WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Вступ до фаху - економіст - Реферат

Вступ до фаху - економіст - Реферат


ВСТУП ДО ФАХУ
п л а н
Вступ
1. Чим обумовлений мій вибір спеціальності.
2. Якості, які повинен мати сучасний економіст.
3. Галузі, яким я віддаю перевагу для свого формування як спеціаліста і інтелігента.
4. Де я маю намір працювати після закінчення коледжу.
5. Що я знаю про свою майбутню спеціальність.
Висновки
Використана література
Вступ
Добре, що є такі предмети як "Вступ до фаху". Саме на них можна до кінця зрозуміти що з себе представляє професія економіста, чим вона цікава, а чим складна. В даному звіті я спробувала викласти свою точку зору про свою майбутню професію і про свої мрії стосовно професійного майбутнього.
1 питання: Чим обумовлений мій вибір спеціальності
Відповідь:
В молодості досить важко обрати професію, якою б хотілося займатися все наступне життя. Тому досить великий вплив на вибір моєї спеціальності відіграла популярність професії економіста. Економічні спеціальності були популярними в будь-який час і в будь-якій країні. Особливо в наш час і в період становлення ринкових відносин в Україні економічні спеціальності посідають вагоме і визначне місце в житті суспільства. Тому обрання даної спеціальності - спеціальності економіста - є обумовлені саме сьогоденними вимогами і актуальністю для нашої країни. Гадаю, що не зроблю помилки, якщо скажу, що хорошого економіста в наш час приймуть будь-де і запропонують гідні умови для роботи. Враховуючи це я вирішила стати економістом. Батьки підтримали мене в цьому бажанні.
2 питання: Якості, які повинен мати сучасний економіст
Відповідь:
Я гадаю, що економістом може стати далеко не кожний, тому що професія економіста є досить значною і відповідальною. Ним може стати тільки людина з певними якостями і знаннями.
Я вважаю, що економіст повинен, насамперед, любити свою праву, тобто справу, якою він займається.
Важливою якістю для сучасного економіста є також і наполегливість у досягненні поставленої мети чи якогось конкретного завдання. Ніколи не потрібно відступати від труднощів, кажучи собі, що їх не під силу здолати, а навпаки подолання труднощів надає впевненості у своїх силах та професійного досвіду. Необхідно бути професійно підготовленим для знаходження оптимальних варіантів розвитку підприємства, тому саме тепер мені, як студенту, потрібно набувати такі необхідні для майбутньої професії знання. Важливо завжди бути само дисциплінованим, ніколи не спізнюватися на роботу, тому що від порядку у власному життю залежить і те, у якому порядку будуть професійні справи.
Необхідно формувати в собі економічне мислення, орієнтуватися на ефективність і якість виробництва. Звичайно, що без розроблення економічних планів неможливе існування будь-якого виробництва підприємства чи організації, саме тому від уміння ефективно розробити і впровадити економічні плани частково залежить економічний розвиток всієї держави.
Також ніколи не можна забувати і про свої духовні якості, тому що всі ми, насамперед, люди і це завжди потрібно класти на перше місце. В бурхливому темпі життя можна і не помітити як душа стане черствою і байдужою, тому слід звертати уваги на біди і проблеми інших. а не лише свої власні. Тоді і власних проблем поменшає і жити стане веселіше. Для справжнього економіста дуже важливим є завжди вірити в успіх справи, бути цілеспрямованим. Деколи потрібним є творчий підхід до справи, тому що завжди задану проблему можна вирішити тільки завдяки стандартному підходові.
Необхідно вміти імпровізувати та діяти по обставинах, які склалися, звичайно, не порушуючи існуючі закони та норми людської етики. Дуже важливою у сучасному світі стала така якість як комунікабельність. Комунікабельність - це вміння знаходити спільну мову з людьми, уміння бути ввічливим та підприємливим, знаходити вихід з різних становищ.
Однак я вважаю, що основною якістю, якою повинен володіти справжній економіст є любов до своєї професії, до справи якою займаєшся, тоді робота на якій працюєш буде не тільки роботою, а й відпочинком для душі.
3 питання: Галузі, яким я віддаю перевагу для свого формування як спеціаліста і інтелігента
Відповідь:
На мою думку, починаючи з першого курсу і закінчуючи останнім не має якихось лишніх або непотрібних дисциплін, тому що кожна з них передбачена навчальним планом і має на меті допомогти у формуванні справжніх економістів і інтелігентів. Інша справа курс загальних дисциплін, який ми проходили минулого року, так ще можна було звертати менше уваги на деякі предмети. На даний момент всі дисципліни є важливими, а зараз я розпочну коротеньку характеристику.
- Вища математика -
Без знання математики не може працювати не тільки економіст, а будь-яка людина, що має справу з підрахунками. Економіст, у процесі своєї діяльності, просто змушений застосовувати математичні формули і закони, використовувати їх у процесі економічних підрахунків. Без знання математики неможливо скласти жодний економічний звіт чи план. Тому знати вищу математику для економіста є вкрай необхідно. Не може вважитися економістом той, хто не знає математики.
- Політологія -
Політологія - це наука про політику та її взаємовідносини з людиною і суспільством. Ми живемо в демократичному суспільстві, де громадянин відіграє досить активну роль в політиці. І йому не справитися з цією роллю без відповідних базових знань щодо суті політики, динаміки процесів і тенденції в сучасному світі. Політологія дає можливість через опанування основних принципів політичної етики, історичного досвіду людської цивілізації, тенденцій сучасної політичної практики, уникнути багатьох недемократичних прийомів влади, у новому обсязі використати свої можливості, як суб'єктів політики - громадянам.
Об'єктом дослідження політології є політика. Стисло політику можна охарактеризувати як мистецтво суспільного існування і необхідний чинник збереження цілісності диференційованого суспільства. В сучасному світі жити не знаючи політичних подій і явищ це означає відставати від загального розвитку

 
 

Цікаве

Загрузка...