WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка виробництва жіночого плаття - Курсова робота

Розробка виробництва жіночого плаття - Курсова робота

Курсова робота

на тему:

Розробка виробництва жіночого плаття

Зміст

Вступ

Розділ 1. Маркєтингове дослідження виробу.

Характеристика моделі.

Розділ 2. Організація виробництва.

Розділ 3. Планування виробництва.

3.1. Баланс робочого часу 1 робітника в рік.

3.2. Виробнича програма (технічний опис моделі).

3.3. Розрахунок вартості основних і прикладних матервалів.

3.4. Розрахунок чисельності робітників.

3.5. Розрахунок різного фонду зарплати.

3.6. Баланс робочого часу 1 робітника в рік.

3.7. Калькуляція собівартості продукції.

3.8 Розрахунок техніко – економічних показників.

Розділ 4. Ринкова атрибутика

Висновки

Список використаної літератури

ТЕХНІЧНИЙ РОЗДІЛ.

1.1Допроектні дослідження.

В наш час одяг являється предметом першої необхідності, так як різні її види використовують люди у всіх життєвих ситуаціях. Одяг покриває більше 80% тіла і захищає його від несприятливих умов навколишнього середовища, підтримуючи нормальне здорове життя людства.

Для того, щоб створити свою красу потрібно знати природу сучасної моди, система виробництва модної продукції, джерела правдивої і брехливої інформації про неї.

Найбільший вплив на моду, її характер показують виробники модного одягу, взуття та прикрас, та інше. Мода дуже часто веде до росту затрат викликаних необхідності доповнюючих знань, придбаних нарядів для різних випадків життя. Мода робить людей своїми рабами.

В якості перших матеріалів для виготовлення одягу використовують то, Що буквально було під руками – трава, листя рослин, навіть дерев'яну кору.Пізніше коли людина стала мисливцем, вона стала виготовляти свої викройки із шкіри вбитих тварин та з риб'ячої шкіри.

Такім чином, одяг повинен мати гарний зовнішній вид, відповідати сучасним потребам моди по свому силуеті, пропорціям, формі і величині деталей, кольору і малюнку тканини з яких вона виготовляється.

В нашій країні потреби до якості швейних виробів, а також оцінки потребних і виробничихпоказників одягу закладених в стандартах і технічних умовах, діючих в швейній промисловості.

В данній дипломній роботі я виготовила класичу сукню, яка призначена для святкових подій.

1.1.2Дослідження сфери споживання.Визначення груписпоживачів та виду одягу для проектування.

Проектування одягу промислового виробництва базується на даних маркєтингових досліджень, де визначаються потреби споживачів у тих або інших виробах.При цьому споживчі властивості виробів зумовлюються споживчими вимогами до них та ситуаціями їх використання, а також залежить від прогнозу потреб в одязі у найближчому майбутньому.

З метою проектування одягу необхідно отримати дані про споживчі групи людей. Це дозволить визначити групи або групи споживачів,які невдоволені існуючими виробами, а також визначити вид або види одягу як об'єкт проектування та конкретизувати вимоги визначеної групи споживачів до одягу.

Існує декілька угрупувань споживачів одягу за різними ознаками : соціальні ознакі – місце проживання, вид діяльності, економічні, естетичні, відношення до моди, стильовий напрямок та інші.; а також біологічні ознаки – статева, вік, антропометричні, психологічні, гігієнічні та багато інших. Вимоги кожного з цих угрупувань взятого окремо,незабезпечують конкретного визначення сукупності ознак одягу який належить проектувати.

В одному описі та визначенні групи споживачів характеризує ознаки по групах споживачів. Визначено характерні риси споживачів, тобто такі як : відношення до моди – споживач іде в ногу з модою, а стильовий напрямок класичний, пластичність – годинник пісочний; по психологічності – сангвінік, а гігієнічність – середній рівень.

Є ше багато інших ознак, за якими можна визначити характерні риси споживачів.

Таблиця розробка класифікації біосоціальні характеристики типів споживачів.

НАЗВА ОЗНАКИ

1

2

3

4

СОЦІАЛЬНІ

1.місце проживання

Велике місто

місто

село

Районний центр

2.вид діяльності

Висока посада

службовець

студент

робочі

3.економічні

Багаті

Середній клас

бідні

малозабезпечені

4.естетичні

Високі естетичні

Середній рівень

Низька естетичність

5.відношення до моди

авангардисти

консерватори

В ногу з модою

Байдужі

6.стильовий напрямок

романтичний

спортивний

класичний

змішаний

БІОЛОГІЧНІ

1.статева

чоловіча

жіноча

підліткова

дитячі

2.вік

15-20

20-25

25-30

30-35

3.антропометричні

прямокутні

лінія

куб

трапеція

А)пластичність

Верхній тип

Нижній тип

Годинник пісочний

Б)ноги

довгі

пропорційні

непропорційні

короткі

В)руки

довгі

викривлені

нормальні

Короткі

4.психологічні

халерик

сангвінік

флегматик

меланхолік

5.гігієнічні

Високий рівень

Середній рівень

Низький рівень

Висновок :

Згідно з даною кваліфікацією був визначений габітус жінки віком 20 – 25 р., яка проживає в місті.Це жінка,яка іде в ногу з модою, стильовий напрямок в неї класичний, антропометричність в неї прямокутна, ноги пропорційні, рукі нормальні...

1.1.3ХАРАКТЕРИСТИКА СПОЖИВЧИХ ТА ВИРОБНИЧИХ ВИМОГ ДО ВИЗНАЧЕНОГО ВИДУ ОДЯГУ.

В повсякденному житті людини одяг відіграє велику роль, так як і продукти споживання і житла.Вона являється предметом першої необхідності, при цьому захіщає людину від жари, холоду, атмосферних залишків.Одяг називають сукупністю предметів,якіми людина покриває своє тіло повністю або частково.

В різні періоди свого життя, людина використовує багато видів різних речей.Зокрема для кожного з цих періодів призначений різний тип одягу: дома, на роботі, для святкових вечірок,для відпочінку, та для заняття спортом. На данний час використовується великий вибір різноманітних форм суконь: конструктивні лінії силуети та деякі членування.

Кожного сезону наші види одягу змінюються на більш людний вдосконалений одяг. Як для суконь так і для інших видів одягу є декілька функцій : експлуатаційна, естетична, гігієнічна, захисна, інформаційна та інші.

Функції виробів – це характеристика, опреділена реальному виконанні виробу свого призначення.

Захисна функція одягу проявляються в захисті тіла людини від деяких травм і деяких виникнень навколишнього середовища. Під експлуатаційною функцією розуміють співвідношення одягу її призначення і умовами експлуатації, а також комфортного використання (співвідношення розміру і фігури споживача), термін служби і надійності в експлуатації, збереження форми, можливість ремонта і повторного використання, економічність одягу. До гігієнічної функції відносять захисні функції одягу від механічних і хімічних пошкоджень, від дії несприятливих факторів навколишнього середовища (холоду, жари, доща і т.д), а також функції підтримання шкіри в чистоті, забезпечення нормальної життєдіяльності організму ( кожне дихання, газообмін, виділення поту).

Показники гігієнічної функції одягу являється її теплозахисними функціями, повітря – і газопроникнення, гігроскопічність і водопроникнення, порохоємкість, маса. А також під естетичними функціями розуміють співвідношення одягу естетичного смаку споживачів, що досягається створення моделей, відповідаючих сучасним вимогам художнього оформлення і законом глядацького сприйняття.


 
 

Цікаве

Загрузка...