WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розрахунок показників роботи сушильного цеху на базі сушильної камери ЛЛТІ-2 - Курсова робота

Розрахунок показників роботи сушильного цеху на базі сушильної камери ЛЛТІ-2 - Курсова робота

прогрів деревини. Початковий прогрів проводять після завантаження камери матеріалом з метою швидкого вирівнювання температури і вологості по всьому об'єму штабеля. Для цього в камеру подають насичену пару через зволожуючі труби при включених калориферах, працюючих вентиляторах і закритих приливно-витяжних каналах. Тривалість початкового прогріву залежить від породи, та температури повітря на вулиці (літо, зима).
Тривалість початкового прогріву та параметри режиму початкового прогріву описуємо для розрахункового матеріалу, а саме: ялини товщиною 35, шириною 150, довжиною 6000 мм; Wп =60 %, Wк = 8 %.
При t 0 0С 90 (для літніх умов).
? поч.прогр.ялини= год.
Після початкового прогрівання в сушильній камері установлюємо параметри агента сушіння, що відповідають першійступені вибраного режиму сушіння для розрахункового матеріалу, а саме:
tсух = 0С; ?t = 0С.
Після досягнення матеріалом W 20-30 % переходимо на параметри режиму сушіння, що відповідають другій ступені, а саме:
tсух = 0С; ?t = 0С; ? =
Перед переходом на третю ступінь режиму сушіння, якщо W > 20 %, необхідно для певних порід і певних товщин провести проміжну тепловологообробку.
Для розрахункового матеріалу ялини товщиною 35, шириною 150, довжиною 6000 мм; Wп = 60 %, Wк = 8 %, дана тепловологообробка не проводиться. Тому переходимо на третю ступінь режиму сушіння за такими параметрами, а саме:
tсух = 0С; ?t = 0С; ? = 0,
РР.СД.2008.401.ПЗ. Арк
23
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
Після досягнення матеріалом заданої кінцевої вологості, а саме Wк = 8 %, проводимо кінцеву тепловологообробку за таким параметром, а саме:
? = год.; tсух = 0С; ?t = 0, 0С
Після закінчення кінцевої тепловологообробки виконуємо контрольні операції за станом внутрішніх напружень і залишкових деформацій, якщо таких не виявлено, то закінчуємо процес сушіння. Якщо виявлено внутрішні напруження і залишкові деформації, то виконують кондиціонування. Для цього в камері установлюють температуру не вищу 100 0С і деякий час витримують матеріал. Як правило кондиціонування проводять одночасно з виконанням контрольних операцій.
Якщо матеріал відповідає всім вимогам, то припиняють подавати теплоносій в калорифери і охолоджують сушильну камеру до 40-50 0С, спочатку при відкритих приливно-витяжних каналах, потім при відкритих дверях і працюючих вентиляторах. Штабелі вивантажують траверсним візком, переміщують на склад для тимчасового зберігання сухого матеріалу. Весь процес висушування строго обліковується і ведеться безперервний запис всіх спостережень, замірів, параметрів оператором сушильних камер в спеціальних журналах або при допомозі електронної техніки.
8.6. Контроль і регулювання параметрів агента сушіння.
В процесі сушіння контролюють температуру і психрометричну різницю, швидкість циркуляції агента сушіння. Контроль за цими параметрами виконують при допомозі спеціальних приладів дистанційно. Контроль за температурою і психрометричною різницею здійснюють при допомозі психрометрів, які установлюють в сушильній камері таким чином, щоб покази можна було реєструвати з службового приміщення. Крім того, контроль за температурою можна здійснювати при допомозі термоелектричних термометрів, термопари, покази яких реєструються ЕОМ. Для контролю за зміною швидкості циркуляції агента сушіння застосовують прилад, який називається анемометром або мікроманометр. В сучасних сушильних камерах установлюють датчики температури, швидкості циркуляції, які передають показники на відповідні прилади автоматизованих систем контролю і регулювання параметрів агента сушіння.
Регулювання параметрів агента сушіння може бути ручним і автоматичним в сучасних сушильних камерах застосовують різні автоматичні системи регулювання. Це залежить від конструкції камери і виробника.
8.7. Контроль вологості матеріалу в процесі сушіння.
1. Методи контролю.
Класичний метод контролю за станом вологості (біжучої) деревини є метод контрольних взірців.
Поряд з цим методом, який є застарівшим, розроблені випробувані ряд інших методів:
- температурний;
- кондуктометричний;
- по усадці в процесі сушіння;
- зважування штабелю (стосу) по зменшенню маси.
РР.СД.2008.401.ПЗ. Арк
24
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
З них одержали поширення кондуктометричний і метод зважування штабелю з допомогою масовимірювальних платформ із застосуванням магнітопружних і гідравлічних пристроїв.
2. Контроль за біжучою вологістю методом контрольних взірців.
Контрольний взірець довжиною 1...1,2 м відпилюють від дошки, характерної для партії пиломатеріалів, що завантажують в сушильну камеру.
Одночасно випилюють дві суміжні з взірцем 1 секції вологості 2, їх обчищають від опилок і зважують вологість початкову Wп.
Рис. 1 Схема випилювання контрольного взірця: 1 - контрольний взірець; 2 - секції
вологості
За двома секціями визначають середнє значення початкової вологості Wп контрольного взірця.
Контрольний взірець нумерують, торці його зачищають і покривають густо тертою масляною фарбою і зважують на торговій вазі з похибкою до 5 грам. Записують початкову масу (Мп) на взірці і в журналі.
В кожний сушильний штабель закладають 2-3 контрольні взірці в місцях інтенсивної і сповільненої циркуляції агента сушіння. Взірці укладають за одно з торцем штабеля (стоса) або дещо глибше, але так, щоб їх легше можна було вийняти, взірець класти на прокладку ні в якому разі на площину дощок. Над взірцями укладають спецпрокладки з вирізом (рис. 2).
РР.СД.2008.401.ПЗ. Арк
25
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
Рис. 2 Схема розміщення контрольного взірця в штабелі
Розраховуємо масу абсолютного сухого контрольного взірця.
Мсух = Мп х 100 / Wп + 100
Отже, маса контрольного взірця в абсолютно сухому стані буде відома перед початком сушіння.
Wп - початкову вологість можна виміряти електровологовміром або ваговим способом.
В процесі сушіння через певні промиіжки часу виймають контрольні взірці з штабеля і зважують біжучу вологість.
Wб = Мб - Мсух / Мсух
При сушіння тонких пиломатеріалів, шпилькових порід зважування проводять через 38 год. після початку сушіння, а в кінці сушіння через 12 год. Для пиломатеріалів підвищеної товщини або листяних порід проміжки часу між зважуванням збільшують в 1,2...2 рази. По величині біжучої вологості приймають рішення про можливість переходу на послідуючі ступені режиму сушіння або про завершення процесу сушіння.
Даний метод контролю за біжучою вологістю матеріалу в процесі сушіння є неточним і незручним для операторів сушильних камер - необхідно заходити в камеру, а це агресивне середовище.
3.

 
 

Цікаве

Загрузка...