WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Манікюр: історія, матеріали, робоче місце, догляд за шкірою - Курсова робота

Манікюр: історія, матеріали, робоче місце, догляд за шкірою - Курсова робота

дезінфікують. Майстер повинен пройти медичний огляд і отримати довідку допуск до праці. Крім того. раз на рік усі працівники перукарень проходять флюорографію і огляд дерматолога і венеролога.
8.МОДЕЛЮВАННЯ АКРИЛОВИХ ФРЕНЧ-НІГТІВ.
В акриловій системі (як і в гелієвій) найбільшого поширення набули дві технології моделювання нігтів: за допомогою типе і на формах.
Крокова технологія моделювання френч-нігтів за допомогою типе передбачає такі основні кроки:
1-й крок. Дезінфекція рук клієнта і майстра, очищення нігтів і змивання лаку;
2-й крок. Підготовка нігтьової пластини відсунути кутикулу і рухами у напрямі зростання нігтя запиляти вільний край та нігтьову пластину. При цьому необхідно слідкувати, щоб на поверхні нігтя не залишалося глянцевих і гладеньких ділянок. Нігті запилюють малоабразивною пилкою, наприклад, абразивністю у 180 грит., що запобігає глибоким порізам нігтя;
3-й крок. Обробка нігтів спеціальним препаратом, який виконує функцію дегідратації (підсушування) нігтя. У цьому разі потрібно використовувати тільки професійні речовини, бо вони розроблені таким чином, що діють на верхні шари нігтя.
На сучасному ринку існує безліч систем моделювання нігтів і багато речовин, які виконують одну й ту саму функцію;
4-й крок. Тільки після обробки та зневоднення верхніх шарів на ніготь можна наклеїти типсу. При цьому не слід забувати, що типса виконує функцію майданчика і форми майбутнього нігтя. Отже, типси не слід розглядати як допоміжний закріплювальний матеріал у процесі нарощування нігтів.
Перед накладанням типси рекомендується скоротити її контактну зону так, щоб не перекрити більшу частину нігтя. Типсу необхідно клеїти і тільки на кінець натуральної пластини, залишаючи ніготь відкритим для
подальших маніпуляцій. Накладають типсу під кутом 45°, повторюючи натуральну лінію арки нігтя. Після цього типсу необхідно підпиляти, забезпечуючи плавний перехід між натуральним і штучним нігтем. Загалом ніготь мас бути матовим та очищеним від пилу;
5-й крок. Якщо здійснюється акрилове нарощування, то перед нанесенням акрилу ніготь обробляється спеціальною речовиною, яка зчіплює акрил з натуральним нігтем. Переважно для цього використовують метакрилову кислоту як самостійний препарат або як компонент іншої речовини. Системи, де метакрилова кислота є компонентом, називають безпраймеровими системами моделювання нігтів.
Препарат слід наносити у невеликій кількості тільки на натуральну пластину, не торкаючись шкіри навколо неї, оскільки це може викликати легкий опік або дискомфорт;
6-й крок. Після закінчення обробки нігтів усіма необхідними препаратами можна приступати до їх моделювання акрилом. Існує велика кількість технік і підходів до покриття нігтя кульками акрилу. Різні школи моделювання прозорих нігтів пропонують різну кількість кульок - від однієї до п'яти. При моделюванні френч-нігтів використовують від трьох кульок акрилу, оскільки перші моделюють білий край нігтя, формуючи вигнуту лінію "усмішки", і декілька кульок для моделювання прозорої зони нігтя.
У процесі моделювання нігтів неважливо, скільки кульок використано. Від їх кількості зазвичай залежить швидкість роботи майстра, а не якість модельованого нігтя.
При моделюванні дотримуються всіх критеріїв моделювання форми нігтя. Він повинен виглядати тонким, максимальна товщина має припадати приблизно на стресову зону і становити не більше 2 мм. У зоні кутикули та на вільному кінці нігтя товщина повинна бути мінімальною, не більше 1 мм;
7-й крок. Особливої уваги потребує підпилювання акрилового нігтя, оскільки це визначає зовнішній вигляд та якість виконаної роботи.
Техніка підпилювання у різних школах також різна. Головне завдання - надати штучному нігтю максимально натурального вигляду, дотримуючись критеріїв підпилювання правильної форми, товщини та натурального вигину. Тому необхідно дуже ретельно підпиляти весь периметр зони кутикули та бокових валиків щоб перехід від натурального до штучного нігтя був непомітним і невідчутним. Ретельне підпилювання буде запобігати швидкому відлущенню акрилу від натуральної пластини.
Вільний край нігтя має бути тонким (виняток - становлять конкурсні вимоги), У процесі створення форми нігтя за допомогою підпилювання, як правило, використовуються грубо- й малоабразивні пилки та полірувальники для досягнення блиску та ідеально гладенької поверхні. Коли ніготь остаточно підпиляний і блищить, нарощування закінчено і він готовий до покриття лаком.
Технологія моделювання нігтів на формах. Робота на формах є складнішою у технологічному плані, тому що майстер самостійно за допомогою трафарету задає штучному нігтю необхідної форми та вигину нігтя. Цим робота відрізняється від техніки моделювання нігтів на типсах, де сама типса задає напрям і форму майбутнього нігтя.
Пропонується наступна технологія:
1-й крок. Продезінфікувати руки клієнта, змити лак з нігтів;
2-й крок. Відсунути кутикулу й підпиляти вільний край, закругливши при цьому кути;
3-й крок. Зачистити нігтьову пластину рухами малоабразивної пилочки у напрямі росту;
4-й крок. Обробити нігтьову пластину препаратом для дегідратації (підсушування) нігтя;
5-й крок. Нанести на нігтьовупластину речовину, яка зчеплює натуральний ніготь із акрилом (технологію описано при моделюванні нігтів на типсах у кроці 5);
6-й крок. Підібрати та одягнути форми на нігті;
7-й крок. Перекрити акрилом ніготь (описано у технології моделювання нігтів на типсах у кроці 6);
8-й крок. Важливим пунктом є зажим бокових поверхонь нігтя (поки акрил не затвердів) для формування С-кривої нігтя;
9-й крок. Підпиляти форму й зачистити поверхню нігтя пилочками різної абразивності для надання нігтя красивого вигину.
Коли моделювання нігтя закінчено, можна обробити кутикулу спе-ціальною олією й покрити нігті лаком.
Дизайн нігтів. Прикрашати нігті (натуральні та штучні) можна об'ємним дизайном або розмальовуванням на нігтях.
Об'ємний дизайн, або акрилове ліплення. Роботу необхідно починати з невеликої акрилової кульки. Перфорування кульки відбувається у той момент, коли її поверхня набуває матового відтінку (перфорування досягається шляхом тиску пензля на ще не застиглу кульку акрилу).
1-й крок. Наносимо невелику кульку акрилу на ніготь і перфоруємо його у бажаному напрямку;
2-й крок. Перфоруємо ще декілька таких кульок, надаючи пелюсткам форми квітки;
3-й крок. Додаємо до цієї квітки ще декілька пелюсток, які перфоруємо у тому ж напрямі, надаючи дизайну закінченого вигляду;-
4-й крок. Середину квітки та ніготь можна прикрасити аксесуарами.
Розмальовування нігтів. Найпоширеніша процедура у салоні - манікюр - поповнилася надзвичайно популярним сьогодні Нейлартом (прикрашання та розмальовування .нігтів). Сама поява французького манікюру є датою народження й царювання дизайну нігтів, який останнім часом зазнав значних змін. Зберігся тільки принцип двокольорового покриття нігтів, який у дизайні багатьох видів відіграє лише фонову роль.
Сьогодні майстри манікюру, які досконало володіють мистецтвом прикрашати нігті, набувають авторитету висококласних фахівців.
Для розмальовування нігтів необхідно заздалегідь підібрати малюнок і відповідні фарби. Для малювання на нігтях можна використати акрилові фарби:
1-й крок. Для виконання кольорового розмальовування спочатку пензлем наносимо фон на весь ніготь;
2-й крок. Намічаємо кольоровою фарбою контури квітів і листочків;
3-й крок. На пелюстках квітів підсилюємо

 
 

Цікаве

Загрузка...