WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Планування і фінансування видатків на утримання дошкільних закладів - Реферат

Планування і фінансування видатків на утримання дошкільних закладів - Реферат

від фактичної кількості дітей і у випадку зміни цієї кількості протягом року одночасно міняється й оклад завідуючого, при цьому збільшення контингенту враховується тільки в межах плану.
Посадові оклади працівників, для яких вони передбачені в мінімальних і максимальних розмірах, установлюються в межах фонду заробітної плати, обчисленого за середніми окладами схеми посадових окладів.
При визначенні фонду заробітної плати по нововідкритих дошкільних закладах слід враховувати, що завідуючий дитячим дошкільним закладом, завідуючий
господарством і рахівник (якщо немає централізованої бухгалтерії) можуть бути призначені на роботу не раніше ніж за 2 місяці і решта персоналу за 2-3 тижні до відкриття дошкільного закладу, при цьому повинні бути враховані реальні строки відкриття цих закладів.
При складанні проекту кошторису в поданих у ньому розрахунках по статті 1 "Заробітна плата" у першій графі таблиці показується фактична кількість ставок на дату складання кошторису. В наступній графі "Кількість ставок на початок року" проставляється кількість ставок, яка за оцінкою дошкільного закладу буде до цього часу, але не вище встановленої штатним розписом. У графі "Кількість ставок на кінець року" показується кількість ставок, установлена штатним розкладом, якщо число груп не збільшується і не міняється режим роботи дошкільного закладу. Якщо в майбутньому році намічається збільшення кількості груп або встановлення іншої тривалості перебування дітей у дошкільному закладі, тоді на основі типових штатів передбачається і відповідна кількість ставок. Середньорічна кількість ставок визначається так само, як ісередньорічна кількість дітей. Середньорічна кількість ставок кочегарів та опалювачів визначається залежно від тривалості опалювального сезону. Так, при необхідності тримати опалювача протягом 7 місяців одна ставка сезонного опалювача в середньорічному обчисленні буде дорівнювати 0,58 ставки
Середня ставка заробітної плати на місяць педагогічного і медичного персоналу визначається на основі тарифікаційного списку, а іншого персоналу - на основі затвердженого штатного розкладу.
Крім того, в кошторисі закладу по статті _1 передбачається асигнування на заміну вибулих у чергову відпустку таких працівників: завідуючих, вихователів, медичних сестер, працівників кухні, санітарок, нянь, прибиральниць-нянь, нічних нянь і прачок.
При визначенні цих сум треба виходити з установленої тривалості відпусток. Для цього слід по кожній вище переліченій посаді поділити місячний .фонд заробітної плати на 25,4 дня й помножити на встановлену кількість днів відпустки.
Визначивши загальний обсяг витрат на заробітну плату, необхідно врахувати економію у зв'язку з виплатою допомоги по тимчасовій непрацездатності у розмірі 2% від фонду заробітної плати всього персоналу, за винятком працівників, безпосередньо обслуговуючих групи (вихователів, прибиральниць, санітарок, медичних сестер і нянь).
До статті 1 не включається фонд заробітної плати позаштатного (несписочного) персоналу. Цей фонд враховується в кошторисі по відповідних статтях витрат, залежно від характеру витрат.
За рахунок позаштатного фонду проводяться витрати на оплату необхідних робіт, виконуваних позаштатними працівниками. Залучення таких осіб допускається у виняткових випадках при неможливості виконання цих робіт на договірних засадах. У окремих випадках дозволяється витрачати кошти Із зазначеного фонду і на оплату робіт, виконуваних працівниками, що знаходяться в штаті дошкільного закладу, якщо ці роботи не входять до кола їх прямих обов'язків і виконуються ними в неробочий час.
Стаття 2. Нарахування на заробітну плату
Для дитячих закладів розмір нарахувань на державне соціальне страхування із заробітної плати працівників визначається у проценті, встановленому для профспілки, членами якої є працівники даного дошкільного закладу.
По статті 2 "Нарахування на заробітну плату" відбиваються витрати по нарахуваннях на державне соціальне страхування тільки з заробітної плати працівників, враховуваної по статті 1 кошторису.
Нарахування на заробітну плату нештатного (несписочного) складу, яка виплачується по інших статтях "кошторису, крім статті 1, відносяться відповідно на ті ж статті витрат кошторису, по яких відбивається заробітна плата зазначених працівників.
Стаття 3. Канцелярські та господарські витрати
До статті 3 "Канцелярські та господарські витрати" включаються витрати на утримання приміщень в чистоті, поточний ремонт, опалення, освітлення, каналізацію, водопостачання, прання білизни та інші витрати.
Витрати на опалення і освітлення визначаються залежно від кубатури і площі будинку.
Потреба дошкільного закладу в паливі визначається за встановленими нормами, що діють у даній місцевості. Ці норми, як правило, обчислюються в одиницях умовного палива для опалення з розрахунку на 1 м3 зовнішньої кубатури будинку, а для приготування їжі, кип'ятіння води, прання білизни - у розрахунку на 1 дитину.
Потреба в паливі для опалення визначається по кожному будинку, зайнятому дошкільною установою. Крім того, установлюється потреба в паливі для інших цілей (приготування їжі та ін.). Розрахунок проводиться по кожному виду палива (дрова, вугілля, торф та інші).
По кожному виду палива показується ціна палива, а також вартість його перевезення та обробки. Сума витрати на опалення визначається шляхом множення вартості одиниці палива, включаючи вартість перевезення та обробки, на відповідну кількість кожного з цих видів палива.
У тих випадках, коли заклад одержує один вид палива, розрахунок ведеться за нормами на цей вид палива, а не в умовному паливі.
Якщо дошкільний заклад опалюється теплоцентраллю або центральним опаленням у будинку, який він займає частково, в кошторисі передбачається сума, зазначена в договорі, укладеному з відповідними організаціями.
Витрати на освітлення обчислюються на внутрішню площу будинків, зайнятих закладом, виходячи з фактичних затрат електроенергії на один квадратний метр площі, включаючи і витрати електроенергії, споживаної по-бутовими електроприладами.
Витрати на поточний ремонт будинку визначаються з розрахунку

 
 

Цікаве

Загрузка...