WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Технологія приготування печінки по-краснолуцьки з гарніром - Дипломна робота

Технологія приготування печінки по-краснолуцьки з гарніром - Дипломна робота

робочої камери у привід і електродвигун встановлений спеціальний захист. Поблизу машини встановлений пульт управління який складається з автоматичного вимикача і наживного пускача.
В нижній частині корпуса машини є пристрій для заземлення.
Принцип роботи: овочі при завантаженні через верхній отвір получають обертальний рух, падаючи на обертаючий конусний диск з образивним покриттям і під дією цитр обіжної сили притискається до стінок машини. За рахунок тертя в образивній поверхні зняття шкірочки з овочів. Відходи видаляються через зливний патрубок в каналізацію при безперервному поступанні води.
Правила експлуатації: Перед початком роботи виконують зовнішній огляд машини, заземлення, санітарний стан і після цього машину включають і провіряють її на холостому ходу. Овочі повинні пройти попередню обробку: калібрування і мийку - це сприяє кращому обчищанню овочів і продовжують термін придатності машини. Завантажують овочі в робочу камеру тільки після пуску машини і при подачі води в камеру. Немиті овочі забруднюють машину і приводять до швидкого зносу абразивних елементів. Маса завантажувальної картоплі повинна відповідати вимогам інструкції. При перевантаженні машини погіршується якість обчищання прискорюється зношення електродвигуна, а при недовантаженні машини збільшується кількість відходів і розхід електроенергії. Тривалість обчищання залежить від сорту і якості картоплі, від абразивного покриття обертаючого конуса і стінок робочої камери машини. В середньому обчищання триває від 2-4 хв. Після закінчення обчищання не виключаючи електродвигун відкривають дверці і овочі викидаються на підставну тару. Потім загружають слідуючу партію картоплі. По закінченню роботи машину промивають на холостому ходу, а корпус витирають чистою тряпкою. Під час роботи категорично забороняється опускати руки в робочу камеру машини. До роботи на машині допускаються особи, які закріплені за даною особою із лади екзамен по техніці безпеки.
Овочерізальна машина МПО 50-200
Машини настільного типу використовують для нарізання сирих овочів кружальцями, чатсочками, соломкою, брусочками, а також можна шинкувати капусту. Ця машина складається з корпуса, привода. Завантажуючої камери, змінних робочих інструментів.
В середині корпуса знаходиться привід який складається з електродвигуна, клинопасова передача. Робоча камера виконана у вигляді циліндра над яким кріпиться зйомка завантажуюча місткість маючи вікна для завантаження овочів. В комплект машини входить дисковий ніж, два тер очних диски, два комбіновані ножі.
Дисковий ніж використовують для нарізання овочів, і шинкування капусти.
Комбіновані ножі для нарізання брусочками з поперечним перерізом 3х3 і 10х10 мм. Ці ножі закріплені на диску нерухому і товщина зріза не регулюється.
Змінний механізм МС 28-100
Призначений для фігурної нарізки свіжих овочів складається з: редуктора, робочої камери, завантажую чого бункера, комплект ножових решіток.
Робоча камера механізму складається з вертикального циліндра і відлива як одне ціле з завантжуючого воронка в середині вертикального циліндрі рухається поршень в жижньому торці якого находиться пластинка з пальцями для проштовхування частинок продукту в отвір ножової решітки. Змінні ножові решітки установлюються і закріплюються знизу під робочою камерою машини.
Правила експлуатації.
Перед початком роботи машини звершать увагу на санітарний і технічний стан, аж потім включають машину. Овочі призначені для обробки в машині попередньо підготовляють: сирі промивають, великі розрізають на кілька частин, овочі завантажуть в робочу камеру тільки після включення двигуна. Заміну ножової решітки можна виконувати тільки після повною зупинки двигуна. По закінченні роботи виключають електропривід, розбирають змінний механізм, промивають всі його робочі частини протирають і просушують.
Машина для приготування картопляного пюре МКП-60
Використовується в гарячому цеху для приготування картопляного пюре і складається з електрокар КПВ3-60 М привода змонтованого на трьохколісній каталці, на якій два колеса встановлені нерухомо на своїх осях, а третє колесо служить для його повертання. Має педаль при допомозі якої ми фіксуємо її при установці біля котла. Привід встановлений на каталці складається з телескопічної колонки з механізмом піднімання привода, збивача і муфти, для приєднання лопасті.
Маховик служить для підняття приводі і головки збивача. Зверху котел закривається кришкою, двома зажимами.
Правила експлуатації.
До котла із звареною картоплею підводять теліжку і закріплюють її при допомозі педалей, знімають кришку з котла. Поворотні маховика піднімають привід із головкою збивача, приєднують лопасть до робочого вала за допомогою муфти опускають її у котел, залишаючи зазор між лопастями і дном котла не менше 5 мм потім котел закривають кришкою затискачем і включають машину.
По закінченні роботи машину виключають, знімають кришку і піднявши лопасть в верхнє положення під'єднують його. Потім надавлюють на педаль, відводять каталку, після розвантаження котла, проводяться санітарне прибирання котла і змінного механізму, привода. Експлуатацію машини треба виконувати в строгій відповідальності із інструкцією заводовиготовлювача, які передбачені для кожної машини. Забороняється знімати лікоть до повної зупинки машини. При підніманні кришки, необхідно дотримуватися обережності, так як можна отримати опіки парою.
Сковорода СЕ-0,45М
Являє собою прямокутну чашу облицьовану з усіх боків сталевими листами на установлено на рамі, між чашею та облицюванням розміщено шар теплоізоляції і підподом чаші розміщено касети з електронагрівниками, температура регулюється за допомогою датчика-реле температури. Для зливання рідкої частини чаша має механізм перекидання зверху вона накривається кришкою з правого боку розташовано відсік з електроапаратурою (кнопкою перекидання чаші, кнопка повертання чаші в горизонтальному положенні, ручка датчика реле температури). До рами у відсіку приварено заземлювальний затискач і встановлено блок затискачів.
Правила експлуатації.
Перевірити заземлення і санітарний стан сковороди, стан механізму перекидання чаші, потім залити необхідну кількість жиру, за допомогою терморегулятора, встановити необхідну температуру повіривши рівень масла, натиснути кнопку "пуск" і після загорання сигнальної лампи та розігрівання сковороди завантажити продукт. Під час роботи рукави, спецодяг повинні бути застібнуті, руки сухими, перевертати вироби спеціальною лопаткою, по закінченні роботи сковороду вимкнути і вимити нейтральними мийними засобами. Забороняється перекидати чашу сковороди не вимкнувши з електромережі.
Шафа жарова електрична ШЖЕ
Призначена для смаження напівфабрикатів м'яса, субпродуктів та доведення їх до готовності та запікання кулінарних виробів уфункціональних місткостях, установлених на стелажі, який складається з робочої тепло ізольованої камери, встановленої на рамі каркаса. Шафа закривається

 
 

Цікаве

Загрузка...