WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Радіорелейні комплекси на основі перспективних схемо-технічних рішень - Курсова робота

Радіорелейні комплекси на основі перспективних схемо-технічних рішень - Курсова робота

– Стандартне 19-дюймове рішення.

– Установка до 20 плат формату 6U COMPACTPCI.

– Споживана потужність 750 або 1000 Вт.

– Живлення від стандартного джерела змінної напруги або від джерела постійного струму 28/48 Ст.

– Швидкий доступ до платформи і периферії.

– Виконаний відповідно до MIL-E-5400T.

AVC-cPCI 6001

– Використання у військовій відеообробці і ін. рішеннях.

– Охолоджування кондуктивное.

– Міцний і легкий корпус за рахунок використання алюмінієвого сплаву.

– Реалізований захист від ЕМІ.

– Установка до 8 плат формату 6U COMPACTPCI.

– Споживана потужність 450 Вт.

Крейти фірми GE Fanuc і їх характеристики.

Американська фірма Curtiss Wright спеціалізується на крейтах спеціального і промислового призначення.

– Компактний.

– П'ять слотів фомата 6U COMPACTPCI.

– Джерело живлення постійного струму 28 В, є також виходи +5 У 20A +3,3 У 4A і 12 У 2A.

– Інтегрований фільтр живлення із захистом від ЕМІ і стрибків напруги.

– Змінні зовнішні і введення-виводу панелі.

– Повітря або кондуктивное охолоджування.

– Маса: 9 кг (з бічними панелями, блоком живлення і інтерфейсами введення-виводу).

Вирішення RC-5 фірми Curtiss Wright. Компанія SBS Technologies представляє цілий ряд вирішень євромеханіки з підтримкою стандарту COMPACTPCI. дані характеристики і зовнішній вигляд різних продуктів. Серед них окремо можна виділити крейт RCOM-10, який відрізняється зменшеною кількістю роз'ємів для плат 6U COMPACTPCI і забезпеченням жорсткіших умов експлуатації з кондуктивным охолоджуванням.

RCFA17R6xA1G 6U

– Установка від 2 до 17 плат формату 6U COMPACTPCI.

– Відповідність стандарту MIL-STD-810E/416C.

– Стандартний 19-дюймовий розмір.

– Розміри 432 мм на 400 мм на 450 мм.

– Джерело живлення 400 Вт змінного струму або 400 Вт постійного з напругою живлення 24 В або 48 Ст.

– Змінна панель введення-виводу.

– Повітряне охолоджування.

– Наявність светоиндикаторов моніторингу роботи.

RCOM05-ATR-6V

– Установка до 5 плат формату 6U COMPACTPCI з кондуктивним охолоджуванням.

– Розроблений відповідно до стандарту MIL-STD-461C

– Відповідність коннекторів стандарту MIL-С-38999.

– Зовнішня панель, що настроюється під вимоги.

– Зовнішнє і внутрішнє хромоване покриття.

– Живлення згідно стандарту MIL-STD-704E з номінальною напругою +28 У постійного струму (або інше на вимогу).

– Забезпечується напруга живлення: 5 В/40 А; 3,3 В/20 А; 12 В/6,25 А.

– Фільтр живлення із захистом від ЕМІ і стрибків напруги.

– Висока ударо- і вібростійкість.

– Конформне покриття плат.

– Можливість зміни конфігурації.

RCOM10

– Установка до 9 плат формату 6U COMPACTPCI з кондуктивным охолоджуванням і однієї плати управління живленням.

– Відповідність коннекторів стандарту MIL-С-38999.

– Використання спеціального алюмінієвого сплаву (AlMgSi1).

– Нікельоване покриття (AMS 2405-B, 25 мкм).

– Підвищені ударо- і вібростійкість.

– Моніторинг живлення.

– Наявність світлоіндикаторів моніторингу роботи.

Крейти фірми SBS Technologies.

Також слід зазначити готовий обчислювальний блок PC6120-GPU канадської фірми General Dynamics Зовнішній вигляд і розміри його представлені на мал. Пристрій PC6120-GPU вже має вбудований процессор, -оперативну пам'ять, відеокарту, підтримує інтерфейси введення-виводу Dual Gigabit Ethernet 10/100 Base-T, Ultra Wide SCSI SE 40MB/s, 1 x ATA-100 Hard Drive, 2 x Serial ATA Hard Drive, 2 x USB 2.0 ports, 6 x Serial Ports, RS232, PS/2 Port – які можуть функціонально мінятися. Блок має слот для плати формату 6U, система охолоджування – кондуктивная. Підтримує різні операційні системи: VxWorks; Windows 2000, NT, XP; SCO Server 5; Solaris x86 2.x; Linux. Що стосується спеціальних вимог до безвідмовності роботи, слід зазначити широкий температурний режим роботи (–46°C...+71°C) і зберігання (–51°C.+91°C), ударо- і вібростійка – згідно стандарту MIL-STD-810F. Таким чином, блок PC6120-GPU є достатньо гнучким рішенням для різних обчислювальних застосувань: спеціальних, польових систем, діагностичних панелей і панелей управління.

Завершуючи проведений аналіз, слід зазначити характеристики і описи крейтів ЗАО "Ртсофт" і компанії Elma. Ці виробники пропонують цілу серію рішень з виконанням за короткі терміни, включаючи проектування шасі, проведення попередньої перевірки і сертифікації. Для прикладу, серія крейтів 12R2, зовнішній вигляд яких представлений на мал. має наступні характеристики: стандартні розміри (5U-14U, X 19"x22"/25"); підтримувані платформи VME64x, CPCI, и др.; джерела живлення 150-1400 Вт; різні варіанти панелей введення-виводу; різні варіанти накопичувачів; вибір систем охолоджування і ін. параметри. В результаті проведеного аналізу, претендентом пропонується використання наступних крейтов для реалізації обчислювального блоку які найбільш задовольняють спеціальним вимогам військового застосування: AVC-cPCI 6001 фірми GE Fanuc RC-5 фірми Curtiss Wright и RCOM10 фірми SBS Technologies. Дані крейты володіють таким властивостями як підвищені ударо- і вібростійкість, розширений температурний режим роботи, підтримка платформи COMPACTPCI, наявність декількох слотів для установки плат.

3. Оцінка ефективності використання схемо технічних рішень для побудови радіорелейних комплексів

Технологіям цифрового формування променя (цифрового діаграмоутворення або цифрового формування діаграми спрямованості антени) відводиться все більш значуще місце в сучасних системах зв'язку, ними займаються практично у всіх технічно розвинених країнах світу. Без них не обходяться концепції мобільного зв'язку 3 го і 4 го поколінь. Цифрове формування променя реалізується, як відомо, за допомогою цифрових антенних решіток (ЦАР) [1], за кордоном також іменованих Smart_антеннами (розумними антенами). Використовують і синонімічну назву – Intelligent Antenna.Можливо, ці поняття, що віддають рекламою і орієнтовані на рядового споживача, не найвдаліші. Проте вони як не можна краще відображають суть можливостей, що надаються технологією цифрового діаграмоутворення, завдяки яким антенні системи стають все більш"інтелектуальними". І хай відносно антенних систем епітет Smart містить поки більше авансів на перспективу ніж відображає реальний стан речей, але вже в рамках наявного наукового заділу Smart технології, реалізовані в ЦАР, уміють багато що.

Цифрові антенні решітки – це антенна система, що є сукупністю аналого-цифрових каналів із загальним фазовим центром у якій діаграма спрямованості формується в цифровому вигляді, без фазоповертачів. Але лише тепер, з розвитком мікропроцесорної техніки, стало можливим практично реалізувати накопичений науковий досвід.Сучасні технології ЦАР своїм масовим розвитком зобов'язані інтеграції процесорів цифрової обробки сигналів з аналого-цифровими і цифро аналоговими перетворювачами (Ацп/цап) в рамках одного модуля або навіть чіпа Побудова каналів ЦАР на такій основі дозволяє уніфікувати процедури і апаратні вузли обробки сигналів і спрощує їх адаптацію до того або іншого протоколу роботи. Технологія ЦДО забезпечує максимальну простоту ре конфігурації і модифікації систем зв'язку, який часто зводиться лише до заміни їх програмного забезпечення. Ключова особливість ЦАР – цифрове формування променів діаграми спрямованості (ДС) антени. У завданнях зв'язку це дозволяє динамічно оптимізувати обслуговувану зону покриття оперативно пере націлюючи цифрові приемопередающие промені залежно від територіального розподілу абонентів

Список літератури

1. Витяг з організаційно-методичних вказівок начальника зв'язку ЗС України - начальника Головного управління зв'язку та інформаційних систем ГШ України щодо підготовки військ зв'язку ЗС України у 2009 навчальному році.

2. E-mail: info@zetms.ru, sale@zetms.ru

3.www.granit-vt.ru

4. Т.М. Наритник, В.В. Волков, Ю.В. Уткін Радіорелейні та тропосферні системи передачі: Навч. посіб. – 2008. – 367,373, 376 с.


 
 

Цікаве

Загрузка...