WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Технологія приготування торта з пісочного тіста „Листопад” - Дипломна робота

Технологія приготування торта з пісочного тіста „Листопад” - Дипломна робота

Шафа пекарська секційно-модульована ШПЕСМ-3

Призначена для випечення кондитерських виробів, вона має зварні підставки, на яких встановлені одна над одною три секції (камери). Шафа облицьована спальними листами внутрішнім і зовнішнім, а порожнина заповнена теплоізоляційним матеріалом, двері шафи закріплені шарнірами і тепло ізольовані та мають засувку для видалення секції і паролем, що утворюється при випіканні. У правій частині шафи знаходиться відсік з трьома блоками управління для кожної секції окремо. На лицьовій панелі блока розміщені перемикачі з допомогою яких регулюють нагрівання та лімб терморегулятора, який автоматично підтримує задану температуру.

Правила експлуатації.

До роботи з шафами допускаються особи, що знають їх будову і правила їх безпеки. Перед включенням перевіряють наявність заземлення, санітарний стан, справність пускових приборів, потім установлюють лімб терморегулятора на необхідну температуру, при цьому загоряють сигнальні лампи, як тільки камера прогрівається до заданої температури лампи гаснуть і це свідчить про готовність камери до роботи.

Ваги.

Високотехнічні і експлуатаційні характеристики ваг, забезпечують вмонтовані мікропроцесори з спеціально розробленими програмами, ваги виготовлені з вимогами чи потребами ГОСТ- 29329 і конструктивно складається з важеля, платформи, панелі управління. В основі ваг знаходиться скручений шнур, кнопка електрики, запобіжних, пломба виготовлення, місця для підключення і ніжки. Панель управління ваг включає: індикатор кнопку „Т", тара, кнопку „Д" шести зарядженим цифровим індикатором, допоміжні індикатори нульової нагрузки на вагах і режим тарування. Допоміжні індикатор у виготовленні у вигляді трикутника у лівій частині цифрового індикатора. Якщо індикатор у горі не світиться потрібно натиснути кнопку „О", контроль на напружених вагах має виглядати як при першому включенні. Спочатку провіряють кнопку на цифровому індикаторі, а після важеля кнопка гасне і на індикаторі засвічується кнопка „Н" після зняття вантажу платформи і зрівнювання ваг на індикаторі засвічується „О" і загоряються допоміжні індикатори. Коли індикатор не засвітиться перед наступним важенням треба натиснути кнопку „О". При роботі з вантажем потрібно встановити платформу і після фіксації маси тари, про що свідчить мигання кнопки, треба натиснути кнопку „Т" на цифровому індикаторі засвічується кнопка „О" і засвічується допоміжний індикатор, що означає запис значення тари в пам'яті. При знятті тари засвічується на цифровому індикаторі значення маси тари і загоряються 2 допоміжні індикатори, один показує що вага запам'ятала масу тари, друга, що вона знаходиться у не напруженому виді. Після установки вантажу в тарі на платформі ваг необхідно привести ваги в не завантажувальний стан, а потім натиснути кнопку „Т".

Холодильна шафа ШХ-0,71М

Це модернізована шафа яка має два відділення машини і охолоджування. Корпус шафи встановлений на регулюванні по висоті опори. Машинне відділення розміщене вгорі та закрите декоративною решіткою. Охолоджувальне відділення для зберігання продуктів розміщене на поличці решітки, висота яких регулюється. Внутрішньо облицьована шафа виконана з нержавіючої сталі, що зумовлює миття шафи гарячою водою з мильними засобами. Під час відкривання дверей шафи освітлюється лампою. Внутрішній об'єм шафи становить 0,71 м3 температура в холодильному об'ємі 0-800С номінальна потужність 0,35 кВт.

Холодопостачання шафи здійснюється від вбудованої моно блокової холодильної машини з примусовим рухом повітря через випарник. Холодильний агрегат типу ВС-630(2). Від танення снігової шуби, з поверхні парника автоматично за допомогою гарячих парів, холодильного агрегата, а випаровування конденсату відбувається за рахунок відведення тепла від нагнітального проводу компресора. Дверний проріз обігрівається, що виключає примерзання, ущільнювальних профілів до корпусу шаф.

І.Вступ.

ІІ. Технологічна частина.

2.1. Загальні відомості.

2.2. Організація робочого місця.

2.3. Вибір установки.

2.4. Товарознавча характеристика сировини.

2.5. Технологія приготування.

2.6. Санітарні вимоги.

ІІІ. Охорона праці.

IV. Література.

V. Зміст.

Вимоги безпеки при експлуатації

устаткування електричним нагрівом

На підприємствах громадського харчування найбільшого поширення набули теплові апарати з електронагріванням. У них відсутнє полум'я, тому зменшується небезпека пожежі, відпадає необхідність у відведенні продуктів горіння, газопроводах в приміщеннях для зберігання скрапленого газу. Сюди відносять: електричні плити, електричні пекарські і жарові шафи та печі, пароконверційні шафи, грилі, печі НВУ, мікрохвильові печі, електричні котли, автоклави, парувальні апарати.

Апарати встановлюють згідно з правилами монтажу електроустаткування вимогам безпеки праці та пожежної безпеки. Кожен апарат повинен мати свою електричну проводку, захисні та заземлюючі прилади, електричні контакти повинні бути цільно приєднані проти регулювання та безпеки закриті кожухами. Дверцята електричних шаф повинні мати ручки і цільно прилягати до жарової шафи.

У процесі теплової роботи з апаратами необхідно дотримуватись обережності тому, що робочі поверхні нагріваються до t 300оС і вище. Не дозволяється працювати на апаратах з не справленими пакетами, перемикачами терморегуляторами та запобіжними клапанами. Заборонено не навантажені камфори плит тримати ввімкненими на повну потужність оскільки це призводить до деформації камфор. Категорично заборонено охолоджувати розігріті камфори водою.

Не допускається працювати на електричних фритюрницях зі знятим столом. Сітку з продуктами необхідно закладати та виймати обережно (без бризок). Щодня після закінчення роботи у електричних котлах промивають клапан турбін та паропровідну трубку тому, що засмічення їх може спричинити підвищений тиск у варильній посудині, зрив відкидних болтів та опік працівника гарячою їжею. Кришку котла відкривають на себе, а кришку стаціонарних котлів закривають у два прийоми, щоб не було перекосу. Для запобігання перекосу. Для запобігання опіків не дозволяється працювати з незахищеними руками.

Для економної витрати електроенергії необхідно дотримуватись технологічного процесу і своєчасно перемикати ступінь нагрівання. Варити, тушкувати, пропускати потрібно під закритою кришкою. Не використовувати посуд з деформованим дном і дотримуватись оптимального співвідношення посуду та камфор. Не допускається до експлуатації шафи зі знятими подовими листами.

Вимоги безпеки при експлуатації

холодильного устаткування

Холодильне устаткування закріплюється за наказом директора підприємства за певним робітником, який стежить за його правильною експлуатацією та технічним станом. Холодильне устаткування установлюють у приміщенні, в якому є вентиляція і температура повітря не перевищує 30оС, на мінімальні відстані від стін або іншого устаткування не менш, як 100 мм і так, щоб на нього не падали прямі сонячні промені.

Перед початком роботи перевірити частоту устаткування та його справність зовнішній вигляд та вмикання холодильної машини. Не дозволяється користуватись обладнанням за відсутністю заземлення, огородження обертових частин машини, кожуха, електричних приладів, з несправними приладами автоматики, дверними затворами, нещільним приляганням дверей до дверного прорізу, у разі виникнення (момент ввімкнення машини) зайвого шуму, стукання, іскріння, протікання фреону.

Холодильне устаткування завантажувати продуктами після запуску машини, за досягненням необхідної температури. Температура продуктів, які підлягають зберіганню повинна бути не вищою за температуру навколишнього середовища. Під час завантажування врахувати границі норми завантаження, продуктове сусідство. Харчові продукти, що виділяють або сприймають запахи, відділити одні від одних. Полиці не дозволяється застеляти папером, картоном та іншими предметами. Нормальна робота холодильного устаткування залежить від товщини шуби снігової на випарнику або повітроохолоджувачі. При сніговій шубі, більш як 3 мм різко погіршується теплообмін і порушується нормальний режим роботи.


 
 

Цікаве

Загрузка...