WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Експертна грошова оцінка земель ТзОВ «Дельта» в м.Тульчин Вінницької області - Дипломна робота

Експертна грошова оцінка земель ТзОВ «Дельта» в м.Тульчин Вінницької області - Дипломна робота

- обстеження земельної ділянки та вивчення ситуації на ринку землі;

- визначення виду вартості земельної ділянки відповідно до умов угоди;

- складання завдання на оцінку та укладання договору про оцінку;

- збирання, оброблення та аналіз вихідних даних, необхідних для проведення оцінки;

- визначення найбільш ефективного використання земельної ділянки;

- вибір та обґрунтування методичних підходів;

- визначення вартості земельної ділянки за обраними методичними підходами та формулювання остаточного висновку;

- складання звіту про оцінку.

До звіту включаються:

- назва об'єкта оцінки та місця розташування земельної ділянки, дата оцінки, найменування замовника та оцінювача, їх місце знаходження, банківські реквізити, ідентифікаційні коди - для юридичних осіб; прізвище, ім'я та по-батькові, паспортні дані, ідентифікаційні номери – для фізичних осіб;

- мета проведення оцінки та обґрунтування вибору відповідної бази оцінки;

- основні передумови, припущення та обмеження щодо застосування результатів оцінки;

- опис та аналіз зібраних і використаних вихідних даних;

- аналіз найбільш ефективного використання об'єкта оцінки;

- обґрунтування застосування методичних підходів, методів та оцінних процедур;

- визначення (розрахунок) вартості об'єкта оцінки за обраними методичними підходами та узгодження отриманих результатів;

- сертифікації оцінки ( підстави проведення даної оцінки, письмова заява оцінювача про якість використаних вихідних даних та іншої інформації, результат особистого огляду об'єкта оцінки, дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо оцінки земельних ділянок та прав на них, що має важливе значення для визначення достовірності та об'єктивності оцінки та висновку про вартість об'єкта оцінки);

- висновок про вартість об'єкта оцінки, який готуються на підставі порівняльного аналізу отриманих результатів оцінки за обраними методичними підходами та ринковими даними.

2 ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ`ЄКТА ОЦІНКИ

2.1 Загальні відомості про об'єкт

Вінницька область як адміністративна одиниця була утворена в результаті реорганізації Подільської губернії в 1925 році. Сьогодні на її території розташовано 27 адміністративних районів.

Область розташована в лісостеповій зоні в межах Подільської височини. Унікальність географічного положення регіону визначається розташуванням на одній з головних магістралей України Київ-Захід. Завдяки своєму стратегічному положенню область рівновіддалена від східних та західних ринків України.

По території області протікає 230 річок довжиною понад 10 км. Вони належать до басейнів Південного Бугу, Дністра та Дніпра.

Географічно Вінницька область розташована між 48° 04' і 49° 53' північної широти та 27° 20' і 30° 01' східної довготи . Сумарна річна сонячна радіація у Вінницькій області за багаторічними даними, дорівнює близько 100 ккал. на 1 кв. см. Клімат Вінницької області помірно-континентальний, з теплим вологим літом і м'якою хмарною зимою. Він залежить від основних кліматотворних факторів: сонячної радіації, атмосферної циркуляції, форм рельєфу, а також лісистості і заболоченості, які впливають на формування місцевих мікрокліматичних відмін. Середня багаторічна температура найхолоднішого місяця (січня) становить -6°, найтеплішого (липня) +17°-+19°. Найбільші морози бувають у січні та лютому і досягають -30°. Тривалість безморозного періоду 150-170 днів. На території області протягом року випадає 550-600 мм опадів (6000 т води на 1 га). Максимум опадів припадає в літні місяці: червень, липень, серпень (40-45 % річної кількості опадів у Поліссі і 55-60 %). Влітку досить часто бувають зливи, грози. Лісостепова частина Вінничини іноді страждає від посух. Сума опадів у період активної вегетації становить 300-350 мм. Позитивний баланс вологості у грунті забезпечує нормальний розвиток рослинності, а в окремі роки з прохолодним літом надмірна вологість спричиняє до вимокання зернових, шкодить заготівлі сіна.

Агрогрунтовий район представлений сірими опідзоленими, чорноземами опідзоленими і лучно-чорноземними грунтами. Вінниччина - край високого рівня господарського освоєння і розвитку. Область характеризується динамічною індустрією, потужним агропромисловим комплексом та розвиненою транспортною системою.

Народне господарство області є складовою частиною економіки України. Вінницька область поміж інших областей виділяється аграрним сектором та переробною промисловістю. В цілому як домінуючі галузі народного господарства Вінниччині виступають машинобудування, промисловість будівельних матеріалів, ряд галузей легкої та харчової промисловості, бурякоцукрове і зернове виробництво, м'ясо-молочне тваринництво.

Тульчинський район розташований на півдні Вінницької області і являється одним із типових сільськогосподарських районів центрального лісостепу України. Район межує на півночі – з Тиврівським та Немирівським районами, на сході – з Гайсинським та Тростянецьким районами, на півдні – з Тростянецьким та Томашпільським районами, і на заході – з Шаргородським районом Вінницької області.

Місто Тульчин розташоване на відстані 72 км від обласного центру м. Вінниця та 45 км від залізничної станції Вапнярка.

Через місто проходять автомобільні шляхи державного, обласного та районного значення, які забезпечують зручний зв'язок міста з обласним центром та селами району.

В місті знаходиться відомий на Україні маслозавод "Тульчинка", м'ясокомбінат, швейна фабрика, взуттєва фабрика, ветеринарне та кулінарне училища та багато навчальних закладів.

До культурної спадщини Тульчина відноситься відомий нерукотворний палац Потоцького, який претендує стати одним із чудес Європи.

    1. Характеристика земельної ділянки

Об'єкт оцінки – земельна ділянка несільськогосподарського призначення, яка знаходиться в аренді ТзОВ "Дельта" кадастровий № 18:001:0015, виділена для комерційного використання – обслуговування магазину, загальною площею 1314 м2, розташована по вул. Ринковій, 15 в м. Тульчин, Вінницької обл.
Ділянка відноситься до земель державної власності (землі комунальної власності). Ділянка розташована в периферійній частині міста в VІІІ економіко-планувальній зоні 31 - го оціночного р-ну і межує:
від А до Б – проїзд;

від Б до А – землі міської ради.

Земельна ділянка має конфігурацію багатокутника подібну до прямокутника, забудована під площадками та групою інвентарних об'єктів згідно інвентарної справи виконаної Тульчинським МБТІ, рельєф – спокійний, експозиція схилу мінімальна та орієнтований нахил ділянки з півдня на північ.

Грунти – суглинки, непросадочні, паводковими водами ділянка не затоплюється і не заболочується, зелені насадження відсутні, оточена одно, двох поверховими забудовами, має вихід на вул. Ринкову.

Ділянка примикає до земель що мають комплексне інженерне облаштування, що підключені до загальноміських інженерних систем, та дорогу з твердим покриттям. В цілому розмір, топографія та інжененерно-транспортне облаштування земельної ділянки відповідають її цільовому використанню.

Земельна ділянка знаходиться в 2-ій кліматичній зоні з наступними характеристиками:
-розрахункова зимова температура зовнішнього повітря – 20 С;

-нормативне снігове навантаження – 70 кг/м2;

-нормативне вітрове навантаження – 45 кг/м2 .

В цілому розмір, топографія та інжененерно-транспортне облаштування земельної ділянки відповідають її цільовому використанню.

Район характеризується зручним місцерозташуванням відносно основних містоформувальних центрів:

  • пішохідною доступністю до різноманітних концентрованих місць прикладання праці, закладів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування;

  • високим рівнем інженерної підготовки, інженерного забезпечення, функціонально-планувальних властивостей;

  • високою транспортною зручністю .

2.3. Характеристика існуючої забудови на земельній ділянці.

На оцінюваній земельній ділянці розміщений цегляний будинок навісами, загальною площею 50,8 м2 . Технічна характеристика об'єкта на основі натурних обстежень та матеріалів замовника подана в таблиці 2.1 .

Таблиця 2.1 Технічна характеристика об'єкта

Назва об'єкта

Показники

Фундамент

Бут бетонний

Стіни

Цегляні (в під навісах металеві стовпи)

Перекриття

Залізобетонне перекриття

Покрівля, дах

Двох скатний, покритий азбестоцементними листами

Підлога

Цементна, керамічна плитка

Двері

Металопластикові, деревяні одно та двополовинчасті

Зовнішнє оздоблення

Штукатурка

Внутрішнє оздоблення

Штукатурка та побілка, керамічна плитка

Інше інж. забезпечення

Електроенергія підведена від загальної електромережі, газ, вода, опалення індивідуальне


 
 

Цікаве

Загрузка...