WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація технології виробництва металопластикових рам (курсовий проект) - Реферат

Автоматизація технології виробництва металопластикових рам (курсовий проект) - Реферат

то споживач цього відразу не помітить, але в ході експлуатації - через рік, два або три - вікна почнуть жовтіти.
При підготовці сировини дуже важливо, щоб всі компоненти, що входять до складу суміші, рівномірно розподілялися в її масі. Будь-хто нерівномірності в розподілі компонентів знижують механічну міцність профілю. Тому ретельність підготовки сировини і контроль цього процесу істотно впливають на якість кінцевого продукту.
Наступна стадія у виготовленні профілів, що вимагає високого досвіду і навику, - це охолоджування профілів після їх формування у фільєрі екструдера. При цьому важливо витримати геометрію профілю, не допустити його викривлення. Цей процес вимагає великого навику, досвіду і технологічної дисципліни. Часто в офісах як зразок можна побачити відрізок профілю. Він виглядає, здавалося б, нормально, але на готовому виробі все може виявитися зовсім інакше: то погано закриваються стулки, то дме через вікно, то просто профіль десь має хвилясту поверхню. Геометричні дефекти екструзії набагато сильніше помітні на готовому виробі, ніж на зразку. І їх наявність споживач часто із здивуванням знаходить на вже встановленому вікні, коли він радісно потирав руки, заощадивши пару доларів на дешевшому профілі.
ПВХ профіль, як і всякий інший продукт, має свою цінову планку, нижче якій починається різке падіння якості продукції.
Всі ми добре знаємо, добре ім'я деколи значить куди більше, ніж сертифікати якості і відзнаки. Адже репутація постачальника профілю - це високотехнологічне виробництво, тисячі фірм-партнерів по всьому світу і довгі роки бездоганної роботи. А продавати свій профіль протягом десятків років по всьому світу можна тільки в одному випадку - якщо КОЖНИЙ, хто поставив собі ці вікна, з чистою совістю зможе порекомендувати їх своїм знайомим. Тому наша рада - вибирайте профіль з солідною репутацією. І пам'ятаєте - скупий платить двічі.
Законодавцем "віконної моди" була і залишається Німеччина - країна, де з'явилися перші металопластикові вікна і, де до цього дня розробляються останні новинки віконних технологій. Тому німецькі виробники профілів найбільш передові і великодосвідчені серед своїх колег по цеху.
1.3 Обгрунтування теми проекту
Технологія виробництва:
Виробництво виробів із ПВХ складається з кількох основних виробничих ділянок:
o ділянка затотівлі;
o ділянка зварювання;
o ділянка зачищення кутів виробів;
o ділянка встановлення імпостів та ущільнювальної гуми;
o ділянка встановлення фурнітури;
o ділянка встановлення готових склопакетів та остаточного регулювання виробу.
Розглянемо кожну ділянку окремо:
Ділянка заготівлі:
На цій ділянці здійснюються такі операції.
o Армуючий профіль нарізається відповідно до бланка замовлення на заготовки, які маркуються та встановлюються в спеціальну піраміду таким чином, щоб забезпечити до них вільний доступ.
o Нарізка заготовок ПВХ здійснюється відповідно до бланка замовлення з урахуванням запасу на зварювання 5-6мм (припуск на зварювання є параметром, що залежить від настройки зварювального станку, і може перебувати в межах від 2,5 до 3 мм на сторону).
o Рамний і стулковий профілі нарізаються під кутом 45°.
o Імпост нарізається під кутом 90° з урахуванням запасу на виступи з кожної сторони, по 2,5 + 6 мм. на сторону (залежно від настройки фрезерного станку).
o Фрезерування всіх необхідних отворів у заготовках ПВХ, а саме дренажних і вентиляційних отворів, отворів під установку основного запору, отворів під личинку замка на вхідних дверях.
o Фрезерування торців імпостів.
o Встановлення необхідного по довжині армуючого профілю в заготовки ПВХ, відповідно до маркування на профілі.
o Закріплення армуючого профілю саморізами з бурголовкою 3,9 х 16 (3,9 х 19) мм.
o Продувка заготовок профілів стисненим повітрям.
Необхідно відзначити, що якість виробів, які випускаються, визначається вже на ділянці заготівлі.
Профілі, що використовуються для нарізки заготовок, не повинні мати ушкоджень. Захисна плівка не повинна мати ушкоджень. Габаритні розміри перетину профілю повинні повністю відповідати таблиці допустимих відхилень профілів. Застосовувати у виробництві вироби із ПВХ профілів, що мають відхилення в перетинах, неприпустимо. На кожному виробництві повинен бути організований вхідний контроль якості профілів.
Ділянка зварювання виробів з ПВХ:
Зварювання профілів здійснюється за допомогою спеціальних станків. Зварювальні станки можуть мати одну, дві або чотири зварювальні головки. Найбільш продуктивним є станок із чотирма зварювальними головками, тому що процес зварювання виробу відбувається за один цикл. На двоголовочному станку зварювання відбувається за два цикли, а на одноголовочному відповідно за чотири цикли. У процесі зварювання необхідно строго дотримуватись необхідних умов зварювання:
o Температура зварювального ножа 230-250 °С.
o Поверхня ножа повинна бути чистою. Тефлонове покриття ножа протирають чистою бавовною або паперовим рушником щогодини, на "гарячу", без використання розчинників.
o Час плавлення заготовок 18 - 40 сек.
o Час зварювання заготовок 25 - 40 сек.
Перед встановленням заготовок на зварювальний станок необхідно переконатися в чистоті зварювальних поверхонь, тому що змащення, пил, стружка ПВХ або металу різко погіршують якість зварювання кута.
o При необхідності зачистити зварювальні поверхні гострою бритвою.
o Після закінчення процесу зварювання здійснюють візуальний контроль якості звареного шва.
o Шов повинен мати білий колір (потемніння неприпустимо, тому що свідчить про те, що температура нагрівання зварювального ножа була завищена або завищений час розігріву).
o Шов повинен бути рівномірним.
o Заготовки повинні бути проварені по всій площі зварювальної поверхні.
o Контроль відповідності габаритних розмірів виробів відповідно до бланка замовлення.
Ділянка зачищення кутів виробів з ПВХ:
Зачищення кутів виробів проводять вручну або на спеціальному станку.
При зачищенні вручну застосовують стамеску з вузьким лезом і спеціальний ніж серпевидної форми.
При зачищенні кутів зачисними автоматами необхідно звертати увагу на лицьові поверхні профілю, щоб не відбувалося їхнього ушкодження фрезами.
Автоматичний станок зачищає одночасно один кут. Після закінчення зачисних робіт і контролю якості зачищення вироби встановлюються на спеціальні стійки проміжного зберігання.
Ділянка встановлення імпоста та ущільнювальної гуми:
У системах ПВХ-профилів Aluplast або Kompen та деяких інших імпост приєднується за допомогою системних з'єднувачів. Якщо імпост встановлений правильно, то варто переходити до встановлення ущільнювальної гуми.
Ущільнення у стулковій конструкції здійснюється єдиним шматком ущільнювальної гуми. Занурення ущільнення в паз повинне починатися в середині верхньої поперечини конструкції. Ущільнювальна гума вручну заводитьсяв прийомний паз таким чином, щоб не

 
 

Цікаве

Загрузка...