WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Січеники з начинкою - Дипломна робота

Січеники з начинкою - Дипломна робота

проходять між нерухомим барабаном і обертовим тертковим дискомде й подрібнюються остаточно.
Правила експлуатації
Після перевірки санітарного стану механізму та технічного стану приводу механізм для подрібнювання закріплюють у горловині приводу та встановлюють необхідний ступінь помелу (для дрібного помелу гайку повертають ліворуч, крупного - праворуч) і швидкість. Потім вмикають двигун і безперервно подають продукт у завантажувальний бункер і великі шматки сухарів попереднього розламують на менші. Для проштовхування продукту використовують дерев'яний штовхач.
Під час роботи завантажувальний бункер повинен бути закритий кришкою. Для запобігання забиванню зубців терткового диска та барабана подрібнювати вологий продукт не рекомендується.
Шафа жарова електрична ШЖЕ
Призначена для смаження н/ф із м'яса риби, овочів, випікання дрібно штучних борошняних виробів та запікання кулінарних виробів у функціональних місткостях, установлених на стелажі, який складається з робочої тепло ізольованої камери, встановленої на рамі каркаса. Шафа закривається дверцятами з накладним важелем.
Всередині камери на однаковій відстані один від одного вмонтовано дев'ять блоків нагрівників, монтажі кінці яких виведені за межі камери, і закрито задньою облицювальною панеллю.
З правого боку шафи розміщено відсік, у верхній частині якого розміщено електроапаратуру з ручками керування. Що виходять на панель, у нижній частині - рухома електрична панель з апаратурою.
Тепловий режим у камері шафи підтримується на заданому рівні за допомогою датків-реле температури.
Теплове оброблення продуктів у шафі здійснюється без перевертання та перемішування. Допускається одночасне теплове оброблення різноманітних виробів, близьких за часом оброблення та сумісних за ознаками товарного сусідства.
Правила експлуатації шафи ШЛЕ-1,36
Перед увімкненням необхідно перевірити санітарно-технічний стан шафи, закрити вентиляційну трубу, ввімкнути шафу обертанням ручки реле часу на 15 хв попередньо встановивши ручки датчиків реле на температуру, необхідну для оброблення даного продукту (загоряється сигнальні лампи "верх" і "низ". Після закінчення терміну заданого часу сигнальні лампи гаснуть і вмикається звуковий сигнал, який вимикають натисканням на кнопку "дзвоник".
Відчинити дверцята та вкотити в камеру завантажені функціональними міст костями з напівфабрикатами стелаж, зачинити дверцята та відкрити вентиляційну трубу. Ввімкнути шафу обертом ручки реле часу, задаючи час технологічного процесу залежно від виду напівфабрикатів. Після закінчення терміну заданого часу сигнальні лампи гаснуть і вмикаються звуковий сигнал, який вимикають натисканням кнопки "Дзвоник", відчиняють дверцята і викочують стелаж з готовими виробами. На стелаж одночасно можна ставити 7-8 дек. За годину в шафі можна довести до готовності 650 котлет масою 62 грами.
Ваги ПВ6, ПВ-15-ПВ-30 (А. О "маса)
Ваги ПВ6 ПВ-15; ПВ-30 (А.О маса) відносяться до нових поколінь ваг. Високі технічні і експлуатаційні характеристик ваг, забезпечують вмонтовані мікропроцесори зі спеціально розробленими програмами наприклад по гостреєстру 15033-05, сертифікат вимоги V2000 від 7 грудня 1985 р. Ваги виготовлені з вимогами з потребами ГОСТ 29329 і конструктивно складається з важеля, платформи, панелі управління. В основі ваг знаходить скручений шнур, кнопка електрики предохранітель, пломба виготовлення для підключення і ніжки. Панель управління ваг включає: індикатор кнопку "Т" тара, кнопку "0" шести зародження цифровий індикатор. Допоміжні індикатори виготовлені у вигляді трикутники в лівій частині, цифрового індикатора. Якщо індикатор в горі не світиться. Потрібно натиснути кнопку "0". Контроль на напружених вагах має виглядати, як при першому включенні. Спочатку провіряють кнопку на цифровому індикаторі, а після важеля, кнопка гасне і на індикаторі засвічується знак "Н". Після зняття грузу з платформи і урівноваження ваг допоміжні індикатори. Коли індикатор не засвітиться після наступним важенням треба натиснути кнопку "0". При роботі з грузом потрібно установити платформу і після фіксації маси тари, про що свідчить мигання кнопки, треба натиснути кнопку "Т". Нна цифровому індикаторі засвідчується нулі і засвідчується допоміжний індикатор, що означає запис значення тари в пам'ять. При знаття тари висвічується на цифровому індикаторі, значення маси тари, і загораються 2 допоміжні індикатори. Один показує, що вага знаходиться в ненапруженому виді. Після установки грузу, без рахунку маси тари. Для вибитку значення маси тари з пам'яті ваг неодружений привести ваги в незаражений стан, а потім натиснути кнопку "Т".
Холодильна шафа
Шафа середньотемпературна ШХ-0,71 М. Це модернізована шафа, яка має два відділення машинне й охолоджувальне. Корпус шафи встановлений на регульовані по висоті опори. Машинне відділення розміщено в горі та закрито декоративною решіткою. В холодильному відділенні для зберігання продуктів розміщено полиці - решітки, висота яких регулюється. Внутрішнє облицювання шафи виконанню з нержавіючої сталі, що уможливлює миття шафи гарячою водою (60оС) з мийними засобами. Під час відкривання дверей шафа освітлюється лампою. Внутрішній об'єм шафи становить 0,71, температура в охолоджувальному об'ємі 0-8оС номінальна потужність - 0,35 кВт.
Холодопостачання шафи здійснюється від убудованої моноблокової холодильної машини з примусовим рухом повітря через випарник. Холодильні агрегат типу ВС -630 (2). Відстанення снігової шуби з поверхні випарника автоматичне за допомогою гарячих парів холодильного Агнета, а випаровування конденсату відбувається за рахунок відведення тепла, від нагнітального трубопроводу компресора. Дверний проріз обігрівається, що виключає примерзання ущільнювальних профілів до корпусу шафи.
Котлетоформувальна машина
Вона призначена для формування котлет і биточків. Складається з корпусу формувального стола з поршнями, бункерів для фаршу і сухарів, привідного механізму, скидача і механізму регулювання.
Робочою камерою машини обертаючий формувальний стіл, який має установлені поршні. При обертанні стола головки штовхачів ковзають по кільцевому коміру і заставляють поршнів здійснювати зворотно-поступовий рух, у вертикальному напрямі. Над столом розміщений бункер для фаршу, всередині, якого встановлений лопатний гвинт, направляючий котлетну масу через отвори а бункері до ячейок формувального стола.
Бункер для панувальних сухарів встановлений над столом перед бункером для фаршу має конічну зйомку вронку.
Бункер для панірувальних сухарів встановлений над столом перед бункером для фаршу і має конічну зйомку вранку.
Привідний механізм котлетоформувальної машини, складається з електродвигуна, черв'ячного редуктора і зубчатої циліндричної передачі. Над формувальним столом розміщений скидач, а рядом з ним розгрузочний лоток. На момент встановлений спеціальний регуліровочний гвинт, який

 
 

Цікаве

Загрузка...