WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Планування і фінансування видатків на утримання дошкільних закладів - Реферат

Планування і фінансування видатків на утримання дошкільних закладів - Реферат

в середньому 5 копійок на 1 м3 будинку.
Витрати на прання і санітарно-гігієнічне обслуговування визначаються виходячи з середньої витрати, що припадає на одну дитину. В такому ж порядку обчислюються інші господарські витрати.
У кошторисах дитячих садків, ясел і ясел-садків у ін-пих господарських витратах передбачаються асигнування на придбання аптечок, перев'язочних засобів і медикаментів з розрахунку для ясел і ясельних груп-2 копійки на день, для дошкільних груп - 50 копійок на рік на одну дитину.
По кошторисах закладів, розміщених у сільській місцевості або в робітничих селищах, у складі господарських витрат передбачається у відповідності з діючим законодавством союзної республіки і асигнування на витрати по безплатному наданню квартир і комунальних послуг кваліфікованим педагогічним і медичним працівникам за нормами, діючими в даній місцевості. За особами, які проживають у власних будинках, зберігається право на безплатне опалення і освітлення. Для визначення асиг-нувань для цієї мети складається спеціальний розрахунок, в якому вказується кількість працівників і кількість членів їх сімей, норми і вартість окремих комунальних послуг, загальна сума витрат. Комунальні послуги представляються тільки в натурі. При цьому слід мати на увазі, що при неможливості надання квартир у будинках, що належать виконкомам місцевих Рад або відповідним установам, житлова площа надається (за нормами, встановленими місцевими Радами) у найманих приміщеннях. Укладення договорів і витрати по найму квартир проводяться виконкомами або відповідними установами. При цьому вартість найму квартир оплачує-ться установою безпосередньо особі, яка здала в найм житлову площу.
Стаття 4. Відрядження і службові роз'їзди
По цій статті передбачаються асигнування на відрядження і службові роз'їзди.
Асигнування по цій статті визначаються, як правило, не вище сум, затверджених по кошторису поточного року.
Стаття 5. Витрати навчальні, на виробничу практику учнів та придбання книжок для бібліотеки
По статті 5 кошторису дитячих закладів передбачаються кошти на придбання Іграшок, посібників і матеріалів для занять з дітьми (папір різний, фарби, пластилін, олівці, клей, нитки та ін.)
Стаття 9. Витрати на харчування
У статтю 9 включаються витрати на харчування дітей у дитячих садках, яслах-садках і дитячих яслах. Обсяг цих витрат визначається залежно від встановлених грошових норм харчування на день ікількості днів харчу-вання однієї дитини на рік. ,
Зараз встановлена вартість харчування дитини на день для таких видів дитячих дошкільних закладів-дитячих садків загального типу (окремо для 9-, 12- і 24-годинного перебування дітей), дитячих ясел з денним і з подовженим та цілодобовим перебуванням дітей, туберкульозних санаторних дитячих садків і дитячих ясел і ясельних груп для дітей, хворих хронічною дизентерією.
У дитячих яслах-садках для дітей, що знаходяться у дошкільних групах, застосовуються норми харчування, встановлені для дитячих садків, а для дітей, які знаходяться в ясельних групах,- норми харчування, встановлені для дитячих ясел.
Для визначення асигнувань на харчування слід вартість харчування однієї дитини на день помножити на загальну кількість дітоднів по дошкільних і ясельних градах різної тривалості перебування.
Витрати на харчування персоналу в кошторисі дошкільного закладу не передбачаються. Харчування працівників повинно забезпечуватись підприємствами громадського харчування. У випадках їх відсутності в місці-знаходження дошкільного закладу, харчування працівників може бути організоване дошкільним закладом за плату в порядку, установленому в даній союзній республіці.
Стаття 12. Придбання обладнання та інвентаря
За статтею 12 кошторису дошкільних закладів передбачаються витрати на придбання Інвентаря і обладнання, використовуваного для господарських та навчально-виховних цілей, а також і на придбання меблів. До статті 12 не відносяться витрати на придбання малоцінних предметів швидкозношувані предмети, які служать менше одного року, незалежно від їх вартості. Витрати на придбання таких предметів відносяться до відповідних статей кошторису, наприклад витрати на придбання скла, електроламп відносяться до статті 3, іграшок - до статті 5.
Витрати на однорідні малоцінні предмети (тарілки, кухонний посуд та ін.), придбані для новоорганізованих або ново розширених закладів, повинні враховуватись по статті 12.
Слід мати на увазі, що на статтю 12 відносяться також витрати по доставці обладнання та інвентаря.
Початкове обладнання дитячих дошкільних закладів, розміщуваних у ново перебудованих для цієї мети будинках або приміщеннях, проводиться за рахунок кошторису по капітальному будівництву цих будинків і при-міщень, і кошти на його придбання по статті 12-й не передбачаються.
А якщо дитячий заклад розміщується в пристосованому будинку, кошти на початкове обладнання передбачаються по статті 12.
Обсяг витрат на придбання інвентаря та обладнання встановлюється за кошторисом вищестоящою організацією в межах асигнувань, передбачених для цієї мети за бюджетом. При цьому враховується наявний інвентар oа обладнання в дитячому закладі, а також розглядається перелік основних предметів обладнання, які намічено придбати у плановому році в межах встановленого переліку.
Стаття 14. Придбання м'якого інвентаря та обладнання
По статті 14 кошторису дитячих закладів передбачаються витрати на постільні речі, на придбання спецодягу для вихователів, медичного та іншого персоналу, на придбання натільної білизни і пелюшки для дітей ясельного віку та іншого м'якого інвентаря.
Стаття 16. Капітальний ремонт будинків і споруд
Асигнування та капітальний ремонт будинків і споруд передбачаються вищестоящою організацією даному закладові на основі переліку робіт які вимагають першочергового виконання у відповідності з наявними дефективними актами.
По дитячих закладах, будинки яких перебувають на балансі підприємств витрати на капітальний ремонт у кошторис не включаються оскільки ремонт їх повинен здійснюватись за рахунок амортизаційних відрахувань підприємств.

 
 

Цікаве

Загрузка...