WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Занесення матеріальних прав в поземельні книги - Реферат

Занесення матеріальних прав в поземельні книги - Реферат

правовірність, тому що не є достатніми для цього засоби кадастрових актів. З самого документу не можливо вияснити, чи одна із сторін була недієздатною, чи купівля земельного участку здійснилась проти волі.
Наполягання на основі службових чи особистих знань проти судового визнання на користь відчужувача, не проводиться.
4. ст.8 Анулювання неправомірних реєстрових записів.
Якщо на основі недостатньої правомірності були здійснені реєстраційні записи, обтяжена пострадала людина мусить подати ануляцій ну скаргу. Це є скарга попередньої людини, яка потерпіла від нового власника, який зареєстрований з юридичним порушенням, попередник бажає щоб недійсний реєстраційний запис був відмінений.
ст.9 Визначений попередник (попередній власник)
Відповідні реєстраційні записи допускаються лише стосовно нього, який в даний момент ходотайствує як власник нерухомого майна чи власник попереднього права, в якому послідують зміни, і який одночасно по меншій мірі з відповідним записом внесений в реєстровий список чи записується в реєстр.
А заповів своє майно Б, той згідно судового рішення став власником. Довірена особа Б проте може вимагати власність і реєстрації гіпотеки, якщо Б є вже занесений в реєстраційний список нерухомого майна чи заноситься в цей час до цього реєстраційного списку. Звичайно це основне положення багаторазово порушується.
Наприклад: якщо нерухоме майно, багаторазово перепродується, тоді останній покупець може вимагати, щоб передача здійснилася безпосередньо на його особу: зареєстрований А передає нерухомість Б, цей продає С, той продає D. D може добиватися реєстраційного запису, щоб цього не мусили робити Б і С.
IV/ ст. 9 Основне положення про довіру. (матеріальний принцип публічності)
Принцип довір'я проявляється не між дійсно оправданим і його наступником , але лише між оправданим і добросовісною третьою особою. Це відбувається, якщо поземельна книга містить інформацію віддалену від колишніх показань, а власник громадського права довіряє реальному положенню книги.
Завжди захищеним є довіра до поземельної книги. Поза кадастрові обставини можуть лише знищити громадську довіру. Позитивна сторона основу принципу публічності охороняє довіру, добросовісного до того , що реєстраційні записи в поземельній книзі(колишні) є правильні. Захист не залежить від фактичного перегляду в поземельній книзі. Що записано в реєстрі є дійсне. Це запобігає тому, щоб третя особа не отримала вигоди із-за зфальшованих колишніх записів.
ІІІ. Негативна сторона основного принципу публічності захищає довіру добросовісної особи в досконалість положень книги. Що не внесене в реєстр, є недійсне.
Третій особі не зашкодить, що поземельна книга є не правильна. Добросовісним є купець нерухомості лише тоді, коли він діє без вини, не є халатним, не радивим.
Добра совість лише тоді присутня, якщо не було ніяких підстав, які б при підвищеній увазі пробудили сумнів в правильності положення поземельної книги.
Вимоги до добросовісності купуючого власність, не повинні перевищуватися, оскільки кадастр може обезцінитись. Лише тоді, коли наявний сумнів, мусить покупець власності провірити правильність реєстрового запису. Добра віра повинна бути лише в момент ходотайства і реєстрації в поземельній книзі. Доброї віри в юридичному процесі здійснення юридичної операції не є достатньо.
IV. ст.10
Принципово захищеним є довір'я в реєстраційний запис до головної книги (гросбух). Третя особа може довіряти цьому, не дивлячись в збірку документів (статут). Обов'язково подивитися в збірку документів, якщо виник сумнів , що гросбух і збірка документів не співпадають, або коли перегляд документів вважається неправомірним.
Якщо третя особа фактично зробила перегляд збірки документів (статуту), вона може довіряти реєстраційним записам, що містяться там, якщо вони не суперечять головній книзі.
Якщо ж така суперечність проявилася, то громадська довіра знищиться, а третя особа мусить іншим способом роботи ясність в правових положеннях.
Якщо третя особа упустить в таких випадках благорозумність, тоді його вважають (вважатимуть) нечесним (недобросовісним), якщо побачать відхилення в Статуті від головної книги (гросбух).
В електронній поземельній книзі купуючий нерухомість не задовольниться переглядом головної книги, він мусить багаторазово переглядати анульовані реєстрові записи, або змогти визначитись, чи вони відповідають головній книзі.
Принципи пріоритету.
В законі про рухоме майно є положення:
Хто по часу раніший, той по праву сильніший. В австрійському законі про поземельний кадастр це означає, що при конкуруючих ходотайствах про уступки в майновому праві попередня заява розглядається швидше пізніше поданої заяви.
Мірилом (еталоном) служить пред'явлення в суд реєстрові записи, які подані одночасно підлягають порядку субординації. Питання субординації є в усіх громадських законах, особливо при призначенні гіпотеки, дуже суттєвим.
Приклади:
1. А двічі продав свою нерухомість, один раз В, а другий раз С. Обидва контракти купівлі одинаково платні. Власником стане той купець, ходотайство якого першим потрапило в кадастровий суд.
2. А заложив (заставив) свій земельний участок двом різним претендентам (кредитору В:100000 шилінгів (АТS), кредитору С - 300000 шилінгів (АТS). Першим суму отримує той кредитор, ходотайство якого першим поступило.
Положення відіграє важливу роль, оскільки у випадку аукціону, кредитор повинен задовільнити свої вимоги по рангу, а не за обставинами. Якщо нерухомість, наприклад, на аукціоні оцінюється сумою 300000 шилінгів, то С не буде повністю задоволений, якщо Б буде вище нього рангом. Якщо С буде вище рангом, то Б нічого не отримає з розпродажу викупу.
Примітка про порядок субординації.
Для кожної безпеки громадської субординації служить примітка про порядок субординації яка може насамперед у покупців нерухомого майна вимагати, якщо вони мають намір відчужити свою нерухомість або прийняти зобов'язуючі умови. (покупцеві).
Покупець нерухомості отримує довідку про субординацію, яка дійсна лише 1 рік. На протязі цього часового відтинку вноситься в примітки про ранги лише той, хто пред'явить довідку.
Якщо купець отримає довідку про порядок субординації, він може бути тоді впевнений, що другий покупець нерухомості його не випередить з реєстрацією відповідно це правило стосується і кредиторів гіпотеки.
Якщо реєстрація відбувається згідно відміченого порядку субординації, тоді покупець нерухомої власності може вимагати анулювання усіх проміжних реєстрацій, які впливають на його права.
3. Перевага уступок.
Австрійський закон про земельний кадастр передбачає можливість переваги уступок. Після цього може ранг громадських прав змінитися завдякидоговору між учасниками. Тут вимагається згода відступаючого і наступаючого уповноваженого; якщо правом відступаючого є гіпотека, то є необхідним і згода власника нерухомого майна.
Уповноважений представник, що відступає лише тоді буде згідний з обміном рангу якщо він отримає за це відшкодування. Ранг і обсяг інших прав не можуть погіршитися уступками пріоритету.

 
 

Цікаве

Загрузка...