WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири - Дипломна робота

Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири - Дипломна робота

торгових марок як VALPAINT, ISAVAL, ALPA, CAP, OIKOS, JOBI, SADOLIN, TIKKURILA, VIVA-COLOR, VIERO. Що стосується вітчизняних операторів, то інтерес може представити продукція ЛАКМА, ЛІДЕР, ХІМРЕЗЕРВ, СУМИХІМПРОМ.
Широке розповсюдження в домашніх інтер'єрах, зокрема, в кухнях і санвузлах, одержала керамічна плитка. Цей матеріал підкуповує екологічністю і зовнішнім виглядом. Можливості його практично безмежні: з допомогою керамічної плитки можна викласти і однотонне цілісне покриття, і хитромудрі мозаїчні картини, і навіть відтворити той, що любиться багатьом стиль "під старизну". Достатньо відомі на ринку керамічної плитки імена - PORCELANOSA, AZTECA (Іспанія), MARAZZI, BISAZZA (Італія) AP0CZN0 (Польща). Представляють продукцію від провідних брендів АГРОМАТ, МИЛЕНИУМ-КОН-ЦЕПТ і деякі інші. Може застосовуватися при внутрішній обробці стін натуральний або штучний камінь. Цей матеріал відрізняють міцність, довговічність і респектабельний зовнішній вигляд. Правда, більше він все ж таки буде доречний не в "домашніх умовах", а на стінах і підлозі приміщень суспільного призначення.
Сухі будівельні суміші.
За допомогою сухих будівельних сумішей (СБС) можна виконати не тільки ремонтно-відновні, але і обробні роботи. Вони практичні, з ними зручно працювати, і сам робочий процес рухається швидко. А результат відрізняється міцністю, довговічністю і надійністю.
Асортимент СБС налічує пристойний перелік найменувань: це штукатурки, шпаклівки, наливні підлоги, клеї, гідроізоляційні і ремонтні суміші.
Ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки
Ґрунтовки, штукатурки і шпаклівки - різні по застосуванню матеріали.
Ґрунтовки звичайно використовують для просочення і зміцнення основ. Є і спеціальні Ґрунтовки, які служать для видалення цвітіння на поверхнях і грибків.
Товстим шаром шпаклівок звичайно усуваються значні дефекти поверхні. Стартову штукатурку наносять товстим (1-3 см) шаром. Невеликий, як правило, одно - двох міліметровий шар фінішної шпаклівки призначений для остаточного вирівнювання поверхні. Для фінішної обробки звичайно використовують пастоподібні шпаклівки або декоративні штукатурки. Останні можуть бути полімерні, полімерно-цементні, акрилові, силікатні, силіконові. Величезний асортимент кольорів і фактур декоративних штукатурок, представлених на вітчизняному ринку, дозволяє інколи створювати справжні шедеври. За допомогою спеціальних інструментів і технологій нанесення, можна добитися на стіні покриття, що імітує, наприклад, текстиль, деревину, мармур.
Суміші для вирівнювання підлоги ще називають нівелірмасами або сумішами, що самовирівнюються. Основна властивість їх - висока текучість, завдяки якій і вирівнюється поверхня розчину. Текучість забезпечується високоякісними, ретельно просіяними і такими, що калібруються наповнювачами, а також різноманітними добавками. Нівелірмасу виливають на вирівняну поверхню рівномірними порціями і розрівнюють. Ходити по такій підлозі можна вже через декілька годин.
СБС і економія
Виробниче приготування дозованих сухих сумішей дозволяє не вникати кожного разу в пропорції розчину, а просто додати води і використовувати одержаний розчин в роботі. Вивірена рецептура сухих сумішей і легкість їх застосування дозволяє скоротити терміни виконання будівельних робіт, істотно підвищити їх якість і надійність, а також заощадити на кошторисі об'єкту. СБС до місця ремонту або будівництва доставляються в готовому вигляді (сухому або пастоподібному). Споживачу СБС залишається лише розчинити склад водою.
СБС для штукатурних і облицювальних робіт мають ряд переваг перед розчинами, виготовленими на буд-майданчику. Склад їх стабільний. Містять вони багатофункціональні добавки, які покращують властивості матеріалу і знижують витрату цементу до 50 кг/мЗ. Деякі з добавок, що входять до складу СБС, є загусниками, стабілізаторами і пластифікаторами, і підвищують міцність і водоутримуючу здатність розчину. Крім того, суміш, що міститься в упаковці СБС можна використовувати не відразу, а готувати склади порціями виходячи з об'ємів оздоблювальних робіт.
Для сучасних СБС характерна низька витрата матеріалу. Підрахувати необхідну кількість продукту, наприклад, шпаклівки або штукатурки, можна, перемноживши ширину, довжину і висоту оброблюваного приміщення. З одержаного числа віднімаємо площу вікон-дверей і отриманий результат множимо на рекомендовану витрату матеріалу, вказану на упаковці. Враховуючи численні переваги СБС, їх активно застосовують при теплоізоляції будівель і приміщень (так звана закріплююча теплоізоляція). Така система припускає широке застосування СБС самого різного призначення (клей, штукатурка) і створення з їх допомогою монолітної багатошарової конструкції, що працює як єдине ціле. В цілому, крупні виробники СБС пропонують споживачу цілий комплекс матеріалів, необхідних для оздоблювальних робіт.
Нешкідливе фарбування.
Природні мінеральні, рослинні і тваринні сировинні матеріали, такі як льняне олія і земляні пігменти, були компонентами фарб ще в кам'яному віці. Старовинні рецепти виготовлення фарб з природних компонентів дійшли і до наших часів, і за ними виготовляли фарби на деяких підприємствах аж до середини минулого століття. Але незабаром природні компоненти були "потіснені" "зручнішими" синтетичними фарбами. Як виявилося - ненадовго, оскільки, на думку учених, вони сприяють створенню несприятливого хімічного фону. Органічні сполуки, такі як ацетон, ксилол, толуол, етилбензол і т. д., що містяться в синтетичних фарбах, розкладаючись, представляють небезпеку для здоров'я людини. Вони потрапляють через легені і шкіру в кров, накопичуються в організмі, викликаючи алергію чи ряд інших захворювань. Крім того, синтетичні з'єднання, випаровуючись, стають частиною міського смогу, а потім піднімаються в атмосферу, завдаючи шкоди озоновому шару. На відміну від синтетичних матеріалів натуральні фарби практично нешкідливі для навколишнього середовища і людини. їх основою є субстанції природного походження: рослинні масла (льняне, соняшникове, соєве, чортополохове і деякі інші), віск (карнаубовий, канделіловий, бджолиний і т. д.), рослинні смоли і пігменти. Як розчинники використовуються: цитрусове масло, скипидар і каніфоль. Єдиний їх мінус - триваліший час для висихання.
Повернення до фарб на основі природних компонентів - цілком природне. Більше того - цього вимагають і міжнароднінормативи.
Вимоги
Незалежно від складу фарби, до сучасних лакофарбних покриттів пред'являється ряд загальних вимог: екологічність, зручність в нанесенні, легкість в подальшому догляді. Крім того, є і спеціальні вимоги, пов'язані із специфікою конкретного місця, яке планується пофарбувати. Наприклад, фарби для підлоги в приміщеннях з великою прохідністю повинні володіти підвищеною зносостійкістю, а в приміщеннях з підвищеною вологістю слід використовувати матеріали з високою вологостійкістю.
При виборі фарби для споживача важливі декоративні властивості (структура, колір, ступінь глянцю), технологічні властивості і ціна.
Декоративні

 
 

Цікаве

Загрузка...