WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Деревообробка – 2001” у світлі статистики. Лакофарбові матеріали нового покоління для вікон і зовнішніх дверей - Реферат

Деревообробка – 2001” у світлі статистики. Лакофарбові матеріали нового покоління для вікон і зовнішніх дверей - Реферат


Реферат на тему:
"Деревообробка - 2001" у світлі статистики. Лакофарбові матеріали нового покоління для вікон і зовнішніх дверей.
"Деревообробка-2001" у світлі статистики
Уже понад 10 років ЛТ "Гал-ЕКСПО" організовує і проводить різні спеціалізовані виставки. Отже, початок нового тисячоліття - це своєрідний ювілей роботи цієї виставкової компанії у Західній Україні. За цей час "Гал-ЕКСПО" налагодило співробітництво з іншими регїонами України, країнами з-за кордону.
З І990 року фірма організувала і провела понад 180 виставкових заходів. Тільки у Львові відбулося майже 60 міжнародних виставок власної програми, у яких узяло участь близько 4200 українських та зарубіжних підприємств і фірм із 36 країн світу.
Учора
Упродовж 22-25 травня у львівському Палаці спорту "Спартак" було весело і гамірно, адже тут експонувалася "Деревообробка-2001" - IV міжнародна виставка серії "Галицькі експозиції. Її історія пишеться з ж1998 року, коли серед розмаїття виставкових імпрез "Гал-ЕКСПО" спільно з підприємством "Ройок-Львів" організували на Львівщині цей суто галузевий захід на названу тематику.
Саме СП "Ройок-Львів", один з найпотужніших виробників та дилерів у царині продажу деревообробного обладнання, постійний спів організатор цієї виставкової імпрези, став тим фаховим консультантом, без якого вивчення попиту деревообробного ринку та й проведення цієї виставки були б майже неможливі.
Приємно те, що з кожним роком виставка набирає дедалі більшого розголосу. Збільшується кількість учасників, розширюються географія і тематичний склад експозиції. А зайняті площі впевнено "окуповують" українські товаровиробники, які пропонують на вітчизняний ринок деревообробне обладнання (верстати, стрічкові пилорами, широку гаму запасних частин), дереворізальні інструменти (фрези, ручний інструмент), вироби з деревини і т.ін.
Сьогодні
Популярність цієї ще досить молодої виставки зростає. Вона впевнено займає чільну позицію у рейтингу подібних українських виставкових акцій, які мають довшу історію.
Так, цьогорічна "Деревообробка" відбулася успішніше, аніж торік. І характерною її особливістю була відкрита експозиція, де фірми репрезентували різне обладнання для деревини, причому його технічні можливості фірми-експоненти наочно демонстрували в дії. Відкрита обладнана площа перед Палацом спорту "Спартак" займала 185 кв. м. Це, власне, є підтвердженням тенденції збільшення попиту на обладнання і технології первинного оброблення деревини.
Загалом у 2001 році свою продукцію демонстрували 36 фірм-учасників (у т.ч. 2 іноземні), загальна площа експозиції становила 850 кв. м. із них 213 кв. м зайняли вітчизняні товаровиробники, 10 кв. м - чужоземні і 146 кв. м - інші учасники (дилери, посередники). Крім того, чимало фірм узяло заочну участь у роботі виставки, розмістивши рекламу в каталозі та інформаційному центрі.
Такі основні показники IV міжнародної зустрічі фахівців з дерево-оброблення на "Галицьких експозиціях" у Львові.
Також тематика виставки для регіону та й України і надалі залишається загалом актуальною і персперктивною. Про це свідчить рекордна кількість відвідувачів - 6 тисяч, із них 75 відсотків фахівців. Це цікаві й навіть несподівані цифри, бо вже торік майже ніхто не пропонував деревину і різні заготовки з неї як сировину (39 % у 1999 р, до 4 % у 2000 р.). Очевидно, український виробник прагне І готовий виготовляти продукт самостійно з власної сировини, а не просто продавати сировину як таку. Хоча, на жаль, і надалі чимало добротної деревини вивозиться за кордон. Тенденція "Деревообробки-2001" дає усі підстави сподіватися, що скоро позбудемося такої практики, бо вона аж ніяк не сприяє розвитку деревообробної галузі. Тим паче тут, у західному регіоні, де площа, вкрита лісом - найбільша в Україні.
Уперше виставка "Деревообробка" у Львові зібрала таке широке коло учасників із багатьох регіонів України. Особливо варто відзначити експозиції київських фірм "Удача", "АВС-2000". "Іберус-Київ" і дебют німецької промислової групи "Michael Weining AG". Також уперше до тематики виставки долучено і тему "лісове господарство", що. безперечно, у наступні роки зробить цей форум деревообробників насиченішим та цікавим як для нашого регіону, так і для учасників та відвідувачів.
Завтра
Для кращого орієнтування у перспективах завтрашнього дня пропонуємо Вам ознайомитися з висновками "Соціоінформу" (Український центр вивчення громадської думки, м. Львів), зробленими на підставі опитування 300 респондентів під час роботи виставки. Аналіз цих анкет дає можливість зрозуміти, що найбільше цікавить фахівців на виставках, та й їхнє ставлення до неї.
Так. більшість респондентів однозначно заявила, що хоче, аби ця виставка відбувалася щороку і що виставка конче потрібна. Також цікавим є те, що відвідувачі практично не розрізняють фірм-органі-заторів виставки, а рішення про відвідання ухвалюють, виходячи з ТІ' тематики. Стосовно того, звідки ж відвідувачі довідалися про виставку, то тут, окрім традиційних "китів" - щитової реклами (25%), знайомих та колеu (23%) і запрошень організаторів (13%), чільне місце посідають галузеві видання (12%). причому чимало фахівців та більшість відвідувачів з інших реґіонів дізналося про виставку саме з галузевих видань.
Щодо тематики виставки, то. згідно з опитуванням, відвідувачів насамперед цікавили дереворізальний інструмент (55%) та деревообробне обладнання (52%). але високий інтерес був і до інших розділів виставки. Так, меблевок) фурнітурою цікавилося 35 відсотка відвідувачів, столярними та інші виробами з деревини - 31 відсоток, обладнанням для сушіння деревини - 27 відсотків, клеями, лаками та фарбами - 26 відсотків, загострювальним обладнанням - 22 відсотки тощо.
Водночас опитані відвідувачі виставки висловилися, що на виставці "Деревообробка-2001" добре були представлені тільки дереворізальний інструмент (53,67 % респондентів) та деревообробне й колодопильне обладнання (46,00 %), а інші питання, що їх цікавили, висвітлено значно гірше, і вони бажали б під час

 
 

Цікаве