WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Дієтична їдальня, гарячий цех на 50 місць (курсовий проект) - Реферат

Дієтична їдальня, гарячий цех на 50 місць (курсовий проект) - Реферат

9-ячейкова
ІІ - з пресом для смаження ку-рчат "табака"
ІІІ - для смаження млинців
Противні (листи) металеві. Використовуються для смаження других блюд і випічки кондитерських і кулінарних виробів. Розрізняють листи сталеві і алюмінієві.
Противень сталевий ПР1 має прямокутну форму і вертикальні стінки. Він виготовляється з тонколистової сталі товщиною 1,5-1,8 мм. Поверхня листа не зафарбовується, але очищається.
Габаритні розміри і вага противня:
Довжина...................................................625 мм
Ширина.....................................................440 мм
Висота.......................................................45 мм
Вага...........................................................4,5 кг
Противні алюмінієві виготовляються з листового алюмінію товщиною 2-2,5 мм мето-дом штамповки з наступним освітленням або литтям з алюмінієвого сплаву. Литі алюмінієві листи випускаються трьої типорозмірів, які розрізняються габаритними розмірами основи. Дно основи литого листа у два рази товще стінок.
Противні Шифр Габаритні розміри листів, мм
довжина ос-нови ширина ос-нови висота осно-ви довжина з ручкою
Штамповані ПР4 600 450 40 --
Литі ПР5-1 625 440 50 710
Литі ПР5-2 540 350 50 630
Литі ПР5-3 440 330 40 530
Виделка поварська ВПМ1. Застосовується для перевірки готовності м'яса і м'ясопродуктів при їх смаженні, варці, а також для витягування їх з бульйону і при інших процесах приготування їжі. Виделка представляє собою металевий круглий стержень діаметром 12 мм, який на одному кінці роздвоюється на два загострений ріжка, на другому, який служить рукояткою, потовщується і загинається. Виделки виготовляють з нержавіючої сталі з приварними ріжками і полірують по всій поверхні.
Основні розміри виделки поварської ВПМ1 (в мм):
Довжина загальна.......................................740
Довжина ріжків..........................................90
Ширина ріжків............................................42
Висота загину..............................................32
Довжина ручки...........................................650
Вага, кг.........................................................0,7
Виделка поварська
Лопатки виробничі. Лопатки використовуються при приготуванні різних гарячих блюд (для перевертання, рихлення, розкладки і т.п.). До них відносяться лопатки поварські різних видів і призначення, лопатка млинкова, лопатка зі скидувачем.
Лопатки поварські складаються з основи і черенка з ручкою. Основа і черенок виготовляють з листової нержавіючої сталі товщиною 0,8-1,5 мм, ручка - з деревини твердолистяних порід або термостійкої пластмаси (прес-порошок, полікарбона, поліпропілен). Передня кромка основи лопатки витончена. Перед встановленням ручки основу і черенок полірують; ручка шліфована. Розрізняють поварські лопатки з вузькою і широкою основою, короткі лопатки, а також з довгою і короткою ручкою. Лопатки різних видів використовуються при різних технологічних операціях приготування продуктів і блюд.
Лопатка млинцева за застосованим для виробництва матеріалам аналогічна кухарсь-ким лопаткам, але на відміну від них має довгу основу, що легко гнеться із заокругленою передньою кромкою. Вона служить для перевертання і зняття млинців при їх випіканні на сковорідках.
Лопатка зі скидувачем застосовується при смаженні порційних полуфабрикатів на противнях і сковорідках і служить для швидкого перевертання продукту. Принцип дії її заключається в тому, що дротяна ручка, яка з'єднана з основою шарнірно, при її натисканні ручкою повертає основу на 160-180о. Повертання основи в початкове положення відбувається за рахунок пружинячих властивостей рукоятки.
Лопатка зі скидувачемвиготовляється з листової нержавіючої сталі і нержавіючого дроту діаметром 5 мм. Усі деталів до збирання електрополіруються. Передній край основи для зручності користування лопаткою скошений під кутом 25-30о.
Основні розміри, мм
Лопатки виробничі Шифр довжи-на зага-льна ширина основи висота з руч-кою довжи-на ос-нови довжи-на руч-ки Товщи-на ма-теріалу осно-ви, мм Мате-ріал ру-чки
Млинцева Л1 355 40 14 230 125 0,8-1 Дерево або пла-стмаса
Поварська з вузькою основою Л2 305 60 45 150 125 0,8-1 Те ж
Поварська з широкою основою ЛП1 300 146 40 110 120 1,0 Пласт-маса
Поварська коротка Л3 275 50 45 100 125 0,8-1 Дерево або пла-стмаса
Зі скидува-чем -- 240 70 40 140 100 1,0 Метал
Лопатки поварські виробничі
а - з вузькою основою;
б - млинцева;
в - коротка;
г - з широкою основою;
д - з короткою і довгою ручкою;
е - зі скидувачем
Черпаки. Використовуються для переливання рідких продуктів з стаціонарних котлів в наплитні і іншу тару. Черпак має полусферичну чашу і трубчасту ручку, в яку вставляється довга дерев'яна рукоятка довжиною до 500 мм. Черпаки виготовляють ємкістю біля 2 л. Де-рев'яна рукоятка поставляється окремо від черпака. Черпаки виготовляють з нержавіючої сталі і листового алюмінію. Черпак з нержавіючої сталі полірується, з алюмінію - протравлюється до отримання рівномірною матової поверхні. Край чаші для жорсткості закочується.
Основні розміри черпаків (в мм):
Діаметр чаші...............................195
Висота чаші.................................105
Довжина ручки............................180-200
Діаметр ручки..............................28
Інвентар для просіювання і проціджування продукції
Грохот металічний ГР1. Використовується для відкидання макаронів, вермішелі, лапші і для інших цілей. Грохот представляє собою неглибокий посуд циліндричної форми з плоским дном, по всій поверхні якого пробиваються отвори діаметром 4-5 мм. До корпусу прикріплюються дві ручки. Грохот штампується з листового алюмінію товщиною 2 мм. Краї після штамповки закочуються.
Габаритні розміри грохота (в мм):
Діаметр.....................................414
Висота........................................82
Довжина грохота з ручками......Біля 500
Друшляк. Використовується для промивання харчових продуктів і відкидання зваре-них мучних виробів. Основою друшляка є полусферична чаша, яка оснащена довгою рукоят-кою з одної сторони і скобою - з іншої (С13). Випускаються також друшляки з двома дугопо-дібними ручками (С14). На сферичному дні друшляка на 3/4 поверхні перед його штамповкою пробиваються круглі отвори діаметром 3-4мм.
Основа, ручка і скоба друшляка виготовляються з листового алюмінію товщиною 2,5мм і протравлюються до отримання рівномірної матової поверхні. Края основи відборто-вуються. Дугоподібні ручки виконуються литими з алюмінієвого сплаву і прикльопуються.
Основні розміри друшляка С13:
Діаметр основи...........................350 мм
Висота основи.............................180 мм
Довжина ручки............................220 мм
Ширина ручки і скоби..................40 мм
Ємкість друшляка.........................7,5 л
Сита циліндричні. Використовуються для просіювання сухих сипучих продуктів, проціджування бульйонів, промивання круп і т.п. Виготовляють різних розмірів і конструк-цій: з пластмасовою обічайкою і змінними

 
 

Цікаве

Загрузка...