WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Манікюр: історія, матеріали, робоче місце, догляд за шкірою - Курсова робота

Манікюр: історія, матеріали, робоче місце, догляд за шкірою - Курсова робота

внутрішню частину квітки темнішою фарбою, а світлішою створюємо відсвіти на листочках;
4-й крок. Тоненькою лінією чорного кольору акуратно обводимо усі контури малюнка, підвищуючи тим самим його контрастність/
5-й крок. Коли малювання закінчено, фарбу перекривають закріплювачем.
Якісне створення штучних нігтів залежить й від пензля, яким користується майстер. Кожен вид пензля призначений для роботи тільки з певним матеріалом або технологією моделювання нігтів. Одним з найбільш популярних пензлів, що використовується при моделюванні акрилових нігтів, є круглий із загостреним кінчиком пензель. Вони й були створені першими при становленні мистецтва моделювання нігтів.
Загострений кінчик пензля дозволяє викладати ідеальну лінію посмішки й досить пружну бокову частину для притискання матеріалу. Він також дозволяє контролювати акрил біля зони кутикули. Дуже важливим є вага пензля. Більш легкий пензель дозволяє більш легко контролювати техніку нанесення, притискання і розрівнювання матеріалу. Якість волосків також відіграє дуже важливу роль.
ДИТЯЧИЙ МАНІКЮР
Останнім часом дитячий манікюр став дуже популярним. Ця гігієнічна процедура особливо корисна для тих дітей, які гризуть нігті; крім того він має й психологічний вплив на дитину. Особливість дитячих нігтів у їх тонкості. Тому їх не підпилюють, а підрізають ножицями.
Перед процедурою майстру слід ретельно обробити свої руки та руки дитини антисептиком. Для підпилювання нігтів забороняється використовувати металеві пилочки. Кутикулу не підрізають, а тільки піднімають й обробляють спеціальною живильною сполукою. Можна зробити масаж рук з ніжним кремом або-олією. Ця процедура дуже корисна й дозволяє дитині розслабитися. Залишки олії з нігтів знімають 70-градусним спиртом, очищують поверхню під вільним краєм нігтя і наносять основу для лаку. Багато виробників зараз виробляють препарати і лаки для дітей. Головні показники таких лаків - це яскраві кольори й безпека. Вони мають легкий гіркий смак, щоб відучити дітей від звички обкушувати нігті. При виборі і покриття можна пофантазувати. На лак наклеюють різнобарвні блискучі камінці, смужки фольги або наносять блискучу пудру. Нігтики можна пофарбувати в кольори райдуги.
ГІГІЄНІЧНИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ РУК І НІГТЯМИ
Гігієнічний догляд за шкірою рук і нігтями включає такі процедури: ванночки, ексфоліацію, масаж, холодні та зігріваючі компреси, маски, дарсонвалізацію, іонофорез із різними препаратами, парафіно- і мікротокову терапію, манікюр.
Манікюр поєднує ванночки, власне манікюр і масаж. Залежно від стану шкіри рук і нігтьових пластин, ці процедури можуть виконуватися окремо або в комплексі.
Перед кожною із процедур догляду за руками необхідно провести підготовчу процедуру очищення, або ексфоліацію. Оскільки шкіра, ретельно очищена від змертвілих клітин рогового шару, активно реагує на зволоження та живлення ексфоліацію виконують за допомогою кремів, скрабів, пілінгів, сполук із гідро-кислотами.
Засіб наносять на шкіру, витримують певний час (за інструкцією) та змивають теплою водою за допомогою губки. Потім на оброблену шкіру наносять живильний крем.
Манікюр є найпопулярнішою гігієнічною процедурою з догляду за рукам襲снує декілька видів сучасного манікюру, які визначають за основними способами технології: за способом розм'якшення кутикули - "сухий" чи "мокрий"; за способом видалення - обрізаний чи необрізаний. Його також розподіляють на класичний, європейський, апаратний, декоративний французький та манікюр із пемзою.
Техніка класичного традиційного манікюру включає розпарювання нігтів у мильному розчині, обробку нігтьових валиків і видалення кутикули. Класичний обрізний манікюр_ спрямований на видалення кутикули за допомогою ножиць або щипців. Він вважається небезпечним, оскільки можливі порізи.
"Мокрий" манікюр - звична процедура. Руки занурюють у теплу воду, щоб кутикула стала м'якою і її можна було акуратно обрізати ножицями чи щипцями. Такий манікюр добре пом'якшує шкіру і прекрасно підходить для запущених або покусаних нігтів.
У європейському манікюрі груба шкіра і кутикула видаляються препаратами - керотолітиками, які зумовлюють розчинення та видалення кутикули. При такій техніці манікюру виключається можливість порізів кутикули і вірогідність зараження організму збудниками різних захворювань.
"Гарячий" манікюр - різновид "мокрого". Назва походить від способу розм'якшення кутикули. Руки клієнта обробляють гарячим кремоподібним лосьйоном, який розігрівають у спеціальних нагрівачах протягом 15 хв. Руки клієнта обробляють лосьйонами, які містять різні рослинні компоненти: персикову або оливкову олії, вітамін Е та А, ланолін,кераміди, мінеральні добавки. Ці компоненти сприяють пом'якшенню кутикули, швидкому росту нігтів, їх насиченню живильними речовинами.
"Гарячий" манікюр застосовують для обробки тонких нігтів, а також для дитячого манікюру. Його рекомендують робити один раз на тиждень. Така процедура дуже доречна у холодну пору року.
Крім того, існують ще декілька поширених видів манікюру:
-апаратний манікюр з'явився відносно недавно та швидко на був великої популярності. Використовується спеціальний апарат, за допомогою якого обробляється підготовлена кутикула та шкіра навколо нігтя. Така технологія манікюру дозволяє значно скоротити час процедури;
-манікюр із пемзою застосовують тоді, коли клієнт віддає пере вагу необрізному манікюру. При цьому підготовлену кутикулу нігтя обробляють каменем-пил кою, що складається з окису алюмінію й фарфору. Пемза м'яко та акуратно видаляє огрубілу й суху шкіру, виключаючи порізи і поранення;
- французький манікюр винайшов голова фірми ORLY, яка виробляє засоби для догляду за нігтями. Манікюр цього виду є одним із способів фарбування нігтьових пластинок, який надає ефект натурального здорового нігтя. Це підкреслює яскравий білий лак на вільному краю нігтя, а американський манікюр характеризується нанесенням на вільний край нігтя білого лаку менш вираженого відтінку.
Технічно французький манікюр виконують за допомогою таких же інструментів і матеріалів, як і простий. І підготовчий етап такий же, як і у простому манікюрі, але тільки до нанесення лаку. Якщо на нігтях є вм'ятинки, смужки або нерівності, рекомендується нанести базовий прошарок - наповнювач, який надасть нігтям гладенького вигляду після нанесення лаку.
Потім на кінчики нігтів наносять білий лак, починаючи з лівого боку вільного краю нігтя. Рухом по діагоналі до центру вільного краю наносять лак. Потім процес повторюють із правого боку нігтя. Лак повинен бути нанесеним у формі латинської букви V. На край нігтя можна нанести пряму білу смужку. Лак повинен добре висохнути.
Наступний етап фарбування - це нанесення шару прозорого лаку білого, рожевого, персикового або натурального відтінку від основи до вільного краю нігтьової пластинки. На завершальному етапі верхній шар наносять на всю нігтьову пластинку, а також по вільному краю для надання лаку міцності та захисту білого кінчика нігтя.
За останні роки набув популярності напрям натурального догляду за нігтями. Розроблено декілька спеціальних програм манікюру:
-міні-манікюр включає ванночки для рук, обробку кутикули, формування вільного краю нігтьової пластинки та нанесення покриття;
-базисний манікюр поєднує всі етапи міні-манікюру та процедури з догляду за шкірою рук (масаж кистей, обгортання тощо);
-манікюр "де люкс", або SPA-манікюр - це комплекс процедур, які супроводжуються відлущуванням, регенерацією,

 
 

Цікаве

Загрузка...