WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Технологія приготування печінки по-краснолуцьки з гарніром - Дипломна робота

Технологія приготування печінки по-краснолуцьки з гарніром - Дипломна робота

дверцятами з накладним важелем. Всередині камери на однаковій відстані один від одного вмонтовано дев'ять блоків нагрівників, монтажі кінці яких виведені за межі камери, і закрито задньою облицювальною панеллю. З правого боку шафи розміщено відсік, у верхній частині якого розміщено електроапаратуру з ручками керування. Що виходять на панель, у нижній частині - рухома електрична панель з апаратурою.
Тепловий режим у камері шафи підтримується на заданому рівні за допомогою датків-реле температури.
Теплове оброблення продуктів у шафі здійснюється без перевертання та перемішування. Допускається одночасне теплове оброблення різноманітних виробів, близьких за часом оброблення та сумісних за ознаками товарного сусідства.
Правила експлуатації
Перед увімкненням необхідно перевірити санітарно-технічний стан шафи, закрити вентиляційну трубу, ввімкнути шафу обертанням ручки реле часу на 15 хв попередньо встановивши ручки датчиків реле на температуру, необхідну для оброблення даного продукту (загоряється сигнальні лампи "верх" і "низ". Після закінчення терміну заданого часу сигнальні лампи гаснуть і вмикається звуковий сигнал, який вимикають натисканням на кнопку "Дзвоник".
Відчинити дверцята та вкотити в камеру завантажені функціональними міст костями з напівфабрикатами стелаж, зачинити дверцята та відкрити вентиляційну трубу. Ввімкнути шафу обертом ручки реле часу, задаючи час технологічного процесу залежно від виду напівфабрикатів. Після закінчення терміну заданого часу сигнальні лампи гаснуть і вмикаються звуковий сигнал, який вимикають натисканням кнопки "Дзвоник", відчиняють дверцята і викочують стелаж з готовими виробами.
Ваги ПВ6
Відносяться до нових поколінь ваг. Високі технічні і експлуатаційні характеристик ваг, забезпечують вмонтовані мікропроцесори зі спеціально розробленими програмами наприклад по гостреєстру 15033-05, сертифікат вимоги V2000 від 7 грудня 1985 р. Ваги виготовлені з вимогами з потребами ГОСТ 29329 і конструктивно складається з важеля, платформи, панелі управління. В основі ваг знаходить скручений шнур, кнопка електрики предохранітель, пломба виготовлення для підключення і ніжки.
Панель управління ваг включає: індикатор кнопку "Т" тара, кнопку "0" шести зародження цифровий індикатор. Допоміжні індикатори виготовлені у вигляді трикутники в лівій частині, цифрового індикатора. Якщо індикатор в горі не світиться. Потрібно натиснути кнопку "0". Контроль на напружених вагах має виглядати, як при першому включенні. Спочатку провіряють кнопку на цифровому індикаторі, а після важеля, кнопка гасне і на індикаторі засвічується знак "Н". Після зняття грузу з платформи і урівноваження ваг допоміжні індикатори. Коли індикатор не засвітиться після наступним важенням треба натиснути кнопку "0". При роботі з грузом потрібно установити платформу і після фіксації маси тари, про що свідчить мигання кнопки, треба натиснути кнопку "Т". На цифровому індикаторі засвідчується нулі і засвідчується допоміжний індикатор, що означає запис значення тари в пам'ять. При знаття тари висвічується на цифровому індикаторі, значення маси тари, і загораються 2 допоміжні індикатори. Один показує, що вага знаходиться в ненапруженому виді. Після установки грузу, без рахунку маси тари. Для вибитку значення маси тари з пам'яті ваг неодружений привести ваги в незаражений стан, а потім натиснути кнопку "Т".
Камери холодильні середньотемпераіурні КХС-1-4,0 і КХС-1-4,0-02.
У камерах установлено полиці-решітки, виконані із алюмінієвого профілю, які можна регулювати по висоті. Є штанга з п'ятьма гачками для підвішування м'ясних розрубів (рис. 12.7).
Холодопостачання камери здійснюється від моноблокової холодильної машини МХК-1000, розміщеної вгорі (КХС-1-4,0) або збоку (КХС-1-4,0-02). Холодильна машина повністю автоматизована - має примусовий рух повітря через випарник. Відтанення снігової шуби відбувається за рахунок тепла навколишнього середовища і регенеративне випаровування конденсату - за рахунок відведення тепла від нагнітального трубопроводу компресора. Камера працює з температурою 0...+8 °С, має внутрішній об'єм 4 м , використовує за добу 5 кВт електроенергії.
Моноблокова холодильна машина МХК-1000 складається із компресорно-конденсаторного агрегату, повітроохолоджувача, фільтра - осушувана, теплообмінника, приладів автоматики, змонтованих на загальній основі. Під час примусового руху повітря холодильна камера охолоджується повітрям, яке попередньо пройшло через повітроохолоджувач. Повітря охолоджується в результаті кипіння хладону, а вентилятор забезпечує необ-хідну швидкість руху повітря, що поліпшує умови теплообміну. Тому поверхня повітроохолоджувача значно менша від поверхні батарей, розміщених у камерах і розрахованих на природну циркуляцію.
Переваги системи повітряного охолодження: інтенсивний теплообмін між повітрям і охолодженими продуктами (завдяки примусовій циркуляції повітря); менший об'єм системи, яка заповнюється хладоном; рівномірне охолодження продуктів по всьому об'єму камери; простота регулювання температури та вологості повітря в камері.
Недоліки системи повітряного охолодження: більша витрата електроенергії за рахунок роботи вентилятора (20-30 % загальної витрати); значна усушка продуктів (тому рекомендовано зберігати їх в упаковці).
2.4. Товарознавча характеристика
Картопля - по народногосподарському значенню картопля займає важливе місце серед рослинних харчових продуктів. Їй відводиться велике значення в харчуванні населення нашої країни (друге місце після хліб), вона є сировиною для виготовлення крохмалю і для відгодування худоби. Батьківщиною картоплі вважається Південна Америка, де вона була відома на початку нашої ери і зустрічається в дикому виді по даний час. У Європі картопля з'явилася в середині ХVІ ст. після кругосвітньої подорожі Магеллана.
Плоди картоплі зверху покриті шкіркою, яка складається з пробкової речовини на поверхності шкірки знаходяться вічка. М'якоть бульбоплоду нараховує декілька слоїв, клітини яких заповнені зернами крохмалю. Бульбоплід картоплі містить в середньому 25% сухих речовин, з яких основними являються крохмаль (18%), крім того ще є афотичні речовини (2%), цукру (1,5%) мінеральні речовини 1% такі як натрій, калій, кальцій, фосфор, залізо; клітковина (2%), органічні кислоти (0,1%), вітаміни С і невелику кількість вітамінів В1, В2, В6, РР, К. Енергетична цінність в 100 г картоплі становить 83 ккал, або 347 кОж.
Харчова цінність картоплі висока через великий вміст крохмалю. При зберіганні бульбоплодів крохмаль частково гідролізується до цукрів під дією ферментів. Утворений цукор використовується бульбоплодами на дихання. При кульовій температурі картопля набирає солодкуватого смаку, так як процес дихання уповільнюється і у плодах накопичується цукор (до 2,5%). Білковіякості картоплі повноцінні і по амінокилостному складу близькі до білка курячою яйця.
Морква - дуже цінний продукт харчування оскільки має цілий комплекс вітамінів: С,

 
 

Цікаве

Загрузка...