WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Планування і фінансування видатків на утримання дошкільних закладів - Реферат

Планування і фінансування видатків на утримання дошкільних закладів - Реферат

надходження від плати - на 200 крб. і 600 крб. відповідно.
Кошторис дитячого дошкільного закладу затверджується вищестоящою організацією (міністерством, відомством і т. ін.) по закладах, перебуваючих в строки, встановлені урядом України, закладах, перебуваючих на республіканських (АРСР) бюджетах і на місцевих бюджетах, у строки, встановлені Радами міністрів АРСР і виконкомами Рад депутатів трудящих. Кошторис затверджується у двох, а при необхідності - у трьох примірни-ках, один з яких направляється закладові, другий залишається у вищестоящій організації і третій передається централізованій (кущовій) бухгалтерії, сільській Раді, фіноргану і т. д.
Затвердження кошторису оформляється вищестоящою організацією спеціальним підписом на лицьовій стороні кошторису, в якому зазначається загальнасума витрат, фонд заробітної плати працівників і дата затвердження кошторису. Підпис керівника вищестоящої організації, який затвердив кошторис, скріплюється печаткою.
Зміни до кошторису може вносити вищестояща організація, яка затвердила її. Оформлення цих змін робиться на основі повідомлень вищестоящої організації,
II. Визначення виробничих показників
Обсяг витрат на утримання дитячого дошкільного закладу залежить в основному від кількості груп, дітей і кількості днів перебування одної дитини в дитячому закладі, причому останні два показники заповнюються окремо по дошкільних і ясельних групах різної тривалості перебування дітей (9-10 годин, 12-14 годин і 24 години). При наявності санаторних груп кількість дітей в них також показується окремо. Всі ці показники наводяться 'в спеціальному розділі кошторису, що зветься "Виробничі показники".
У цьому розділі кількість груп і кількість дітей показується на початок року, на кінець і на середину року. На початку планового року показується фактично наявна у дошкільному закладі до моменту складання кошторису кількість груп і списочна кількість дітей. Під списочною кількістю дітей розуміються всі діти, зачислені за путівками вищестоящої організації в дошкільний заклад. Якщо кошторисом поточного року передбачено і буде здійснено розширення дошкільного закладу, то в графі "На початок року" показується кількість груп і дітей г, врахуванням можливої їх зміни до кінця поточного року. В графі "На кінець року" показується та сама кількість груп і дітей, що і на початку року, якщо не намічається розширення дошкільного закладу. При цьому слід мати на увазі, що кількість дітей у одній групі повинна бути не меншою: в ясельних групах: для дітей віком до 1 року і санаторних- 15 дітей, для дітей старших 1 року- 20 дітей; у дошкільних групах: санаторних - 20 дітей, звичайних - 25 дітей.
При незмінності кількості груп і дітей протягом року середньорічне число їх буде таким же, як на початок і на кінець року. Коли ж число дітей на кінець року збільшиться, то у. цьому випадку потрібно визначити, яка кількість дітей буде знаходитись у дошкільному закладі в середньому за рік. Для цього до кількості дітей, що є на початку року, додається середньорічний приріст дітей. Наприклад, коли на початок року в дошкільному закладі було 200 дітей і передбачається додатково прийняти 25 дітей з 1 травня і 25 дітей з 1 вересня, то середньорічний приріст обчислюється так:
Середньорічна кількість дітей становитиме: 200 дітей + 25 дітей = 225 дітей.
Так само, як середньорічний приріст контингенту дітей, визначається середньорічна кількість дітей дошкільного закладу, який відкривається не з початку року, Наприклад, новий дитячий садок з кількістю дітей в 100 чоловік почне функціонувати з 1 липня, тобто, в даному році протягом 6 місяців і до кінця року контингент його буде незмінним. Середньорічна кількість дітей цього дитячого садка буде дорівнювати:
Середньорічна кількість груп визначається так само, як середньорічна кількість дітей.
III. Планування витрат по кошторису Стаття 1. Заробітна плата
По цій статті передбачаються асигнування на виплату заробітної плати педагогічному, медичному та адміністративно-обслуговуючому персоналу. Обсяг цих асигнувань визначається у відповідності із затвердженим штатним розкладом і встановленими ставками заробітної плати.
Штатний розклад складається на основі затверджених типових штатів персоналу дитячих садків та ясел-садків, а по дитячих яслах - на основі затверджених типових штатів адміністративно-господарського і обслуго-вуючого персоналу і встановлених штатних нормативів медичного, педагогічного персоналу і працівників кухні.
Розмір заробітної плати вихователів, музичних керівників, медичних сестер і завідуючих дитячими садками і яслами-садками залежить від освіти і стажу роботи, а завідуючих дитячими яслами, санітарок і нянь у дитячих яслах - від стажу медичної роботи і визначається на основі відповідних документів про закінчення навчального закладу і стажу роботи, які наводяться в тарифікаційному списку встановленої форми.
Завідуючі дошкільними закладами перевіряють ці документи, складають на перелічених вище працівників тарифікаційний список і подають його на розгляд вищестоящої організації. Тарифікація працівників повинна проводитись щорічно по стану на 1 вересня.
У дитячих садках, яслах-садках і яслах з особливим режимом (для дітей глухих, сліпих, з малими і затухаючими формами туберкульозу та ін.) ставки заробітної плати працівників підвищуються на 15 і 25 %.
Після розгляду тарифікаційних списків керівник вищестоящої організації визначає і затверджує розмір ставок заробітної плати і посадових окладів працівникам дошкільного закладу.
Наступні зміни протягом року ставок (окладів) заробітної плати працівникам у зв'язку зі зміною стажу роботи або освіти, а для завідуючих дитячими яслами також у зв'язку зі зміною кількості дітей здійснюється наказом вищестоящої організації.
Посадовий оклад завідуючому дитячим садком або яслами-садком визначається щороку за списочним складом дітей на початок планового року. Якщо дитячий садок або дитячі ясла-садок відкриваються не з початку року, то оклад завідуючого визначається залежно від контингенту дітей, планованого на кінець року.
Посадовий оклад завідуючому дитячими яслами визначається

 
 

Цікаве

Загрузка...