WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Технологія приготування «Риба в тісті кляр» - Дипломна робота

Технологія приготування «Риба в тісті кляр» - Дипломна робота

планетарного механізму.
Правила експлуатації. Перед початком роботи перевіряють санітарно-технічний стан машини. Привідна головка машини повинна розміщуватися у верхньому положенні, а кронштейн - у нижньому. Робочий орган, залежно від виду суміші, закріплюють на привідній головці. Рукоятку перемикання встановлюють частоту обертів робочого органу. Бак ставлять на візок і заповнюють зампонентами згідно з рецептурою даного виду суміші. Закочую бак у машину, встановлюють його опори у кронштейні в вмикають механізм переміщення машини, при цьому кронштейн, рухаючись угору, підхоплює бак за цапори, знімає його з візка і встановлює в крайне верхнє положення. Одночасно привідна головка з закріпленою збивачкою опуститься, а упор головки натисне на колійний вимикач і вимкне електродвигун механізму переміщення та електрика ніг гальм. Бак закріплюють затискачами, а візок скочують з основи. Установлюють тривалість замішування і вмикають машину. Додавати продукти можна на ходу, бо машина має в захисному зонті завантажувальне вікно. Машина викається автоматично. Натисканням на кнопку опускання бак установлюється на візок. Змінювати частоту обертів збивачки під час роботи машини заборонено, тому що у машині відсутній варіатор частоти. Для зміни частоти обертів машину необхідно зупинити. У машині передбачено швидке розвантажування бака без від'єднання його та збивачки від машини. Після закінчення роботи електродвигун вимикають, опускають кронштейн у нижнє положення і знімають спочатку збивачку з вала, потім бак, промивають їх гарячою водою та просумують. Зовнішні поверхні протирають вологою тканиною.
Шафа - вітрина ШХ-1,4 серії СВ-К з дверима типу "купе". Це прямокутний короб, який зачиняється, прозорими дверима і відчиняється за типом "купе". Корпус шафи виконано із пофарбованої сталі, бічні панелі - із ударостійкого АВS пластика. Між корпусом та облицюванням розміщено заливну пінополіцретанову ізоляцію. Шафа працює на хеадоні R-134 або R404. Всередині шафи (у верхній частині) розміщено повітроохолоджвач і полиці, які можна регулювати по висоті. Шафа вітрина має об'єм 1400л, примусову вентиляцію. Потоки холодного повітря, обдуваючи кожну полицю, забезпечують найбільш ефективне та рівномірне охолодження продуктів по всьому об'єму. Температура в шафі +3 +8оС. Шафа має автоматичне від танення інею, цифрову індикацію температури, електронний блок керування. Для оптимального огляду товару, шафа має вертикальне освітлення. у ній можна змінювати нахил палиць.
Електронна вага ВЕ-15Т. Високе технічне і експлуатаційне характеристика, ваг, обслуговує мікропроцесором з спеціально розробленими програмами. Ваги внесені під номером 13649-93 і мають сертифікат дійсності. Р№1010. Вони виготовлені з потребою ГОСТ 793779. Ваги дозволяють вводити ціну на товар, користуватися не тільки клавішами вводу, але і клавіатурою пам'яті. Такий режим добрий для пам'яті різних цін. Для цього один раз перед початком роботи, або при заміні цін. Запам'ятати можна сім різних цін, а при занесенні в пам'ять нової ціни, стара автоматично стирається. Ціна вагового товару складається в наступній послідовності. Користуючись клавіатурою ввода або одною із клавіш пам'яті, продавець набирає значні ціни товару.
Потім товар кладеться на платформу. На індекаторах появляються кількість маси, ціна і кількість товару. При перегрузки ваги (маси товару більше 15 кг) на індикаторі "маса" загорається "Н". На вазі також можна опри ділитися кількість любих одиниць (штук) товару і шляхом вводу в вікно індикатора "Цна" -ціна за одиницю товару. Для маси товару, вазі в тарі в вагах ВЄ - 15 т представлений парокомпенсатор, який включається кнопкою "Т". При зніманні тари з платформи на індикаторі "Маса", лишиться кількість маси товару із знаком мінус, потім для обнульовування індикатора треба нажати клавішу "Т". Операція для видачі здачі, для покупця, також можна на вагах ВЄ-15 т. Не знімаючи зважений товар з платформи, треба нажати клавіші "+", для вводу ціни товару в пом'яті. При цьому індикатор "Пам'ять кількості", в виду точки у першому розряду засвічується. Після цього треба нажати клавішу "Е" для підтвердження цього. При цьому показник індикаторів "Маса" і "Ціна" погаснуть, а на індикаторі "кількості" лишиться кількість товару, при цьому блимаючи точка погасне. Користуючись клавішами вводу набирають кількість суми, отриману від покупця. Вона засвідчується на індикаторі "Ціна", а значення кількості здачі засвідчується на індикаторі "Маса". Перед початком слідуючої операції треба скинути показник індикаторів клавішою "С".
На вагах також можна здійснювати операції по оприділенню грошової кількості декількох зважених товарів, кількість штучних товарів по різні ціні, кількість зважених і штучних товарів разом. Ваги ВЄ-15 т автоматично передають інформацію в масі, ціні, кількості в касову машину, з'єднану з вагами.
Фритюрниця ФЕ 20 М ставиться на загальну станину, а ФЕ- 20 М, на індивідуальну підставку, яка входить в її комплект.
Фритюрниця являє собою жарову чашу зі столом установлену на каркасі до якого кріпляться облицювальні. До дна ванни (стола), прикріплено циліндричний відстійник зі зливним краном для видалення жиру з чаші, у відстійник вставляють сідчастий фільтр у вигляді стакана для фільтрування жиру. Чаша має прямокутну форму, а її дно форму зрізаної піраміди, в результаті чого в нижній частині чаші створюється холодна зона де жир прогрівається до 80оС. Жир нагрівається електронагрівниками з'єднаним в блок який складається з трьох тенів. На передній частині фритюрниці розміщено електровідсік де встановлені датчики реле температури, вимикач. Фритюрниця комплектується сідчастою корзиною, кришкою. та двома кронштейнами для підвішування кришки під час смаження, час розігріву фритюрниці до t 190о С 14 хв., одночасно ці фритюрниці можна залити 20 л жиру.
Правила експлуатації:
Перед початком роботи перевірити санітарний стан машини. Закрити зливний кран на відстійнику, встановити бачок і залити жир до позначки, потім за допомогою терморегулятора встановити необхідну температуру і ввімкнути фритюрницю. Через 12-14 хв всі в часто корзину можна опускати продукти, по закінченні роботи вимкнути фритюрницю, злити жир, а ванну, тени, стіл, кришку, відстійникта панелі ретельно промити теплою водою. За безперервної роботи жир для фритюру можна використовувати не більше як 40 год.
2.4. Товарознавча характеристика
Борошно - порошкоподібний продукт дістався при переселення зерен хлібних злаків. Назва борошна походить від виду зернової культури (пшениці, жита, гречки та ін.). Воно буває пшеничним, житнім, житньо-пшеничним, кукурудзяним та ін. Щоб одержати смачні страви, пухкі, пористі вироби, необхідно знати технологічні властивості борошна, до них належать газо утворююча, газоутримуюча, водопоглинаюча здатність і "сила" борошна.
Процес виробництва борошна включає слідуючі операції: підготовку зерна до мелення і перемелення зерна.
Яйце - в основному білковий продукт, дуже високої харчової і біологічної цінності, оскільки у ньому містяться всі поживні речовини, які потрібні для життєдіяльності людини. Білок складається з кількох шарів прозорої тягучої, майже

 
 

Цікаве

Загрузка...