WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Технологія приготування «Риба в тісті кляр» - Дипломна робота

Технологія приготування «Риба в тісті кляр» - Дипломна робота

частині машин в цілому, справність робочих органів і правильне їх устаткування, робота машин на холостому ходу, напрямок обертання вала, санітарний стан. Потім на вал шнека встановлюють сито з необхідним діаметром отвору і каркас з лопостями. Сито з діаметром отворів 1,2 мм, призначені для просіювання борошна вищого ґатунку, а 1,4 мм першого ґатунку. Верхню опору шнека змащують харчовим жиром, зверху механізм закривають кришкою та закріплюють її відхідним болтом. На розвантажувальний лоток одягають гнучкий рукав, під який підставляють тару. Рухому раму опускають у нижнє положення і установлюють на неї мішок з борошном. Перед ввімкненням машини необхідно перевірити напрямок обертання крильчатки(проти годинникової стрілки), потім вмикають машину кнопкою пуск і впродовж 30-40 сек. перевіряють її роботу на холодному ходу. Після цього частину борошна відсипають у бункер і починається його просіювання. У процесі роботи постійно стежать, щоб бункер був постійно заповнений борошном, це запобігає його розпилюванню. Періодично через 25-30 хв машину вимикають, виймають сито і очищують від домішок легким постукуванням. Після закінчення машину вимикають кнопкою стоп, виймають та вичищують, а корпус протирають м'якою тканиною. Рухому раму встановлюють у верхнє положення, заборонено відкривати кришку та витягувати сито до її повної зупинки. Користуватися машиною без запобіжної решітки, проштовхувати борошно в бункер рукою або прискорювати його вихід забороняється.
Сковорода СКЕ-03
З непрямим нагріванням. Головна перевага цієї сковороди рівномірність обігрівання всієї поверхні проміжного теплоносія мінерального масла. Мінеральне масло - це рідина молекули якої постійно рухається. У процесі нагрівання цього масла електронагрівниками, поверхня сковороди рівномірно прогрівається. Сковорода являє собою двостінну перехідну чашу з кришкою установлену на двох тумбах. Чавунну чашу встановлено в зовнішній кожух з листової сталі таким чином, що між ними утворюється герметично закритий простір в який до повного рівня заливається мінеральне масло через горловину. Для контролю рівня масла користуються спеціальним щупом. Для виходу повітря та надлишку масла або конденсату передбачено пару відвідну трубу. У масляній сорочці розміщено 6 тенів. На праві тумбі є механізм перекидання чаші, на ліві пакетний перемикач, сигнальна лампа. На задній стінці - терморегулятор зі школою для встановлення потрібної температури. Тривалість розігрівання сковороди до температури мінерального масла 24оС, а температури жиру в апараті до 180оС становить 40 хв одночасно в сковороду можна завантажити 50 шт котлет. Для смаження виробів у фритюрі сковорода обладнана 2-ма сітками, а для варіння виробів парою - вкладишем сіткою.
Правила експлуатації. Перед початком роботи перевірити санітарний стан сковорід, стан механізму, перекидання чаші, потім залити необхідну кількість жиру, за допомогою терморегулятора встановити необхідну температуру. Перевіривши рівень масла, натиснути кнопку пуск і після загоряння сигнальної лампи та розігрівання сковороди завантажити продукт. Під час роботи рукави спецодягу повинні бути застібнуті, руки сухими, перевертати вироби спеціальною лопаткою, по закінченні роботи сковороду вимикнути і вимити нейтральними мийними засобами.
Забороняється перекидати чашу сковороди не вимкнувши її з електромережі.
Машина для обчищання риби РО-1М1, складається із корпусу, кришки робочого інструменту, гнучкого вала, електродвигуна. На корпусі встановлено електродвигуна та пристрій для кріплення механізму до виробничого стола. Гнучкий вал через накидну гайку з'єднаний з валом двигуна. Робочий інструмент (шкребок), закріплений на валу, являє собою циліндр, на поверхні лінії розміщена гвинтова нарізка. Кінець шкребка має шорстку поверхню (шарошку) для обчищання риби у важкодоступних місцях (між плавниками, біля зебрових кришок. Для захисту рук працівника та попереджування розкидування луски, шкребок закрито запобіжним кожухом. На валу з ущільненим кінцем установлено рукоятку, яка має круглу форму та виконана із пластмаси. Гнучкий вал складається із гумового шланга, всередині якого проходить сталевий трос. У місцях приєднання до двигуна та рукоятки гнучкий вал захищено від перегинів пружинами. Двигну кріпиться до стола за допомогою кронштейна і може обертатися у різні боки. Він вмикається малогабаритним вимикачем.
Принцип дії. Покладену на дошку рибу притримують за хвіст і проводять шкребком переривчастими рухами від хвоста до голови, зчищаючи луску спочатку з одного боку, потім - з іншого. Переривчасті рухи поліпшують якість обчищення, підвищують продуктивність, сприяють видалення луски з-під захисного кожуха.
Правила експлуатації. Перед початком роботи необхідно надійно закріпити механізм на робочому столі. Після цього ввімкнути двигун на холостий хід і впевнитись у правильності обертання шкребка (проти годинникової стрілки якщо дивитись на торець). Під час роботи необхідно стежити за положенням гнучкого вала: він повинне бути випрямленим та натягнутим, а значне його провисання може призвести до травми. Заборонено користуватися шкребком беззахисного кожуха. Під час санітарного оброблення механізм необхідно протерти тканиною, змоченою мийним засобом, а потім за ввімкненого двигуна опустити шкребок на рукоятку в гарячу воду, промити його декілька раз, потім вимкнути двигун. Нагрівання штепсельної валки свідчить про поганий контакт між штирями та контактами розетки. Для усунення цього необхідно замінити валку з розеткою. Якщо за ввімкненого двигуна шкребок не обертається, то причину потрібно шукати в порушенні цілісності гнучкого вала.
Машина збивальна МВЦ-60.
Призначена для збивання білкових, яєчно-цукрових сумішей, вершків, мусів, самбуків кремів, тіста для вафель, млинців, дріжджового тіста вологістю 33-54% на великих підприємствах. Складається із станини, основи, бака з кронштейном, механізму піднімання та опускання бачка, візка, планетарного механізму приводу збивачок, пульта керування. Станина закріплена на литій основі, має напрямні для переміщення кронштейна з баком. Машина має коробку частоти обертів. Механізм приводі збивачок закріплено на опорі, закрито кожухом. Через який виведено ручку перемикання частоти обертів. У ручці розміщено фіксатор та мікроперемикач для вимкнення електродвигуна з метою зміни частоти обертів збивачки. Збивачка на вихідному валу планетарного механізму кріпитьсяза допомогою замка. Робочими органами машини є три збивачки: пруткова, плоскоришітчаста та чаткова. Візовим являє собою металеве кільце з ручкою для транспортування та трьома обертовими колесами, які мають самовстановлювальні опори. Для запобігання розбризкування кондитерських сумішей процесі роботи машини та забезпечення безпеки праці над боком розміщено, захисний зонт, у якому передбачено завантажувальний лоток з відкидною кришкою. На пульті керування розміщено кнопки "Пуск" "Стоп", тумблер для вимкнення ламп , що сигналізує про наявність напруги в електроланцюзі машини.
Принцип дії. Продукти, завантажені в бак, інтенсивно перемішуються, насичуються повітрям, збільшуються в об'ємі рухом збивачки, яка обертається за принципом

 
 

Цікаве

Загрузка...