WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка (різне) → Туристичний бізнес сьогодні (вплив терактів у США на туризм) - Реферат

Туристичний бізнес сьогодні (вплив терактів у США на туризм) - Реферат


У цій країні на кожному з островів є готель, а за бажанням можна оселитися в бунгало просто на воді поблизу острова. Навіть тамтешній аеропорт - це просто довга смужка землі в океані, на якій розміщена злітна смуга. Звідти гостей катерами і літачками розвозять по островах. А море переповнене різною живністю. Екзотика... Летіти туди щонайменше 8 годин. Через Відень, звичайно, летіти спокійніше, ніж через ОАЕ.
Тижневий відпочинок на Мальдівах (переліт, трансфер, страховка, віза) з проживанням в готелі *** і триразовим харчуванням коштує $1680, у **** з дворазовим харчуванням - $1780, у ***** також з напівпансіоном $1800. Якщо в новорічний період летіти чартером (чартер пропонує турфірма MIBS), ціни не дуже відрізнятимуться від звичайних (для порівняння: квиток на рейсовий літак коштує $1200, на чартерний - $750). Отож тижневий тур на Мальдіви з прямим чартерним перельотом і проживанням у готелі *** коштує - $1750, у **** - $1970, у ***** $1800. Новорічну вечірку у вартість туру не включено.
" Таїланд
Популярними серед українців туркменськими авіалініями (завдяки помірним цінам) до столиці Таїланду Бангкока летіти близько 14 годин. Звідти можна податися до Патаї, куди їдуть 85% туристів, чи на острови Пукет або Самуі. А ще краще кілька днів походити на екскурсії в Патаї, а потім переміститися на острови - купатися і засмагати. Відпочинок на островах коштує дорожче за рахунок додаткового перельоту внутрішніми тайськими авіалініями. Двотижневе перебування в Патаї (переліт, страховка, віза, трансфер, сніданок, екскурсії) з проживанням в *** коштує $790, в **** - $840, і у ***** - $1300 - якщо їхати зараз, і в новорічний період - відповідно $1030 - у ***, $1180 - у **** і $1590 -у *****.
Аналогічний відпочинок до чи після Нового року на острові Пукет коштує в готелі *** $897, у **** - $1020, і у ***** - $1610. А із святкуванням Нового року у *** - $1170, у **** - $1250 і у ***** - $2000.
" Балі
Балі (острів в Індонезії) - модна новинка серед українців. Там чистий океан і розкішні готелі. Летіти до Балі загалом 17 годин, з посадкою в Сингапурі. Двотижневий відпочинок у цій країні (летіти на тиждень у таку далечінь немає сенсу) коштує з проживанням у готелі **** - $1600, у ***** - $1800, а в новорічний період у **** - $1850, у ***** - $2100. Це вартість за повний пакет документів (переліт, віза, страховка, трансфер, сніданок). Новорічний банкет оплачується додатково (від $100). Взагалі-то в Індонезії Новий рік не святкують, але чого не зробиш для європейців з товстими гаманцями?
" Сінгапур
Кажуть, що Сінгапур (столиця держави з такою ж назвою в Південно-Східній Азії) - найчистіше місто у світі. Якщо під час в'їзду в країну у вас знайдуть жувальну гумку, заплатите штраф $500. За кинутий на вулиці недопалок - штраф $1000. Нам би такі закони... Пляжі там не дуже хороші, зате є що подивитися. Тому є сенс робити тур "2 в 1" - кілька днів поїздити на екскурсії в Сінгапурі, а потім податися до Балі чи Малайзії - купатися і засмагати. Такий двотижневий тур коштуватиме не дорожче, ніж поїздка просто до Балі ($1600-2000).
" Куба
Найпопулярніший кубинський курорт розташований у місті Варадеро. Саме зараз у листопаді на Кубі завершується період дощів і починається курортний сезон: сонце, тепле море, от тільки летіти 15 годин через Москву з технічною посадкою в Голландії. Тижневий відпочинок на Кубі (переліт, страховка, віза, сніданок, трансфер) з проживанням у готелі *** коштує $1200, в **** - $1500, і в ***** - $2000.
" Кіпр
До Кіпру їздять у всі пори року, такою популярністю він завдячує розкішним готелям і кухні, хорошому сервісу та гостинності кіпріотів. Цю країну в усі часи хтось прагнув завоювати, кого там лише не було. Про це й досі нагадують замки хрестоносців, православні храми і мусульманські мечеті, які мирно сусідують. Атмосфера на Кіпрі розкута, всюди колишні колонізатори-англійці п'ють пиво в пабах і росіяни, які впізнаються по тому, що в 30-градусну спеку міряють хутра в магазинах... Якщо їхати до Кіпру зараз, повний пакет документів (переліт 2,5 години, віза, яка відкривається за 1 день, страховка, трансфер, сніданок) з проживанням в *** коштує $500, **** - $605, ***** - $663, а в новорічний період в *** - $506, у **** - $659, а у ***** - $821.
" ОАЕ
З Києва до найцивілізованішої арабської країни найкоротший переліт літаками Українських авіаліній (5 годин). Десятиденний тур до міста Шарджа (переліт, страховка, віза, трансфер, сніданок: шведський стіл) з проживанням у **** коштує $1000, у ***** $1140, а в новорічний період у **** - $1170, у ***** - $1490. Якщо ви захочете святкувати Новий рік, додатково потрібно буде заплатити від $ 50.
" Єгипет
З Києва до Хургади летіти 3,5 години. Єгипетські туроператори надзвичайно зацікавлені в українських туристах, тому ціни на тури до Єгипту зараз впали. Тижневий відпочинок у Хургаді (переліт, трансфер, страховка, дворазове харчування: шведський стіл, велика екскурсійна програма), проживання у готелі *** коштує $ 238, в **** - $275, у ***** - $293. А в новорічний період у готелі *** - $400, у **** - $540, у ***** - $560. За новорічний банкет платити потрібно додатково $50-100. Візу відкривають у Хургаді ($15). Тому документи можна оформити за кілька днів: сьогодні вирішили летіти, завтра - полетіли.
" Польща
Летіти до Варшави приблизно 2 години, їхати поїздом (Київ-Варшава, Київ-Краків) - добу. Готелі в Польщі цілком відповідають кількості своїх зірочок, сміливо можна оселятися в ****, та навіть і в готелях ***. До того ж віза не потрібна, тож оформити документи можна за два дні.
Тижневий тур до Варшави (дорога, трансфер, страховка, континентальний сніданок), якщо їхати поїздом, з проживанням у готелі *** коштує $383, у **** - $860. Якщо летіти літаком, аналогічний тур з проживанням в готелі *** коштує $549, **** -$1030. Відпочити тиждень у Кракові в готелі *** можна за $420, у **** - $558. Це якщо їхати поїздом, бо до Кракова прямого перельоту немає.
Новий рік у Польщі, як правило, поєднують з катанням на гірських лижах. Тижневий тур у Закопаному (поїзд) коштує $470 з проживанням у готелі ***, і $706 - у ****. У вартість туру входить Новорічний бал і вечеря.
" Чехія
На свій розсуд можна замовити авіапереліт (2 години льоту), квитки на поїзд чи автобус (в обох випадках - їхати добу). Тижневий відпочинок у Празі (авіапереліт, віза, сніданок з гарячими стравами, страховка, трансфер, екскурсійнапрограма) з проживанням у готелі *** коштує $509, у **** - $620, і у ***** - $698. Якщо їхати поїздом, аналогічний тур з розміщенням в готелі *** коштує $419, у **** - $573 і у ***** - $648. Тиждень у Празі зі святкуванням Різдва чи Нового року коштує в *** $615, в **** - $830 і в готелі ***** - $ 910. Відповідно дорога поїздом здешевить тур приблизно на 20%, а автобусом - удвічі. У вартість вже включено святкову програму. У період різдвяних та новорічних свят вся Прага сяє вогнями. Для повного кайфу можна замовити навіть месу в костьолі.
" Угорщина
Їхати до Будапешта поїздом добу, летіти літаком - 1,5 години. Тижневий відпочинок (дорога, страховка, трансфер, ваучер, сніданок) з проживанням у готелі *** коштує $280 (поїзд) і $450 (авіа), у **** - $410 (поїзд) і $580 (авіа), і в ***** - $660 (поїзд) і $790 (авіа). На оформлення документів потрібно кілька днів, а їхати спокійно можна навіть у готель ***. До Угорщини є спеціальні новорічні тури, так, п'ятиденна подорож поїздом на Новий рік до Будапешта з

 
 

Цікаве

Загрузка...