WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири - Дипломна робота

Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири - Дипломна робота

буддизм.
Оранжевий спека, енергія, радість, злість, сухий, схвильований.
Червоний вогонь, енергія, радість, любов, боротьба, гнів, близький. сила, революція, Америка.
Фіолетовий старість, віра, смиренність, похмурий, важкий, задумливий. сум, лихо.
Синій космос, сум, холод, вірність, серйозність, свіжий, віддаляючий. мудрість.
Зелений природа, спокій, молодість, скромність. плодючість, розквіт, Австралія, Іслам.
Чорний темрява, морок, важкість. смерть, жалоба, Африка.
Блакитний холод, вода, лід, стомлений. невинність
Пурпурний пишність, гідність, влада, держава, зрілість, багатство, урочистість, розжареність.
Інші, так звані холодні тони - сині, голубі, зелені - заспокоюють, зменшують втому очей. Враховуючи цю обставину, що людське око краще сприймає цю гаму, то можна з впевненістю сказати, що стіни учбових закладів краще зафарбовувати (оформлювати) в цій гамі. Загальна кольорова гама в світлих тонах сприяє збільшенню освітлення. Взаємопоєднані холодні і теплі кольори у приміщенні створюють робочий настрій.
Як правило, кількість кольорів робочого місця повинно обмежуватись трьома - чотирма, бо велика кількість кольорів може призвести до розсіяння уваги. Із всіх кольорів один повинен бути головним і визначати основний колорит.
РОЗДІЛ III. ЕТАПИ ПРОЕКТУВАННЯ ОБ'ЄКТА
3.1. Дизайнерське рішення.
При створенні інтер'єру спальні варто враховувати індивідуальні смаки.
Покладатися на моду - справа невдячна
Перетворити спальну кімнату на справжній витвір дизайнерського мистецтва під силу кожному!
Бабусину шафу - сюди, ліжко - туди, а тут я буду працювати! Такий підхід при умеблюванні спалень, на жаль, ще й досі не втрачає позицій. А як же фантазія?
Маленька темна спальня? Не проблема!
Здавалося б, про який дизайн спальні може йти мова, якщо кімната маленька та ще й розташована з північного боку, а отже, сонячного світла в ній дещо бракує. На жаль, ця проблема знайома багатьом не з чужих слів. Як відома і ситуація, коли в одній кімнаті необхідно поєднати спальню, вітальню, робоче місце, а подекуди навіть дитячу. Однак, виявляється, усе це не перешкода для того, щоб перетворити власну опочивальню на справжній дизайнерський шедевр.
При створенні інтер'єру спальні, як і будь-якої іншої кімнати, варто враховувати насамперед індивідуальні смаки. Покладатися на моду або ж якісь окремі тенденції - справа невдячна, адже яким би стильним не було дизайнерське рішення, воно навряд чи буде повністю враховувати потреби окремої людини. То ж, зважившись змінити вигляд спальні, необхідно насамперед з'ясувати усі "плюси" та "мінуси" кімнати.
Найперше, на що варто звернути увагу, це форма кімнати. Найкраще щоб вона була правильною, без зайвих виступів та ніш. Однак, навіть якщо вашій спальній кімнаті бракує лаконічності форм, недоліки можна перетворити на переваги.
Таким чином з ніші можна легко зробити стильний вбудований гардероб, вирішивши таким чином і проблему зберігання речей. Зрештою, нішу доцільно використати і як робоче місце. Єдине, про що варто подбати у такому разі, так це про відмежування робочої зони від спальної. А тут, як кажуть, була б лише фантазія! Адже зробити це можна як за допомогою ширми, так і використавши горизонтальні жалюзі. Загалом можна підійти до ситуації і зовсім нестандартно та зробити таку собі "таємну кімнату", замаскувавши вхід портьєрами, розсувною шафою для книг і навіть великим дзеркалом.
Якщо спальня не відзначається особливо великими розмірами, її можна збільшити візуально саме за допомогою значної дзеркальної площі. Зважаючи на загальну площу кімнати, слід підбирати і меблі. Варто пам'ятати, що громіздкий декор робить невеличке приміщення ще меншим. Тому для невеликих спалень якнайкраще пасують лаконічні стилі.
Що до освітлення, то і справді, більшість прагнуть зробити спальну кімнату найсвітлішою в домі. Однак навряд чи такий задум вдасться, якщо вікна виходять на північ, схід і північний схід. Допоможе у цьому випадку вдало підібраний колір стін. Загалом для "північних" кімнат доцільніше обирати більш теплу та світлу кольорову гаму.
Окрім того можна принаймні замінити звичайні двері спальні на скляні. І навіть до цього варто підійти з фантазією та використати вітраж або ж гофроване скло.
Що ж до штучного освітлення, то воно має бути м'яким та не надто інтенсивним. Таке світло сприяє релаксації. Дуже яскраве світло, навпаки, не дає ефекту розслаблення. До того ж воно дає виразні тіні, тим самим загострюючи загальні риси кімнати та підкреслюючи недоліки.
Щоб досягти ефекту м'якості освітлення, можна використати абажур, плафони з матового скла. Загалом, не варто забувати і про те, що спальній кімнаті зазвичай не пасують розлогі люстри. їх краще замінити торшерами або ж бра. Можна використовувати і точкові джерела освітлення.
Цікавим рішенням може стати використання багатьох дрібних джерел світла, світловий пучок яких направлений у стелю. Відображаючись від стелі, світло розсіюється, створюючи ефект "ніжного" світла.
Для особливо романтичних натур можна порадити "живе полум'я" свічки. Цей варіант, звісно, навряд чи підійде для постійного використання, зате тут можна пофантазувати на тему підсвічників.
Напевне, варто згадати й про те, що саме за допомогою штучного освітлення кімнату можна розбити на декілька зон. Це безпрограшний варіант у випадку, коли спальня поєднує в собі функції ще якоїсь кімнати.
"Персональний" колір.
Виявляється, чималу роль у оформленні спальної кімнати відіграє саме домінуючий колір інтер'єру. Важливо, щоб опочивальня була насамперед комфортною для людини та налаштовувала на відпочинок.
Домінуючим об'єктом кольору в спальній кімнаті є покривало на ліжку. Доповнити обрану кольорову гаму можна по-різному. Безпрограшним варіантом є оформлення вікон на кілька тонів світліше. Звісно, загального стилю слід дотримуватися і у дрібницях. Однак перенасичувати одним кольором кімнату не варто.
Підбирати "головні" барви слід не лише за схемою "подобається - не подобається". Певний вплив на самопочуття людини може мати і психологія кольору. Так, рожевий у спальні налаштовує на медитацію та сон. Однак його не бажано обирати людям, які одужують після хвороби. Зелений є кольором благополуччя. І це, напевно, найкращий вибір для оздоровчого і тонізуючого сну. Синій сприяє порозумінню між партнерами. Він чудово підходить і тим людям, які полюбляють почитати перед сном. Жовтий - колір дружби і любові. Що ж стосується червоного, то вінсимволізує пристрасть та енергійність.
Загалом не варто використовувати у спальній кімнаті занадто яскраві та "бадьорі" кольорові гами, адже вони не лише не налаштовують на відпочинок, а й стомлюють нервову систему. Тому перевагу слід віддавати пастельним, спокійним тонам.
Оригінально виглядають спальні, в яких яскравий колір виступає не домінуючим, а додатковим, своєрідним акцентом. Однак присутнім такий лейтмотив має бути лише у дрібницях.
Завданням даної дипломної роботи було розробити проект двохкімнатної

 
 

Цікаве

Загрузка...