WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Січеники з начинкою - Дипломна робота

Січеники з начинкою - Дипломна робота

регулює масу котлет при допомозі зміни глибини опускання поршня.
Принцип роботи машини.
Після включення машини,витики формувального стола проходить під бункер, сухарів, при цьому поршень опускається не 1,5 мм і сухарі заповнюють вільний об'єм. При дальній ому опускається на глибину, рівну товщині колети, і фарш заповнює ячейку. При дальнійшому повороті формувального стола поршень піднімається і виштовхує котлету на поверхню стола, а складач зіштовхує її на розвантажувальний лоток.
Правила експлуатації. Перед початком роботи машину складають, на корпус установлюють формувальний стіл з поршнями і регуліровочним гвинтом. Потім встановлюють бункер для фаршу і панірувальних сухарів. В бункері для фаршу встановлюють двохлопастний вал, на формувальному столі скидач готової продукції. Після цього включають машину і провіряють її на холостому ходу. Якщо машина правильно працює, закидають фарш і сухарі у відповідні бункера, при допомозі регулювального гвинта установлюють масу котлет і включають машину. Перші котлети зважують зі допомогою регулювального гвинта, встановлюють потрібну масу. Під час роботи машини своєчасно добавляють в бункери фарш і панірувальні сухарі. Готові котлети знімають з розгрузочного лотка і укладають на посипаний сухарями протвень не панірованою стороною вниз. Під час робот машини забороняється руками продавлювати в бункери фарш і панірувальні сухарі.
Після роботи машину частково розбирають. Деталі її промивають гарячою водою і просушують, корпус машини протирають спочатку вологою, а потім сухою тканиною.
?
ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА
М'ясо і м'ясні продукти - важливі продукти харчування, оскільки містяться усі необхідні для організму людини речовини: білки 16-21%, жири - 0,5-37, вуглеводи 0,4-0,8, екстрактивні речовини - 2,5-3%, мінеральні речовини - 0,7-1,3, ферменти, вітаміни А, Д, Е, групи В1, В2, В6, В12.
М'ясо - це оброблені цілі туші або частини туш забійних тварин, до складу яких входять різні тканини організму тварин (м'язова, сполучна, кісткова, жирова) і залишкова кількість крові.
Хімічний склад й анатомічна будова різних тварин неоднакова, тому властивості і харчова цінність м'яса залежить від їх кількісного співвідношення в туші, що в свою чергу залежить від типу і породи тварин, їх статі, віку і вгодованості. Середній вміст в туші тканин, % м'язової - 50-60, жирової 5-30, сполучної - 10-16, кісткової 9-32.
Хліб. Випечений хліб - харчовий продукт отриманий випічкою розпушуваної закваски або дріжджям тіста. Він складає значну частину харчового раціону людини я являється одним із основних джерел вуглеводів рослинного білка. В склад білка входять білки (47-8,3%) вуглеводи (42,5-50%). Мінеральні солі (кальцій, магній, залізо, фосфора і міді). Хліб із борошна низького ґатунку являється важливим джерелом вітамінів. В1, В2, РР..
Фізіологічна норма потреби хліба дорослої людини складає 422 г, в тому числі 288 г пшеничного і 1342 житнього.
Цибуля ріпчаста
Цибульні овочі - трав'янисті багатолітні рослини. Із них найчастіше зустрічається цибуля ріпчаста, цибуля - шалот, цибуля зелена, цибуля-порей. Багатолітні цибулі і часник.
Цибульні овочі містять цукор. білки, мінеральні речовини, вітаміни. Завдяки складу фітонцидів цибульні овочі з давніш часів використовувались як лікувальні речовини проти цинги, глистових захворювань, запалення дихальних шляхів. Наявність ефірних масел і глюкозидів в цих овочах надає їм гостроти і специфічний смак і аромат, що вказує благоприємні дії на апетит і сприяє кращому засвоєнню їжі.
Цибуля ріпчаста. Це най розповсюджений вид цибулі. Цибулина складається з донці (вкорочено стебло), від якого вниз відходять корені, а вверх - листя в вигляді м'язистих лусок. Ззовні цибулина покрита декількома сухими забарвленими лусочками - сорочкою, яка охороняє м'язову луску від висихання і пошкодження мікрофанізмами. Верхня частина цибулини називається шейкою. В ріпчастій цибулі складається до 6 мг% ефірного масла, цукор (до 9%) вітаміни С, В1, В2, В6, РР. і фолієва кислота мінеральні речовини (кальцій. Фосфор. Калій, натрій, магній, залізо), азотні речовини (до 1,7%).
Цибуля відрізняється по формі (плоский, округлий, плоско-округлий, овальний), забарвленню сухої куски (білої, солом'яно-жовтої, фіолетовий, коричневий). М'якоть цибулі буває білою з зеленуватим відтінком і фіолетовий. По смаку ґатунку цибуля поділяється на гострі, півгострі і солодці.
Яйця. Всклад курячого яйця входить білки (12,7%), жири (11,5%), вуглеводи (0,7%), мінеральні речовини (1,0%), вода (74,0%), вітаміни В1, В2, рР. і інші. Енергетична цінність 100 г курячого яйця 157 ккал.
Хімічний склад білка і жовтка неоднаковий. Всклад білкової частини яєць входять легко засвоєні органами людини білки (10,8). Із вуглеводів (0,9%) в білку яйця міститься глюкоза, із мінеральних речовин - натрій калій, кальцій, залізо, фосфор, хлор, сірка, магній, знайдений йод, цинк, свинець, бром і марганець. Білок бідний на жии (0,03%), з вітамінів в ньому містяться вітаміни В1, В2, В12.
Енергетична цінність 100г білку 47 ккал. При взбиванні білок яєць робить густі міцну піну.
Жовток яєць багатий білками (16,2%), містить всі необхідні людині амінокислоти. В жовтку є багато жиру (32,6%), який має низьку температуру топлення, так як в ньому є олеїнова, лінолева і інші жирні кислоти. Із кислот є пальмітинова, стеаринова, інша. Жир знаходиться в жовтку в вигляді емульсії. Із вуглеводів в ньому містяться галактоза і глюкоза (1,0%). Мінеральні речовини, ті що і в білку яєць. В жовтку є вітаміни А, Д, В1, В2, В3, РР. З жироподібних речовин міститься лецитин і холестерин. Засвоювання жовтка 96%. Енергетична цінність 100 г жовтка 370 ккал.
Сіль
Сіль - являється природним кристалічним продуктом складаючись з з'єднання хлористого натрію, і незначного замішування, інших мінеральних солей.
Сіль серед всіх смакових продуктів займає перше місце. Крім того. вона грає велику роль в організмі людини приймає, участь в водносолевому обміні, в здійсненні соляної кислоти, шлункового соку регулює астматичний тиск в клітках людини і ін. В організмі людини є близько 500 г хлористого натрію. Добова потреба в солі становить 10-15 грам.
Перець
Перець - це плід тропічної рослини. Він буває чорний, духмяний і червоний.
Родиною червоного перцю є Індія. Готують його з зрілих плодів шляхом висушування на сонці. Колір перцю - чорно-коричневий, поверхність зморшкувата, діаметр зере 3,5-5 мм. Цінують перець за вмісти міть ефірного масла і алкадоїда пиперина. Кращим вважають перець твердий, важкий, який тоне в воді і темний без сірого нальоту.
Чорний перець випускають в вигляді горошка і мелений, використовують його для приготування страв з телятини, пельменів, фаршу.
Олія
Олію вибирають з зерен різних масляних культур (соняшника, сої, гірчиці ін.) плодів оливкою дерева, земляного горіха, арахіс) і інших.
Основною

 
 

Цікаве

Загрузка...