WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири - Дипломна робота

Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири - Дипломна робота

квартири.
Загальна площа квартири становить - 86,6м .
До складу даної квартири входять такі приміщення: кухня, спальня, вітальня, коридор, ванна.
3.2. Кухня
Площа кухні становить 10,5м2.
Приміщення кухні умовно поділено на дві зони: зону приготування їжі та зону відпочинку .Зонування відбувається за рахунок кольорового вирішення простору, використання в зонах різних матеріалів в оздобленні стін та підлоги. Також зону приготування їжі від зони відпочинку відділяє барна стійка, а в зоні відпочинку розміщено акваріум.
В інтер'єрі кухні було використано гамму теплих кольорів : червоний, коричневий відтінки та імітація під позолоту.
Стіни в зоні приготування їжі частково оздоблено декоративним каменем з імітацією під "дикий" камінь, який обрамлено дерев'яними брусами з ефектом "старого дерева", а також пофарбовано в червоний колір. В зоні відпочинку стіни оздоблено декоративною цеглою та дерев'яними брусами і пофарбовано в кофейно-пісочний колір.
3.3. Спальня
Приміщення спальні займає площу 12 м2. Простір кімнати було збільшено за рахунок лоджії. Це було спричинено необхідністю розмістити в спальні робочої зони.
Інтер'єр спальні було виконано в класичному стилі в теплій, пастельній гаммі, тут використано відтінки жовтого кольору в поєднанні з білим.
Одну із стін спальні оздоблено декоративними гіпсовими колонами, між якими розміщено камін.
В стіні, що поділяє спальню на робочу зону та зону відпочинку розміщено вікна розмальовані в техніці вітраж. Проникаючи через вітражі природне світло набуває м'якості і приємності для зору людини, завдяки чому досягнуто особливо затишної обстановки, яка налаштовує на відпочинок.
Іншу стіну оздоблено гіпсовою ліпниною, яка від ліжка плавно переходить до стелі, утворюючи при цьому стінку ліжка.
Стеля спальні складається з 3-х рівнів і поділена на дві частини, змонтованим з гіпсокартону коробом. Цей короб з одного боку кімнати продовжується на стіні і служить своєрідною підставкою для настінного телевізора, котрий розміщено над каміном. З іншого боку короб переходить в гіпсову спинку ліжка. Гіпсокартону конструкцію стелі пофарбовано в білий колір.
3.4 Ванна кімната
Площа ванни становить 8м2 .
В оздобленні приміщення ванної кімнати було використано плитку-мозаїку лимонного, зеленого та білого кольорів .На підлозі викладено плитку блідо-зеленого та блідо-жовтого кольорів у шаховому порядку.
3.5. Коридор
Коридор займає площу 12м2.
В оздобленні стін коридору було використано мінеральну штукатурку та водоемульсійну фарбу. Інтер'єр виконано в охристо-коричневих кольорах. В покритті підлоги використано лінолеум з імітацією мармурової крихти золотисто-пісочного кольору.
РОЗДІЛ IV. МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ
4.1 Фарби, клеї, шпаклівки
Інтер'єр житлового простору як не можна краще відображає особу його мешканців. І справа не тільки в меблях і аксесуарах. Досить поглянути на стіни, побачити їх фактуру і колір, щоб зрозуміти, хто і який в будинку господар.
Головний "коник" будь-якого інтер'єру - не матеріали і колір, а "концепт", образ. Від нього багато в чому залежить, як відчуватиме себе людина в домашньому або робочому просторі. Повинен бути кістяк, який би "обростав" інтер'єром. Повинне бути хороше архітектурно-планувальне рішення. Повинна домінувати функціональність. Коли знайдено рішення, яке "працюватиме" на власника житла, тоді можна думати, чим пофарбувати стіни і "наситити" інтер'єр.
На сьогоднішній день переважна більшість з представлених оздоблювальних матеріалів практична, зручна в застосуванні і експлуатації, екологічна і розрахована на будь-який гаманець. "Одягом" для стін можуть стати дерево, алюмінієва планка, тканини... Але найпопулярнішими як і раніше залишаються шпалери. Легкість обклеювання ними поверхонь, багатий вибір малюнків, кольорів і фактур, а також широкий ціновий діапазон може задовольнити навіть най прискіпливішого замовника. Правда, найпростіші паперові шпалери сьогодні практично не застосовують. А ось грубоволокнисті шпалери під фарбування користуються цілком заслуженою популярністю. Вони практичні: щоб освіжити або кардинально змінити зовнішність інтер'єру, можна просто пофарбувати ті, що вже є. Популярні текстильні шпалери. їх поверхня є різними фактурами, матовими або блискучими, частіше однотонні або з орнаментальними узорами. Основні виробники - ESSEF (Франція), RASCH (Німеччина) і деякі інші.
Цікавість можуть викликати шпалери на основі акрилового матеріалу Dralon і покриттям з щільно сплетених ниток (BEKAERT WALLTEXILES, Бельгія). Пробкові шпалери - недешеве, але варте грошей задоволення.
Вони не так давно з'явилися на вітчизняному ринку, але вже стали популярні головним чином завдяки своїй екологічності. На ринку представлено близько тридцяти різновидів цього матеріалу. Один з найдорожчих видів шпалер - металізовані. Це гладкі однотонні полотна із забарвленням під срібло, бронзу, золото, або що мають на поверхні малюнок. Основні виробники ARTE (Metallics, Бельгія), ТЕККО (Metallics Handmade) і ERFURT (все - Німеччина). До дорогих відносять також велюрові, текстильні і килимові шпалери. Вони по-королівськи вишукані і розкішні.
Є шпалери з бамбука, джуту, рисового паперу, різного очерету, водоростей і т.д. Ними обклеюють як цілі кімнати, так і окремі поверхні (стінки ширм, меблі); Ці шпалери екзотичні і екологічні. Виробники - EIJFFINGER (Голландія), ОМЕХСО (Бельгія), PHILLIP JEFRIES (США). Є шовкові шпалери, є шпалери, що імітують дерев'яні і металеві покриття. Є купонні шпалери, коли малюнок розташований тільки зверху або знизу.
Є шпалери і ручної роботи. Вони дорого коштують, випускаються в Німеччині і Італії. Є декоративне покриття, що претендує на звання "шпалери". Це - бельгійські оббивні тканини, наприклад, від BEKART TAXTILS. Застосовуються при обробці стін так звані "рідкі шпалери". А на звання найвишуканіших можуть претендувати шпалери в національному стилі. Гамма штукатурок для обробки стін справді безмежна. Це і "грубі" структурні матеріали, за допомогою яких можна створювати об'ємні узори на стінах; і "венеціанські" штукатурки (які, до речі, вже виходять з моди). Все більший інтерес викликає у замовників класичний фресковий розпис по мокрій штукатурці. Правда, це складний процес і під силу лише професійному художнику. Ціна не кожному доступна, але приміщення з розписом завжди виглядатиме ексклюзивно. Неменш ефектно виглядають на стіні і фарби. Наприклад, можна одержати покриття з однотонним фоном і вкрапленнями різноколірних декоративних крапок, застосовуючи мозаїчні фарби. А ефекту перламутру можна досягти, застосовуючи фарби з перламутровим ефектом. Особливі технології нанесення фарб і застосування при цьому різних інструментів дозволяють добиватися також різних декоративних ефектів, наприклад, передати на поверхні структуру дерева, досягти ефекту старизни або імітацію "під мармур" і т.п. При чому - навіть без допомоги фахівців.
У групі матеріалів "фарби-штукатурки" представлена продукція таких

 
 

Цікаве

Загрузка...