WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Центральний підприємницький ремесловий реєстр - Реферат

Центральний підприємницький ремесловий реєстр - Реферат

Центральний підприємницький ремесловий реєстр
Першочерговими цілями при формування центрального підприємницького ремеслового реєстру були організація розширеного інформаційного джерела про підприємницьку діяльність, підготування заздалегідь актуальної статистики про стан ремесла підприємницької діяльності, реалізування економічних положень до реєстру фірми, а також впровадження поворотного кругу даних для автоматизованого здійснення обов'язків по оповіщенню промисловими установами.
В рамках доповнення до закону про ремісничу діяльність від 1996 року були визначені завдання центрального ремеслового реєстру при бундесміністерстві економіки і праці, які по-новому регулюють ведення ремеслового реєстру установами окресового управління, створюють юридичну базу для автоматичної передачі даних про ремісничу діяльність і допускають зв'язок даних центрального ремеслового реєстру з даними фірмового реєстру.
Надійність зв'язку центрального ремеслового реєстру з фірмовим реєстром, з одного боку, уможливлює завчасну підготовку зміни стану справ (наприклад, втрата ремеслових повноважень зареєстрованим у фірмовому реєстрі суб'єктом права правоносієм або реєстровий запис у фірмовому реєстрі про реальний стан справ у ремісничій діяльності, а з іншого боку відміну протоколу про правові відносини в збірці судових документів. Як видно на прикладі кооперації з фірмовим реєстром, центральний ремесловий реєстр відображає вже провірений урядом процес, який підтримується в межах союзу та земель і створює суттєву передумову для дотримання передбачених законом задач і уможливлює опитування для отримування інформації.
Отримування інформації про громадян здійснюється органом управління окресу, передбачається цим прискорити видачу необхідної інформації в приватній сфері, а також зробити доступним дані центрального ремеслового реєстру в обмеженій формі безпосередньо через Інтернет. На противагу фірмовому реєстру, центральний ремесловий реєстр не володіє властивостями громадського реєстру ( на надані ще повноваження), а реєстрові записи в центральному ремесловому реєстрі не мають основополагаючого впливу. ("Волокита" рос. затягування із змінами в законі при реєстрації в центральному ремесловому реєстрі може привести до нанесення шкоди інтересам підприємця).
Організація установ.
Компетентність справ.
Оскільки в положенні 1994 р. про ремісничу діяльність нічого іншого не конкретизовано, є установи згідно бундесзакону, а саме установи першої інстанції, установи окресного управління.
Ландсгауптман (керівник землі), крім визначених особливими предписами випадків, є уповноважений схвалювати і дозволяти (давати дозвіл) на підставі ходотайств міст з власним статутом, крім Відня, столиці федеративних земель, а також у випадку, коли міністр економічних справ не має на це повноважень, або коли йдеться про підприємця і його прагнення здійснювати перевезення в громадському транспорті, їзда якого проходить через два і більше окресів бундесземлі.
Бундесміністр економіки і праці є уповноважений, крім визначених особливими предписами випадків, надавати дозвіл і згоду на підставі хадатайств бундесземель і бундесстолиці Відня і у випадку, коли йдеться про громадський транспорт, маршрут слідування якого проходить через дві і більше бундесземель, або коли йдеться про підприємництво, пов'язане з мандрівними міроприємствами, наприклад, мандрівним цирком.
Якщо в якійсь справі уповноваженим являється міністр з економічних питань або ландсгауптман першої інстанції, то Ви можете довіряти субординованим інстанціям при проведенні процесуальних дій, а вони є уповноважені приймати рішення від свого імені.
Місцева компетенція.
Коли хтось хоче займатися ремеслом (синонім = підприємництвом), і не йдеться про обов'язкове одобрення на його проведення, то заява на право займатися підприємництвом подається в органи окресного управління по місцю проживання. Коли хтось хоче займатися підприємництвом, що вимагає згоди, то ходатайство подається ландсгауптману, який закріплений за відповідним місцем розположення.
Ведення підприємницького реєстру.
Установа окресного правління повинна вести підприємницький реєстр, в якому реєструються особи та інші закононосії згідно §§ 365а і 365б положення про підприємницьку діяльність.
В бундесміністерстві з економічних питань ведеться центральний ремесловий реєстр, в якому реєструються всі дані з децентралізованих реєстрів. Установи окресного правління повинні зміни в ремеслових реєстрах негайно передавати міністерству економіки і праці електронною поштою.
Предмети публічності.
Загальне
В центральний ремесловий реєстр заносяться основні види підприємницької діяльності, окрім заборонених законом, які підлягають дії закону про підприємницьку діяльність 1994 року, закону про транспортні перевозки 1995 року чи закону про нерегулярне (автобусне) сполучення.
Суб'єкти права, які підлягають реєстрації:
- особи, які займаються ремеслом (власники ремесла, орендатори), керівники підприємств (керівники філіалів), або маючі юридичне право працедавці (для ведення інтегрованого підприємництва).
- юридичні особи, індивідуальні підприємства з правом торгівлі (відкриті торговельні товариства і командитні товариства), а також зареєстровані в фірмовому реєстрі промислові товариства (відкриті промислові товариства і командитні товариства)

 
 

Цікаве

Загрузка...