60°С і відносній вологості середовища 95% при температурі 35°С і забезпечити максимальну витрату повітря 20 м /год. Для узгодження параметрів фільтра із пересувним компресором, допустимий тиск повітря на вході фільтра повинен бути 6 кгс/см2.
В результаті проведеного аналізу вибираємо промисловий стандартний фільтр повітря типу ФВ25-02, який має наступні параметри:
1) максимальні втрати повітря 25 и3/год.;
2) допустимий тиск повітря на вході 0,3 ^0,8 МПа;
температура оточуючого середовища від мінус 50 до плюс
60°С.
3.1.3.Аналіз і обґрунтування вибору стабілізатора тиску
повітря.
Стабілізатор тиску повітря в макеті застосуємо для регулювання і автоматичної підтримки тиску повітря для живлення приладів і засобів автоматизації. Вхідні параметри стабілізатора тиску повітря повинні бути узгодженні із вихідними параметрами фільтра точної очистки. Оскільки для засобів автоматизації і приладів необхідно два значення живлення 1,4 кгс/см2 і 2,5 кгс/см2, тоді границі регулювання тиску на виході стабілізатора від 1,4 до 2,5 кгс/см2.
В результаті проведеного аналізу вибираємо промисловий стандартний стабілізатор тиску повітря типу СДВ25, який має наступні параметри:
17ДП.5.090503.838.ПЗ Арк.
Вим. Арк. № докум. Підпис Дата
1) максимальні витрати повітря 25 м3/год.;
2) допустимий тиск повітря на вході 0,35 + 0,8 МПа;
3) температура оточуючого середовища від мінус 50 до плюс 60°С.
4) границі регулювання тиску на виході від 0,2 до 3 кгс/см2.
3.1.4.Аналіз і обґрунтування вибору пневматичного
перетворювача температури.
Виготовлення різних видів консервної продукції вимагає кінцевої температурної її обробки, яка виконується в одному із режимів: пастеризації (теплова обробка 100°С і нижча) або стерилізації (теплова обробка вище ІОО'С). Згідно формули стерилізації найвища теплова обробка консервної продукції є рівна 120°С. Границі регулювання температури від плюс 30°С до плюс 120°С. Оскільки для живлення приладів і засобів автоматизації в макеті застосовуємо пневмоносій, перетворювач температури повинен бути пневматичного типу.
В результаті проведеного аналізу вибираємо промисловий стандартний перетворювач температури пневматичний типу 13ТД73, який має такі параметри:
1) границі вимірювання температури від плюс 30°С до плюс
130°С;
2) клас точності 1,0;
3) довжина капіляра від перетворювача до термобалона з
аргоним газом рівна 400 мм;
4) регулювальна характеристика пропорційного типу;
5) робочий діапазон вимірювання вихідного сигналу від 0,2: до
1,0 кгс/см2;
6) пневможивлення 1,4+0,14кгс/см2;
7) температура оточуючого середовища від -50 до + 80°С.
17ДП.5.090503.838.ПЗ Арк.
Вим. Арк. № докум. Підпис Дата
3.1.5. Аналіз і обґрунтування вибору контрольно-вимірювальних засобів та пневмопроводів.
Для контролю тиску повітря на вході фільтра тонкої очистки і на виході колектора необхідно установити манометри-індикатори із нижчим класом точності 4.0, а для контролю вимірювання вихідного сигналу перетворювача температури зразковий манометр класу точності 0.6.
Внутрішній діаметр пневмопроводів на робочий тиск 6 кгс/см2 (ділянки: вхід на фільтр тонкої очистки, з виходу фільтра на вхід стабілізатора тиску, з виходу стабілізатора тиску на вхід колектора) повинен бути 10 мм.
Внутрішній діаметри решти пневмопроводів, які мають робочий тиск менший від 2,5 кгс/см2 повинен бути 6 мм.
В результаті проведеного аналізу вибираємо:
1) стандартні внутрішні діаметри пневмотрубок для
пневмопроводів 6 мм. і 10 мм.;
2) манометри-індикатори промислові типу ЗЩП:
" для МІ - з границями вимірювання від 0 до 6 кгс/см2 класу
точності 4.0;
" для М2 - з границями вимірювання від 0 до 2? кгс/см2;
3) контрольно-вимірювальний манометр МЗ типу МО з
границями вимірювання від 0 до L&кгс/см2 класу точності 0Ц.
17ДП.5.090503.838.ПЗ Арк.
Вим. Арк. № докум. Підпис Дата

 
 

Цікаве

Загрузка...