WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Графічна модель роботи дільничної станції поїздів - Курсова робота

Графічна модель роботи дільничної станції поїздів - Курсова робота

5.100405.КП.26.3УПП2.10.00.00.ПЗ

Лист

38

Изм.

Лист.

докум.

Подп.

Дата

ВИСНОВОК

В даному курсовому проекті мною була розроблена технологія роботи дільничної станції з побудовою графічної моделі, були визначені маршрути руху поїздів і занятість основних стрілок по маршрутах.

Мною були виконані розрахунки нормативу часу на виконання операції на розформування і формування составів поїздів, та виконання маневрових операцій. На основі виконаних розрахунків, заданого графіка прибуття вантажних поїздів, ПФП, та заданих об'ємів місцевої роботи була розроблена графічна модель роботи дільничної станції. На основі побудованої графічної моделі роботи дільничної станції визначив основні показники роботи:

  • простій транзитного вагону без переробки - 0,51 год;

  • простій транзитного вагону з переробкою - 6,34 год;

  • простій місцевого вагону - 8,03год;

  • простій місцевого вагону під однією вантажною операцією -5,35 год;

  • вагонообіг станції - 3200 в-в;

  • коефіцієнт здвоєних операцій -1,5;

  • коефіцієнт використаних маневрових локомотивів - 0,33;

Виконавши аналіз роботи станції можна зробити висновок, що дана станція справляється з даними об'ємом роботи і має резерв у використанні технічних засобів на випадок збільшення об'ємів роботи.

5.100405.КП.26.3УПП2.10.00.00.ПЗ

Лист

37

Изм.

Лист.

докум.

Подп.

Дата

- систематичні аналізи стану безпеки руху, виявлення "вузьких місць", розробку і здійснення заходів для їх усунення;

- регулярне проведення раптових перевірок виконання посадових обов'язків працівниками, робота яких пов'язана із забезпеченням безпеки руху поїздів;

- контроль за технічним станом пристроїв і споруд на станціях, якісне проведення місячних комісійних оглядів колій, стрілочних переводів, пристроїв СЦБ та зв'язку, контактної мережі та забезпечення своєчасного усунення несправностей причетними службами.

Здійснення комплексу організаційно-технічних заходів із попередженням особливо небезпечних порушень і в першу чергу:

- проїзду забороняючих сигналів або граничних стовпчиків;

- недотримання порядку закріплення рухомого складу від самовільного його виходу, регламенту дій під час приймання, відправлення, проходження поїздів, особливо пасажирських та з вагонами, завантаженими небезпечними вантажами;

- зіткнення з автотранспортом на залізничних переїздах та ін.

ОХОРОНА ПРАЦІ

На основі нормативних документів з охорони праці розроблена і діє система управління охороною праці.

Система передбачує ряд положень, направлених на попередження травматизму:

- навчання і перевірок знань з охорони праці включає й роз'яснює вимоги галузевого стандарту;

- контроль за станом охорони праці систематизує й установлює періодичність проведення перевірок з охорони праці;

- оцінка стану охорони праці;

- матеріальне стимулювання й відповідальність за стан охорони праці передбачає або притягнення до відповідальності в залежності від стану охорони праці, проведення профілактичної роботи;

- нормативи особистої участі керівників управління, дирекції, підприємств станцій і основні обов'язки з питань охорони праці.

На станції проводиться трьохступінчатий контроль за виконанням вимог по охороні праці.

5.100405.КП.26.3УПП2.10.06.00.ПЗ

Лист

36

Изм.

Лист.

докум.

Подп.

Дата

6. ЗАХОДИ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ БЕЗПЕКИ РУХУ ПОЇЗДІВ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ НА СТАНЦІЇ

Виконання планів перевезень вимагають від працівників залізничного транспорту високих знань, систематичного удосконалення професійної майстерності, підвищення загальної культури виробництва, вишукування нових резервів, направлених на покращення використання рухомого складу, зниження собівартості перевезень, підвищення продуктивності праці при безумовному забезпеченні безпеки руху, постійної інтенсифікації перевізного процесу.

При здійсненні перевезень особлива роль належить забезпеченню безпеки руху поїздів.

В структурних підрозділах господарства перевезень складні експлуатаційні обставини складаються при порушенні нормальної роботи пристроїв СЦБ та зв'язку , при ремонтних і будівельних роботах, при раптовому виникненні несправностей у локомотивах і вагонах, колії та контактної мережі. Чітке дотримання Правил безпеки руху в цих умовах є найважливішим обов'язком кожного працівника залізничного транспорту.

З метою удосконалення професійних знань працівників у структурних підрозділах господарства перевезень залізниць України діє система організації технічного навчання та інструктажу працівників. Технічне навчання проводить за тематичними планами, з записом у журналі обліку технічних занять. Інструктажі реєструються в книзі реєстрів інструктажу

Перед початком чергування.

Керівники всіх органів повинні приділяти особливу увагу організації контролю за виконанням безпеки руху. Порядок проведення перевірок виконання заходів щодо забезпечення безпеки руху поїздів у структурному підрозділах господарства перевезень залізниць України, розроблений на основі вимог Правил технічної експлуатації залізниць України, Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України, Інструкція із сигналізації на залізницях України.

На залізницях України розроблена система профілактичних заходів для попередження аварійності на залізничному транспорті, дія якої забезпечується шляхом здійснення комплексу профілактичних заходів, які передбачають:

5.100405.КП.26.3УПП2.10.06.00.ПЗ

Зм

Арк

докум

Підпис

Дата

Заходи по забезпеченню безпеки руху поїздів та охорони праці на станції

Літера

Аркуш

Аркушів

Розробив

Кулаксиз

35

38

Перевірив

Бугай І.М..

МТЗТ

Простій вагона під однією вантажною операцією.

Середній простій місцевого вагона під однією вантажною операцією визначаю по формулі:

де середній простій місцевого вагона;

коефіцієнт здвоєних операцій.

год

Коефіцієнт використання маневрових локомотивів

Коефіцієнт використання маневрових локомотивів визначаю окремо для кожного локомотива станції і середній для обох локомотивів по слідуючим формулам:


 
 

Цікаве

Загрузка...