WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств - Реферат

Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств - Реферат


Реферат на тему:
Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств
Для вітчизняних авіакомпаній, що працюють на базі інвентарно-розподільчої системи Сирена-2.3 підготовлено проектне рішення, що містить комерційну пропозицію адресовану авіакомпаніям, у частині впровадження інформаційного комплексу авіакомпанії.
Інформаційний комплекс авіакомпанії у розширеному варіанті повинен включати наступні системи:
CRS Сирена-2.3 - систему резервування та продажу перевезень.
DCS Реґіна - систему керування відправленнями.
технологічний інтерфейс із RAS - системами обліку виторгу.
Інтернет-Движок SIG23 - засоби для розробки Веб-Сайту авіакомпанії або Веб-Сайт авіакомпанії, для впровадження електронної комерційної діяльності.
MS CRM (Sputnik Labs) - систему керування лояльністю клієнтів.
RMS ProfitLine/Yield Rembrandt (Lufthansa Systems) - систему керування доходами.
З огляду на те, що авіакомпанії, на яких спрямована пропозиція не має у своєму розпорядженні центр обробки даних (ЦОД), у якому експлуатується Сирена-2.3, ми пропонуємо використовувати ЦОД УКР для впровадження інших систем, що входять до складу комплексу.
Мінімальний по складу комплекс, пропонований до поставки Замовникові, повинен забезпечувати повний цикл обслуговування пасажира з електронним квитком (ЕТ). У зв'язку із цим у мінімальну поставку входять версії Сирени-2.3 і Реґіни, що підтримують ЕТ.
Включення в інформаційний комплекс авіакомпанії інших систем, а також створення вэб-сайту авіакомпанії залишається на розсуд Замовника, однак, їхнє додавання впливає на результуючу вартість комплексу в цілому.
Функціональні можливості комплексу. Система резервування і продажу перевезень Сирена-2.3. Сирена-2.3 (розробка ЗАТ ТАІС) являє собою систему резервування місць і продажу авіаквитків, виконану на підставі єдиної технології обслуговування пасажирів з урахуванням рекомендацій IATA і специфічних вимог до продажу перевезень, що діють на території України.
Сирена-2.3 дозволяє авіакомпанії відкрити доступ до свого ресурсу через всі можливі українські та міжнародні канали дистрибуції, а також бронювати місця на рейси інтерлайн-партнерів авіакомпанії. Для рішення цього завдання в системі є:
можливість створення власної термінальної мережі;
власна підсистема інтернет-бронювання;
інтерактивний доступ з вітчизняних розподільних систем СИРИН і Сирена-Трэвел, що забезпечує продаж перевезень через існуючу агентську мережу в Росії і СНД (більше 10 000 терміналів);
підключення до мережі SITA, що дозволяє бронювати місця на рейси авіакомпанії - резидента (такої що використовує систему Сирена-2.3 у якості інвентарного центру бронювання) з будь-якою західною розподільною та інвенторною системою;
інтерактивний доступ із глобальних розподільних систем Amadeus, Galileo, Sabre;
автоматична передача розкладу в глобальні розподільні системи Amadeus, Galileo, Sabre, а також в OAG;
передача списків пасажирів PNL/ADL в усі системи реєстрації;
нормативно-довідкова інформація із всіх авіакомпаній і аеропортів, регулярно обновлювана по даним IATA;
розклад всіх авіакомпаній миру з OAG;
можливість бронювання місць на рейси інтерлайн-партнерів агентами ЦБА авіакомпанії, у який би інвентарної системи не був розміщений ресурс партнера та ін. функціональні можливості, необхідні авіакомпаніям, що виконують перевезення відповідно до класичної технології.
У версію Сирени-2.3, встановлену в ЦБА УКР, включені всі реалізовані в цей час функціональні можливості за винятком засобів електронного тикетинга.
У складі нової версії Сирени-2.3, що поставляється з інформаційним комплексом авіакомпанії, є засоби для продажу електронних квитків, які забезпечують:
продаж електронних квитків агентами c використанням терміналів ЦБА УКР на рейси авіакомпаній - резидентів;
взаємодія з DCS Реґіна з метою реєстрації та відправлення пасажирів, що мають електронні квитки;
продаж електронних квитків через інші розподільні системи (СИРИН, Сирена-Трэвел, Amadeus, Galileo і ін.);
взаємодія з іншими DCS з метою реєстрації і відправлення пасажирів, що мають електронні квитки;
взаємодія із системами резервування авіакомпаній-партнерів з метою забезпечення електронного продажу перевезень у рамках інтерлайн-угод.
Нова версія включає базу даних електронних квитків (ETDB), засоби продажу електронних квитків, а також засоби взаємодії з іншими системами з метою їхньої реалізації.
У цей час існують обґрунтовані побоювання того, що впровадження безпаперової технології на території України буде затримано через відсутність відповідних законодавчих актів. У зв'язку із цим ТАІС почав необхідні доробки програмного забезпечення Сирени-2.3, які дозволять сполучити переваги електронного продажу перевезень із необхідністю тимчасово зберегти паперовий носій у якості фінансового та перевізного документа. Рішення проблеми дозволятиме на будь-якому етапі обслуговування пасажира роздрукувати паперове подання електронного квитка на БСО авіакомпанії. Це може бути зроблене як на стійці реєстрації в аеропорті, так і в офісі авіакомпанії після вильоту рейсу.
Система керування відправленнями Реґіна. Система керування відправленнями (DCS) Реґіна в цей час є єдиною з вітчизняних DCS, що підтримує електронне оформлення квитків в повному обсязі.
Реґіна відноситься до класу "хостових" систем. Це означає, що в аеропортах вильоту авіакомпанія може встановлювати робочі місця системи, у той час як її сервер розміщений у центрі обробки даних (ЦБА УКР). Робочі місця операторів по відправленню і по контролі виходу на посадку можуть використовувати як спеціально відведені для них, так і загальні з іншими DCS термінальні комплекси. В останньому випадку застосовується технологія типу CUTE (Common Use Terminal Equipment).
Адміністрування системи (керування постійними і оперативними даними) виконуються через власні термінали Реґіни з використанням графічного інтерфейсу.
У системі реалізовані наступні функції:
автоматичне й ручне складання й ведення плану польотів
формування макетів літаків за допомогою зручного графічного редактора
формування й супровід списків пасажирів
керування пасажирським і комерційним завантаженням
уведення багажних тарифів
керування ходом реєстрації й посадки
Керування списками здійснюється із термінала диспетчера за допомогою форми "Інформація про рейд". Списки пасажирів формуються на основі стандартних повідомлень PNL/ADL/SPM, що надходять із системи резервування. Їхній формат повністю відповідає резолюції IATA 1708 для повідомлень даного типу (для повідомлень SPM - резолюція IATA 1711). Списки пасажирів можуть бути представлені як на російською, так і англійською мовами.
Керування завантаженням виконується як з термінала диспетчера, так і автоматично в процесі реєстрації.Система здатна обмінюватися з іншими DCS інформацією про трансферних пасажирів у

 
 

Цікаве

Загрузка...